9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out

Dokumentární / Historický
USA, 2012, 77 min

Richard Gage

Richard Gage

Viac ako 10 000 architektov či inžinierov s mnohoročnými skúsenosťami z oblasti stavebníctva podpísalo petíciu za otvorenie nového vyšetrovania pádu trojice mrakodrapov v New Yorku počas "teroristických útokov" z 11. septembra roku 2001. Toto sú výpovede niektorých z nich, ktorí sa odhodlali verejne vystúpiť voči záverečnej správe "NIST". (*CARNIFEX*)

Trailer

otík

Sice účelový dokument, ale podle mne, totálního laika této události, by mohl být alespoň co se týká architektonických věcí hodně pravdivý. Téma je hodně silné a dokument ani ve chvilce nenudí. Jen mi chybí otázka - proč by to někdo odpalovat, co by z toho měl? Hudba: Francis Battaglia ()

*CARNIFEX*

Viac ako 10 000 architektov či inžinierov s mnohoročnými skúsenosťami z oblasti stavebníctva podpísalo petíciu za otvorenie nového vyšetrovania pádu trojice mrakodrapov v New Yorku počas "teroristických útokov" z 11. septembra roku 2001. Toto sú výpovede niektorých z nich, ktorí sa odhodlali verejne vystúpiť voči záverečnej správe "NIST". "otík", každá jedna výpoveď je účelová, lebo smeruje k určitému záveru, ktorý sleduje samotná vypovedajúca osoba. To za prvé. Za druhé, keď množstvo dôkazov nasvedčuje tomu, že niečo nie je v úplnom poriadku, nemožno hovoriť o konšpiračnej teórii, nakoľko tou sa stáva práve oficiálna správa, ktorá sa doslova nemá o čo oprieť, tobôž o nejaké dôkazy. Ubehlo mnoho rokov, pričom mne tieto dokumenty venujúce sa 11.septembru prídu ako hádzanie hrachu o stenu. Nič to však nemení na fakte, že mnoho kompetentných prezrelo a uvedomilo si, že pád "Dvojičiek" bol na 99% "Inside Job". ()