Dům u tří vlaštoviček (TV film)

Pohádka

Miroslav Pelc

Kostýmy:

Božena Lesáková
  • otík

Je to barevné, na oko líbivé kulisy, milý pan Kemr, ale ... příběh TOTÁLNĚ, ale skutečně naprosto o ničem. Pohádka trvala tak strašně dlouho a vlastně se v ním fakt nic nedělo. Je to zbytečně ukecané, chudák Přeučil se v ději jen motá, Heřmánek sem tam proběhne, Navrátil je naprosto zbytečný, snad jen ty vlaštovičky hezky zpívají. Tohle je totální podprůměr, který sice není ničím odpudivý, ale je strašně nudný. Hudba: Pavel Krejča(20.8.2017)

V pumpě žijící vodník a hlásný - původním povoláním hejkal, já věděla, že tahle pohádka existuje. Když jsem viděla ty vlaštovky, vybavila jsem si to zcela jasně. Roztomilá pohádka se strašidly, koláčnicí, kterou bych (hlavně tedy ty makové koláče) chtěla za sousedku, názorně bych pravidelně předváděla, jak láska (k makovým koláčům) prochází žaludkem. Ještě že měli na domovním znamení jen vlaštovky. Přestavte si, že by takhle z domovního znamení odlétli třeba supi. To by se na Novém Městě dost divili.(6.9.2016)