Knihovník Jung-suk má každý den na sekundu naplánovaný a pokud se stane něco nepředvídaného, je velice rozrušený. Navíc trpí panickým strachem z bakterií. V samoobsluze nedaleko knihovny pracuje Ji-won, která je na tom podobně jako Jung-suk. Ten se do ni tajně zamiluje a jednoho dne se rozhodne se jí vyznat lásku. Jako důkaz, že všechno řádně dodržuje si s sebou vezme deník, kde si všechno denně poctivě zapisuje. U pokladny však místo Ji-won potká So-jung, která je naopak jeho úplným protikladem. Jung-suk se vyděsí bez deníku z prodejny uteče. So-jung, která vystupuje v nočním klubu jako zpěvačka, si deník přečte a složí podle něj písničku... (Bernhardiner)

Baerdeller

Typická korejcovina s přestřeleným, srdceryvným závěrem. Špatné to není, ale... existuje x lepších korejských komedií. Též námět "jak loser k dívce přišel" není zrovna moc originální. Za hudební čísla dávám naopak malé plus navíc. 3*** ()

Maysha

Konečně nějaká normální komedie po dlouhé době hledání, kde není nic vulgárního ani stupidního. Příběh o psychicky nemocném muži, který žije sám a každý den má stejný. Pak trapnou chvilkou najde kamarádku, která mu pomáhá se dostat ke své vysněné a zároveň mu pomáhá s jeho psychikou. Společně se přihlásí do soutěže talentů a prožívají pěkné či naopak smutné období. Dojemný příběh, který mě vtáhl do děje. Líbila se mi mimika hlavního hrdiny, vypadal vskutku mimo. Trošku mi vadily vysoké tóny při zpěvu Han Ji Min, ale to je spíše nezvykem :) Chvílemi mi film připomínal Forresta Gumpa :D Zhodnocení: Příběh dojemný, vtipný, nebyl nijak děsný, jak je zvykem u mnoha komedií, a jak jsem už psala, líbilo se mi ztvárnění hlavní postavy. 5/5 ()

Vardara

Průměr s romantickým nádechem, ale asi ne až tak velikým, abych o filmu tvrdila, že je romantický. Hlavní postava ztřeštěné zneuznané hudebnice mi příliš nesedla a také mě dost potrápily některé písničky, jichž bylo ve filmu opravdu hodně, často jsem si říkala, jestli je raději nepřeskočit. Ale na zabití času to bylo fajn, člověk při tom nemusí příliš přemýšlet a to se někdy opravdu hodí. Ucházející tři blýskavice. ()