Diskuze k TV pořadu (4)

  • 21.12.2015  00:34
  mibara
  (hodnocení, komentáře)

  Komentáře diváků z ledna 1981 k pořadu:

  1) paní Hana Havlová z Veselí nad Lužnicí píše:

  Je mi velice líto,ale musím konstatovat,že loňský silvestr se vůbec nevydařil.Hlavní silvestrovský pořad postrádal kouska vtipu.Opakované výstupy (viz Colombo a Kojak),průvodci pořadu neudali správné tempo a spád pořadu.Chyběly 2-3 postavy (p.Horníček,Menšík nebo Kopecký) a vše by bylo vyřešeno.Jak daleko byl hodnotnější loňský.

   

  2) pan Jan Chmelař z Prahy 1:

  Pořad pěkný,zábavný,konferenciérská dvojice vynikající,netradiční,prostě něco nového.Velmi nevkusné však bylo zařazení obecenstva ve sportovních úborech.Spartakiáda je spartakiáda a silvestr je silvestr.To se k sobě nehodí.

   

  3) paní Šárka Lacinová ze Soběslavi:

  Oproti minulým letům,kdy uváděl silvestra vynikající umělec Vladimír Menšík,kterého naše rodina obdivuje,byl letošní pořad mnohem zábavnější a pestřejší.Zásluhu na tom mají naši přední herci a zpěváci a zejména pak oba konferenciéři O.Kaiser a J.Lábus.Tento pořad nás dokázal pobavit a vnesl do našeho domova dobrou náladu.

   

  4) paní Věra Berková z Prahy 10

  Pořad Pojdte s námi na tah byla celkem nudná průměrná estráda,tak na neděli odpoledne,s výjimkou čísla L.Kozderkové a J.Líra a výborného stepu tanečního čísla za aktivní účasti H.Růžičkové.Jinak nic,prázdno přímo nesilvestrovské.Žádný nápad,žádné překvapení,zato však dostatek lešenových trubek v ratajně neútulné až strach a nesváteční až k pláči.Nepovedlo se.

   

  5) pan Milan Čeladník z Karlových Varů:

  Nápad byl výborný,mladí herci J.Lábus a O.Kaiser byli ještě lepší a jistě vtipné "mechtle - techtle" pobavily i toho nejnáročnějšího diváka.Jistě bude přáním všech posluchačů,aby byl ještě jednou v repríze dvouhodinový pořad opakován.

   

  • 23.12.2014  00:54
  mibara
  (hodnocení, komentáře)
  • 8.3.2014  21:48

  Uživatel mibara smazal svůj příspěvek.

  • 10.11.2013  13:04

  Uživatel mibara smazal svůj příspěvek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace