Frajer42

Spoilery! Událostmi přepráskaný díl. Takto nějak by měl vypadat každý v 20dílném seriálu. Pomalu se nám tu rýsuje neskutečně depresivní podíváná, a to na všech frontách. Selhávají snad všechny partnerské vztahy a některé končí dokonce smrtí. Hezky jsem byl tvůrci šokován. Když seriál přináší mrtvé, tak je to vždy skvělá podívaná a je v podstatě úplně jedno, zda se jedná o sadistické prase reverenda nebo Thuckovu drahou choť, která je nespokojená se svým zevnějškem. Hrozně mě pobavila i Gallingerova choť experimentující s jedem na krysy. ()

Anderton

Na operačnú sálu sa pozrieme až na konci epizódy, tu hrajú prím ale medziľudské, respektíve milostné vzťahy. No a s tými súvisí aj tá záverečná operácia, ale aj s ňou je to ešte zložitejšie. V tomto seriáli ale zaľúbeným ľuďom nie je určite na ružiach ustlané a dlhoročné manželstvá čakajú rany, z akých už nie je možnosť sa vyliečiť. Máme tu ale jednu vraždu, jeden pokus o vraždu, ktorý asi skončí smrťou a jednu samovraždu, takže tej depresie je tu vážne dosť. ()