V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha. (Bontonfilm)

Rominator

Do Chicory Creek přijíždí Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který se specializuje na lov démonů. V malém městečku došlo ke třem nestandardním několikanásobným vraždám a proto nabídne svojí pomoc místnímu šerifovi a agentce FBI... Dolph Lundgren byl jedním z výkonných producentů. Natáčení probíhalo v lokacích amerického města Lexington ve státě Mississippi. Tony Messenger si v malé nemluvené roli ve flasbacku zahrál Jebediahova otce a má také v závěrečných titulcích kredit jako Stunt Double: Mr. Lundgren. S podobnou tématikou jsou tady určitě lepší filmy a Lundgrena v akci si divák také moc neužije. ()

Marceloo

V pokojnom mestečku Chicory Creek sa znenazdajky odohrá viacero vrážd. Polícia si s prípadom nevie poradiť a takmer všetky udalosti sú bez svedkov. V mestečku sa zrovna v tomto čase objaví zvláštny Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), ktorý sa samozrejme stane podozrivým. Políciu však presviedča o tom, že je lovec démonov a že aj miestne vraždy sú dielom jedného z nich. Takýmto veciam je ťažké uveriť, lenže keď vraždy pokračujú, je jasné, že Jebediah je jediný, kto ich môže zastaviť. - Celkom vydarená spolupráca menej známych hororových tvorcov. Alebo lepšie povedané, bolo to lepšie, než som očakával. Mám rád, keď sa tieto hviezdy z iných žánrov objavia v hororoch, pretože k tomuto žánru pritiahnu svojich fanúšikov, čo je badatelné aj u pánov v diskusii k tomuto hororu. Dolph Lundgren je v parádnej forme, čomu napomáhajú aj jeho funkčné tréningy v kombinácii s dlhoročným základom v Kyokushin Karate. Jeho chémia s Kristinou Klebe pracovala tiež výrazne. Najviac ma zaujala velmi dobrá práca s CGI, ktoré je nenásilné, nie je ho príliš a vyzerá prirodzene. Dej je situovaný v malom mestečku, takže pre mňa miesto ako stvorené. Bavil som sa dobre, lenže na môj vkus tam bolo málo výraznejšej akcie s démonmi. Gorefest na stretnutí bol famózny, ale je škoda, že mu predchádzajú dlhé minúty obsahujúce len konverzácie. Keďže to má len necelých 80 minút, stojí to za pozretie, a aj keď to nie je natočené ako komédia, určite to väčšinu ludí svojím naturálnym humorom pobaví. + herec z Final Destination 4 a Demonic + herečka z Halloween, Nymph, Tales of Halloween a Dementia + herec z V/H/S: Viral a SiREN + herečka z Starry Eyes a We Are Still Here ()

*CARNIFEX*

Po niekoľkých silných úderoch od Rockyho, no najmä prehre na domácej pôde v Moskve, kedy "italskému žrebcovi" fandila celá politická vrchnosť vrátane Gorbačova, sa Ivanovi Dragovi zrútil celý svet, a tak nadobudol presvedčenie, že v ringu už žiadne ruble nezarobí, pričom jedinou voľbou ako zabezpečiť rodinu, bude akceptovanie úloh vo filmoch, ktorých zárobok mu vystačí na týždennú platbu za sedenia u psychiatra. Nijak inak si ten jeho "prepad" totiž neviem vysvetliť. "Dont Kill It" síce nie je žiadny horor medzi horormi, ako "splater" pobaví, ba dokonca vrámci rozpočtu disponuje celkom snaživým gore. Napriek tomu, že tvorcovia krvou rozhodne nešetrili, na "Zlatý Glóbus" to bohužiaľ opäť nebude. Ťažko povedať či snímok vôbec prekročí tieň 40 %, no ja mu za tú snahu, nie len vďaka myšlienke "dont kill it", šancu dám - 55% ()

Wacoslav1

Ne a ne a ne. Režisér Mike Mendez je evidentně nadšeným trashákem a chtěl by být Wynorskim či Rayem své doby, ale zatím mu k tomu v jeho filmech něco chybí a to se nedá mluvit o tom, že potenciál na to by tu nebyl. Naopak nenaplněn byl už ve velkoprdelním pavoukovi nebo v Lavalantule a nenaplněn je i zde. Přitom to zní slibně jakýsi zkurvený démon leze do lidí a nutí je zabíjet všechny ostatní v jakém si émerickém čůrákově. Naštěstí je zde lovec démonů Jebediah Wodley(chytlavé jméno jak už napsal Beso) Bohužel byť Dolf hláškuje vydatně tak v soubojích z démonem dostává až moc na prdel a hraje druhý housle, což je škoda, páč minimálně úvodní pětiminutovka a scéna masakru v kostele je super, ale nevytrhne z letargie nudný a užvaněný zbytek filmu i finále kde už démon jenom otravně dokola mění své hostitele. Holt jsem asi čekal moc. Škoda.40% ()

Gilmour93

Lundgren Dolph. Lovec Démonů.. Úvodní domácí zabijačka navnadí, aby pak přes dvě třetiny stopáže ten švédský kolohnát nudil troušením mouder o nimrodění pekelných sil a ve zbytku použil gumové projektily na rozehnání pastora, kapičku důvtipu a síť na odchyt opic. To poslední je celkem pochopitelné, protože posedlí démonem vřeštili jak paviáni. No nic, aspoň že jsem pobral pointu, která je namířená k alkoholikům, jako že zlo se skrývá v placatici.. Přesně v 37.minutě řekne agentka Evelyn Pierceová: „This is a complete bullshit!“ a já mám za to, že by se zástupci Federálního úřadu pro vyšetřování měli respektovat.. ()

• Tony Messenger na filmu pracoval jako Lundgrenův kaskadérský double a ve flasbacku z minulosti si v malé nemluvené roli zahrál Jebediaha seniora. Tony zastupuje Dolpha Lundgrena v nebezpečných scénách již od filmu Expendables: Postradatelní (2010). (Rominator)
  • Natáčení probíhalo v lokacích amerických měst Lexington a Canton ve státě Mississippi. Točilo se od 3. prosince do 22. prosince 2015. (Rominator)