poster

Vůle přežít

 • USA

  Harvest

 • Slovensko

  Vôľa prežiť

Drama

USA, 1998, 96 min

Režie:

Stuart Burkin

Hudba:

Paul Rabjohns

Producenti:

Lemore Syvan

Scénografie:

Mark Ricker

Kostýmy:

Azan Kung
(další profese)
 • st.verka
  ****

  Film o nelehké situaci na venkově, kde lidé přece jen žijí víc jako jedna rodina. Kde každý ví o každém všechno a přesto to zůstává "v rodině". Tak nějak - Co se doma upeče, to se tam také sní. Líbila se mi postava šerifa. Je tak trochu jako jejich táta, dohlíží na dodržování zákona lidskou formou. Každému vidí do svědomí a každý ví, že on ví a tak nějak se tam udržuje pořádek. Příjemný film na nedělní odpoledne.(1.11.2009)

 • bassator
  ***

  To téma, že se dáte proti své vůli na pěstování marihuany tu již bylo, ale název filmu ten fakt z paměti nedostanu. Také to pěstoval člověk do kterého by to nikdo neřekl, jen tady je to bráno více vážně a celkově je toto mnohem povedenější... - Viděno 1x + 17. 9. 2010 - 50%(2.6.2011)

 • Hrobař
  **

  Promrhaný potenciál, který mohl vyplodit vypjaté drama, kde se střetává "vůle přežít" s nemorální legislativou, dusná atmosféra amerického venkova a čmuchající protidrogovka ...no potenciál věru velký. Nicméně dočkáte se dlouhého, herecky, dialogově, hudebně prázdného pokusu o napínavé drama, postavy vám budou všehovšudy buřt, budete vystaveni velkému množství nesmyslů (pokud chci točit film o drogové problematice měl bych si jí předtím trochu nastudovat) a všechno vám to nakonec bude připadat hrozivě dlouhé. Dvě za pár příjemných narážek například na High times a za postavu šerifa. Slabota(2.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace