poster

Kung Fury (festivalový název)

 • Švédsko

  Kung Fury

  (festivalový název)
 • USA

  Kung Fury

Krátkometrážní / Akční / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

Švédsko, 2015, 31 min

Režie:

David Sandberg

Scénář:

David Sandberg

Kamera:

Linus Andersson

Hudba:

Patrik Öberg

Producenti:

Linus Andersson

Střih:

Nils Moström
(další profese)
 • GodComplex
  *****

  Absolutni 80's dokonalost se vsim vsudy a hlavne poradna porce napumpovane 80's hudby vcetne nove hitovky Davida Hasselhoffa "True Survivor", od kvalitni kinematografie proste nelze chtit vic. Konecne Kickstarter zafinancoval i nejaky prvotridni film, ktery uz ted seriozne aspiruje na film roku. 10/10(30.5.2015)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Když vás parta magorů svým nadšeneckým produktem strhne tak, že imbecilně hýkáte už v první minutě a hltáte další a další narážky, nápady a detaily, máte o věci rychle jasno. Doba příšerných akčních béček a "insert the coin" videoherních terminálů znovu ožívá a doprovází ji neuvěřitelné fandovské nasazení s mohutným dopingovým nástřelem. Těch třicet minut je pozlacených, jelikož každá navíc by už zřejmě bolela a každou chybějící bych oplakal (schován za osmibitovou herní konzolí, poslouchaje synťáky a huga čaga). Stydlivá slza v oku.(30.5.2015)

 • SeBig
  ****

  Nehorazne jsem se na tuhle ujetost těšil! Na začátku jsem z některých scén umíral smichy. Hlavně mě nejvíc dostal nasranej hrací automat co všechny fuckoval. Hitler jako zaporak taky dobrý, hackerman a gladiatori, thor.. dobre postavy ale ty přehnaný scénky byli stejně nej. Mrzelo mě ze ta půl hodinka utekla tak rychle. I když ono by to možná omrzelo kdyby to bylo delší na tom konci už jsem se tolik nenasmal. Na amatérský počin ale hodně Supr.(4.6.2015)

 • Ampi
  ****

  Švédské krátkometrážní překvapení druhého dne filmového víkendu, unikátně na velkém platně. Je to pěkný, parodický, dynamický a ironický hold filmům osmdesátých let dvacátého století. Jen se bojím, že stopáž je tak akorát a délka celovečerního filmu by to zkazila. Cameo Björna Gustafssona opět super, ten člověk umí dobře drobně plakat.(10.8.2015)

 • Laxik
  ***

  Je to vtipný, není to vtipný, je to vtipný, není to vtipný, je to... a tak pořád dokola. Zajímalo by mě, jestli někdy z té nekonečné sedmikrásky vyškubu odpověď. Zatím jsem tak v polovině a vyhlídka na to, že mě ještě čeká celá louka takových přebujelých kytek (je/není to vkusný, poctivý, dobrý, ...), no, snad se ani nechci dobrat výsledku.(11.6.2015)

 • - Film byl natočen na digitální zrcadlovku Canon 5D a kameru Sony FS-700. (Hawaj)

 • - Jde o fanouškovský projekt financovaný pomocí Kickstarteru. Tvůrci na něm vybrali 630 tisíc dolarů. (Zofan)

 • - Hláška „Don't hassle the hoff“ naráža na parodický hudobný videoklip od The Boy Cruise, kde hrá David Hasselhoff hlavnú úlohu. (ywo666)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace