Příběh zachycuje život psychologa (Adrien Brody), v jehož životě zavládne značný chaos, když zjistí, že všichni z jeho pacientů jsou ve skutečnosti duchové lidí, kteří zemřeli při nehodě před dvaceti lety. (Plumb)

warrenur

Dost prvoplanove a pre mna i predvidatelne. Brodyho celkom mozem, ale akosi sa tymi svojimi "utrpnymi rolami" zlieva do jednej postavy. Mohol by uz vziat aj inu rolu. Slabota. Avsak na zabitie nudy to ujde. Nic extra. ()

Deratizer

Zajímavá duchařina s konečným a pochopitelným rozuzlením. Takhle se mi to líbí, tak to mám rád, včetně stylu, jakým je film pojmut a vyprávěn. Pěkná je i scéna havárie auta s lokomotivou. Ale pozor, není to film určen k tomu, aby se divák vyloženě bál, ostatně není to zlem nasáklý horor, ale mysteriozní thriller s nadpřirozeným obsahem. Slabé čtyři *, silné 3, tedy 3 a půl hvězdy. ()

Ben Nevis

Toto snad není spoiler a pokud ano, tak menší než ten v obsahu: Jenom naprostý kretén si odloží kolo na používané kolejiště (což se dá poznat podle množství rzi). Už jenom kvůli tomuto kreténismu bych hrdinovi přála, ať ho straší celý pražský Židovský hřbitov a po šichtě ať zabloudí do gay baru. Ve filmu je hned několik zvratů a jejich dávkování se povedlo. Nebýt zbytečných lekaček, dala bych 5/5 za povedenou duchařinu. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Duchařina jako každá druhá. Duchové něco potřebují, tak někoho straší. Ten někdo se začne zajímat a zjistí něco šokujicí. Konec. ()

MindTuber

Celkem slušná mysteriózní duchařina, které leccos odpustíte, tedy pokud přivřete své kritické oči. Rozumná délka stačí tak akorát na postupné rozplétání záhadného klubka a děj se tak moc neloudá. Sice trochu čpí prvoplánovitostí, ale to je i vzhledem k hlavní pointě odpustitelné. Co už je odpustitelné méně, jsou chybějící vysvětlení pro některé momenty, které se ve filmu objeví. Také Brody hraje dost strnule a jeho vzklíčené já připomíná jeho jiné podobné role. Vzhledem k množství podobných filmů dávám průměrnou známku, jinak bych musel jít níže. ()

lusa

Nejde mi do hlavy, že oscarový Brody sa dokáže nechať presvedčiť na takéto vlažné béčka. Nápad je výborný, aj zvrat oceňujem, ale to spracovanie.... To jak keď som hladná, zasýti aj hotdog, ale nie je to steak.. Rozhodne to malo omnoho väčší potenciál. Slabšie 3* ()

Pitryx

Má to dost pomalé tempo. Tematicky zajímavé, i když nic nového. Prostě asi tak, dalo se na to dívat, lekačka tam je, i když tou dobou už jsem nebyl tolik pozorný, a překvapeníčko v závěru také. I když nesmysl o kolech a havárii divák odhadne sám již v polovině. ()

Jadro

Veľmi chaotický začiatok, motív sa dozvedáme až v druhej polovici. Trošku temne spracované ale nie zlé... 65% ()

J.Mayen

Nuda tahla a dlouha jako sopel, ten duch ty holcicky teda nic moc, to bych lepsi grafiku vytvoril snad i na tetrisu, moc namahy a budgetu si teda filmari nedali, asi potrebovali neco hodne rychle splacat a najit nejakou bezcennou rolicku pro Brodyho, ty jeho zasmusily, radoby srdcervouci,smutny pohledy, kde se takhle tvaril 80% filmu bylo na nakopani ho do kouli. ()

Elessar.

Áno bolo to tu milión krát a samozrejme, nemôže prísť s ničím extra ohurujúcim, no na druhú stranu má to atmošku a zasmušilého Brodyho a to sa istotne vyplatí. Výsledná pointa sa dá ľahko odhadnúť a to možno aj vďaka nepodarenému obsahu. No čo už, ale aj bez toho vám to dojde asi behom prvých 10tich minút, ale pozerá sa na to dobre... ()

Veju007

Mám dvě otázky: *SPOILER*!!! 1) Jak a kdy zemřel Sam Neill, proč mu poslal ty ostatní mrtvé, když s případem sám nemá nic společného? 2) Co se stalo Brodyho manželce, když posledně vysadila prášky? To mě dost zajímá :-D. ()

wick

Solidní duchařina...a škoda těch posledních 15 minut, kde se thriller mění v obyčejnou kriminálku, jinak by hodnocení bylo vyšší... ()

ssscream

Obrovská škoda, opravdu nevyužitý potenciál filmu. Zajímavý příběh s dobrou zápletkou a nečekaným rozuzlením, ale někdy je tak špatný až mi to hlava nebere. Pozor, spoilery: Tak například děsivé bububu chvíle s duchy jsou naprosto mimo. Nechápu, proč s polorozpadlym ksichtem straší někoho, kdo si to vůbec nezaslouží. Opravdu škoda. ()

chozze008

Tendle film mě donutil po několika měsících zapnout csfd. Větší kravinu už jsem dlouho neviděl. Jeden z těch filmů, kterej stojí jen za posledních 15 minut. Scénárista i režisér v jednom se možná snažil napodobit styl Night Shyamalan-a a fakt se mu to vůbec nepovedlo. Film se tváří mysteriózně a přitom není. Filmu by prospělo kdyby nás scénárista více nechal tápat, což se mu ale vůbec nedaří, náznaky snad ani nejsou náznaky jak je to okaté. Nechápu, že můj oblíbenec scénář po přečtení okamžitě nazahodil. Pokud se přece jen rozhodnete todle utrpení podstoupit, doporučuji se nadopovat vaší oblíbenou drogou. Ta jedna hvězdička je aspoň za ten konec a za to, že tam scénárista nepřidal ještě nějakého hrdinu z Marvelu nebo DC, jinak bych dal odpad. ()

brkerez

Mohla to být parádní duchařina s detektivní zápletkou. To by ale scénarista/rejža v jedný osobě nesměl prokrastinovat u seriálů a pak nestíhat termín, protože v závěru to spíchnul asi hodně narychlo. Některý postavy se zachovaj jak naprostý dementi a celkově by si jinak pěkný rozuzlení zasloužilo víc péče. Možná by se našlo pár dalších výtek, ale nic kromě předtim zmíněnýho mi nekazilo jinak solidní zážitek, 7/10. ()

in flames

Jasných 5, skvelé krimi aj mystery, herecky dokonalé, hudobne príjemné a dejovo namotávajúce a určite do 75% nie jasné, veľmi potešilo, viac takýchto diel prosím. Vlak paráda ... ()

kekebreke

Jak může dát někdo víc hvězd, to mě hlava nebere. Hodina třicet nudy, roztahaná stopáž, přitom by se to vešlo na délku příběhu z Bakalářů. Předvídatelný děj, herecké výkony žádná sláva, havárie vlaku dělkaná asi na osmibitovém didaktiku z roku 1988. Musím si dát minimálně dva díly Simsnových a pokud ani Homer mně nespraví pajšl, půjdu si strčit prst do krku.. ()