poster

Jackie & Ryan

 • USA

  Your Right Mind

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Jackie a Ryan

Drama

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  **

  Len sa mi to zdá, alebo sa z filmov o pouličných hudobníkoch stáva v poslednej dobe nejaká tuctová záležitosť? Folkové a country rytmy ma nejako neberú, takže ani tento štýl moje dojmy nepovzniesli. A čo sa týka ostatného deju, ten mohol byť celkom dobrý, ale nejako to všetko dostalo príliš málo priestoru. No očakávania boli rozhodne vyššie... Žiaľ, len 2*.(27.7.2015)

 • eLeR
  ***

  Vyzerá to tak, že nejaký fešák vo filme brnkne na struny a ja prihodím jednu hviezdičku. Ale seriózne. Na dvojicu Katherine a Ben som si musela zvykať, nehodili sa mi k sebe, ale zvykla som si. Náhodou sa stretnú dvaja neznámi, sú chvíľu spolu, je im dobre ... potom on sa poberie ďalej a ona tiež, a nemáte tušenie ako tie ich príbehy budú pokračovať a ako dopadnú, ešteže si vymenili telefónne čísla. Nič svetoborné, ale celkom sa to dobre pozeralo a hlavne počúvalo.(28.7.2015)

 • rikitiki
  **

  Naprosto o ničem. Rozvádějící se bývalá zpěvačka (když pak zapěje, je rázem jasné, proč jí kariéra nevyšla) si začne s přítulným a hezkým bezdomovcem, který furt čeká na jakéhosi záhadného Kovboje, který se ale ne a ne dostavit. Bez energie, bez milostné vášně, bez zajímavého příběhu. SHRNUTÍ: Tak ona už nám Laura Palmer hraje babičky!(5.11.2018)

 • PepusGi11._
  *****

  Děkuju všem,co se na tomhle filmu podíleli,tu hodinu a pul to pro mě byl obrovskej zážitek.....Nebyl jsem schopnej se od toho filmu odtrhnout,hudba nezkutečná,udělám všechno pro to,abych našel každou písničku,co v tomhle filmu hrála....Děkuju především hudbě pana Nicka Hanse,scénáři Pana Ami Canaan Mannana a famoznímu výkonu Katherine Heigl a Bena Barnes....S naprotým přehledem řadím tenhle film na 1.místo všech filmu,co jsem kdy viděl....Chci ho vidět znovu a znovu....Nemám co bych k tomu dodal,to nejduležitější,co mi tenhle film dal,mám v srdci :).....(13.1.2017)

 • FunnyXis
  ***

  Hudba a romantika jde ruku v ruce, škoda, že jsem od tohoto snímku čekal trochu více. Obě hlavní postavy mám již z jiných filmů velmi rád, nicméně tady mi vůbec nesedli. Žádná chemie... Nejvíce mě štve, že není více záběrů této krásně zasněžené krajiny, které se krásně k hudbě hodí. Bylo by to poté více vtahující, takhle sem se koukal na film, který až ráno vstanu, tak nebudu vědět jak se jmenoval. Je to opravdu škoda, dávám 3 hvězdy jenom kvůli poslední písni, která to trochu zachránila.(30.9.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace