Rolničky, kam se podíváš 2

Všade samé zvončeky 2

Komedie / Rodinný

USA, 2014, 93 min

• kaylin

Ale jo, tohle je přesně taková ta blbost, co uvidíte o Vánocích v televizi. Kdybyste se na to podívali jindy, je to opravdu jen blbost, ale takhle, když na vás padá atmosféra svátků, je to přece jen docela snesitelné. Dvojka filmu "Rolničky, kam se podíváš" je to jen proto, že tu jde taky o hon za jednou hračkou. Postavy opravdu stejné nejsou.(24.12.2014)

Až do tohohle týdne jsem ani nevěděl, že to má dokonce i druhý díl. Na to,že je to pokračování po 18 letech se to dá Arnolda vyměnily za chlápka od kabelů (nevím jestli se tak fakt jmenuje nebo je to přízvisko navíc jsem ho nikde jinde hrát neviděl, ale zase vadit mě nevadí ) a malého kluka vyměnily za holku. Místo superhrdinské figurky se zde shání mluvící plyšový medvěd a nejznámější herec co zde je hrál v Čivavě z Beverly Hills 2. 60 procent(25.12.2018)

• ostravak30

První díl byl skvělý, strašně se mi líbil, byl plný netradičního a originálního vánočního humoru - což říkám s plným vědomím toho, že kritika ho absolutně sepsula. Bohužel i přes to všechno se někde v choré mysli tvůrců urodil nápad na pokračování. Proč? To se dá těžko chápat i s tím ohledem, že zatímco první díl byl nabitý skvělými herci, druhý je založen na podstatně slabším obsazení. A horší je de facto vše. Mimo absolutně trapných a nevtipných gagů, jsou zde i příšerné herecké výkony, děsivě špatný scénář a navíc filmaři některé záležitosti - pouze s drobnými změnami, použili znovu. Všechny by se dalo odpustit, ale tohle ne. O to překvapivější je, že závěrečná píseň je skvělá.(2.1.2020)

• JohnZ87

Zbytečné "pokračování", které nemá s povedenou jedničkou s Arnoldem vyjma názvu a honu za hračkou společného prakticky nic. Zápletka je natolik šílená, že se tomu ani nechce věřit. Umanutý zazobaný otčím (ve snaze získat si přízeň nevlastní dcerky) sabotuje pravému otci holčičky (kterého vnímá jako rivala) snahu sehnat své dceři vánoční dárek tím, že jeho poskok skupuje účelově všechny hračky ve městě (aby tím vytvořil jejich umělý nedostatek) a ještě podplácí další užitečné idioty, aby mu dále škodili... Finále je kýčovité, až to bolí, ale na druhou stranu z toho marastu, který tvůrci stačili během děje filmu vytvořit, dokázali v rámci možností vybruslit ještě celkem obstojně. 40%(6.1.2019)

• misterz

Asi na úrovni jednotky. Rodinná komédia predovšetkým pre tých menších, ale uznávam, pár scénok a gagov sa vydarilo, aj keď nečakajte žiaden zázrak. Slabý podpriemer. 35/100(25.12.2017)