Svatební cesta

Novomanželé Paul a Bea vyrazí na svatební cestu k odlehlému jezeru, aby si tu užili trochu romantiky. Brzy po příjezdu najde Paul Beu uprostřed noci v lese, zcela zmatenou. Bea se mu začíná vzdalovat, chová se čím dál podivněji. Paul pomalu tuší, že té noci potkalo Beu v lese něco mnohem děsivějšího než jen pouhá náměsíčnost. (Cinemax)

90125

Ako vacsina dnesnych filmov. Vyse hodinu sa to tvari celkom zaujmavo a v zavere to ide do sraciek. V celku slusne načata, psychologickou dramou líznuta mystéria končí ako, sice slusne gradovana, ale inak uplne konvencna scifaren bez prekvapenia. Mal som pocit, ze tvorcovia sami nevedeli ako film ukoncit. Pritom herci boli velmi slušní, uveritelní a atmosfera fungovala tiez solídne. Skoda, toto mohlo byt lepsie. Ale chcelo to napad. Napady, to je to co dnesnym filmom chyba. A mozno je chyba v nas, divakoch, ze sme toho uz tolko videli... 55 % ()

vinducha

Pan Janiak dokazuje , že i za 6 Kčs včetně DPH se dá natočit film z kterého není divákovi ani blivno ani trapně . Se 4 herci docela slušný napínák . Nicméně já opravdu na tyhle minimalistické kousky zatížený nejsem , takže jo , dalo se , ale každé vánoce s Mrazíkem si to pouštět nebudu. ()

Miroslav.Zac

U filmu jsem se soustředil na atmosféru, protože anglicky umím jen nadávat, takže šly dialogy mimo mě. Je fakt. že drtivá většina filmu čpěla průměrností, naštěstí to zachránil konec, který jsem opravdu nečekal. Potěšila i zároveň zklamala celková absence onoho "zla tam venku", protože těch pár náznaků sice leccos vysvětlily, zároveň však ve mě zanechaly pocit něčeho chybějícího. Na debut dobrý, následující trilogie Ulice strachu dokázala, že režisérka horory umí. ()

Audrina

když si odmyslím,že jlavní hrdinka byla chvílemi na pěst(pojd sem ty můj malý zombíku...brrrr),velmi slušné překvapení.celou dobu sme v napětí vo co go,atmosféra tíživá,gore slušné,celkové vyvrcholení dobré.takže za mě 4 hvězdy ()

mijel1977

Bože proč, jsi nehlídal ruku scénáristky až do konce, a nechal jsi ji odejít na velký nákupy, při kterým ji nejspíš unesli mimozemšťani a totálně ji vypláchli mozek, nebo neměla na zaplacení a tak nechala scénář dopsat paní pokladní. Jinak si totiž neumím vysvětlit ten do nebe volající konec. Slibně se rozvíjející začátek, kterému nechybí tajemná a nepředvídatelná atmosféra se během druhé poloviny změní v něco, co je možná lepší nekomentovat. Děj se spojí do jedné lehce předvídatelné linky a vy už jen čekáte jak vám ten závěr podají a doufáte, že i když už víte jak to dopadne, tak si aspoň užijete filmové zpracování. No neužijete. Možná Vás na konci oslní halogeny svítící do kamery, ale to je to jediný a i těm postupem času, odstřihnou energetický závody přívod elektřiny, a tak přijdou titulky. Ty jsou možná napínavější než samotný konec. Poslední třetina filmu prostě degraduje vše co se snažil autor vybudovat a nám zajímavě podat, a měl by se pouštět na uměleckých školách jako příklad toho, jak se to nemá dělat. Dal bych jinak tomuto filmu hvězdičky tři, ale díky poslední půl hodině musím dát jen jednu. Bohužel, ani pro mě jinak dobře zvolené herecké obsazení a jejich velmi slušné představení, výsledek nezvrátí. Tak a už jsem zapomněl jak se ten film vlastně jmenuje. ()

lineker

Vůbec ne špatný film. Hororem bych ho však nenazýval. I líbánky se mohou zvrtnout, pokud se je rozhodnete trávit na chatě v jejíž blízkosti loví návštěvníci z vesmíru. Drahá polovička se poté stává lehce nevyzpytatelnou a navíc se začne bránit i sexuálním radovankám, ačkoliv ji předtím vcelku bavili. Proč se tak děje, tak na to nám ve finále kromě verbálních vysvětlení dá odpověď i obsah jejího lůna, které si zřejmě ne dostatečně chránila. ()

pyromantik

Dobré. Dokonca výborné. Vidieť, že za príbehom stojí ženská myseľ a nie je to vôbec na škodu. Ženskej mysli totiž málokto rozumie. Ten koniec á la Akty X zobral tomuto nádejnému hororíku jednu hviezdu, takže u mňa za 4. Inak sa podpisujem pod celý výstižný komentár Dr.Horriblea. ()

hotentot

Zo začiatku to vyzeralo sľubne. Dobrá atmosféra, stupňujúci sa dej, v ktorom napätie pomaly rástlo. Už keď som čakal vyvrcholenie, tak to upadlo. Zmenilo sa to na nejasný film s koncom, o ktorom neviem čo si mám myslieť. Za výborný výkon Rose Leslie a dobrý začiatok dávam 3*... koniec filmu mi vôbec nesadol. ()

Veroniques odpad!

Celý ten film byl utrpení. Ze začátku dva ucmoulaní věčně cvrlikající nadrženci... Z nesympatické zrzky se stane ještě víc nesympatická hysterická kráva, všechna čest tomu chlapovi, že jí jednu nenatáhl - ale to holt neměl herec ve scénáři... A když už byl konečně konec tak absolutně nedomyšlený, WTF, nechápu, jeden z těch nejhorších braků ever. ()

Googooplexer

Od začiatku otravné dialógy dvoch hlavných predstaviteľov, potom nejaký zlom - zmena jedného z nich, no a pri tom to aj ostalo. Mínus 87 minút môjho života v tejto galaxii. ()

Jarmila68

Souhlas s Malarkey mohlo to být průměrné ale druhá půlka nebo spíš závěr tam to pohnojili no nejsme u toho tak jim neporadíme:-)))škoda... ()

vrch07256732

Na to že to odohrajú prakticki 2 herci v jednej chate klobúk dole. Atmoška sa dá krájať a nie je potrebné nijaké zbytočné bububu. Jedinou nevýhodou takýchto snímkov je fakt, že sú na jedno pozretie - ono ak už viete čo sa stane a o čo ide atmoška je v rici a tým aj podstata filmu na ktorej je vystavaný. Ale opakujem: veľmi dobrý film. ()

abanek

Jo s vaginou sou vzdycky jen starosti... Krasna ukazka toho, ze staci dva lidi ,chata u jezera a trocha nejistoty a mate o zabavu postarano...Nicmene nic zasadniho... ()

Dalajlada

Kombinací výborného tématu, super atmosféry a děje, a pohledné hlavní hrdinky se tvůrcům podařilo stvořit vynikající film. Hlavně ta tíživá atmosféra dodala filmu grády. ()