Osudová ztráta

Return to Zero

USA, 2014, 101 min

• Davies182

"Dobrý den, jsem vaše psycholožka, přidělená nemocnicí. Takže, vaše dítě právě umřelo (což není spoiler, nýbrž ústřední linie snímku), je nám to moc líto. Budete jej chtít zpopelnit?" Fuck! Podle skutečné události, jo? To by znamenalo, že existují i maniakální lidé, nejen scénáristé..! Nefunguje tu často ani to bulení na povel, natož stavba děje, práce s postavami nebo dialogy. Je mi vlastně dost záhadou, proč ona půldruhá hodina utekla tak rychle. Pro cílovku (těhule a novopečené maminy) filmová povinnost za 10/10.(25.5.2014)

Veľmi silný príbeh. Len ten scenár + réžia bola skôr taká televízna. Inak Minnie Driver parádny výkon. Bohužiaľ kvôli tomu televíznemu klišé viac dať nemôžem. Pretože polovica hercov bola dotiahnutá hádam z telenoviel (česť výnimkám - Minnie, doktorka, matka hlavnej predstaviteľky a jej svokor.).(30.4.2019)

• Chrustyn

Film se snaží zaujmout nálepkou "podle skutečné události" ale vše co film ukazuje se na světě (bohužel) stává každý den. Sledovat více než hodinu a půl jak se mladý manželský pár vyrovnává ze smrti narozeného dítěte, není v tomto případě nic, co by mělo jakkoliv nebo kohokoliv zaujmout.(24.4.2017)

• Rodriguez

Drama o jedné ztrátě a hledání nového životního cíle. Herecké výkony hrozné! 15%(29.3.2017)

Velmi silný příběh, který se bohužel děje dnes a denně...takže film vlastně není ničím výjímečný...ale přesto-SPOILER záběry na mrtvé novorozeně ke konci filmu tomu dají úplně jiný rozměr, a vše snadněji pochopíme, než když se o "tom" je mluví. Možná to není film roku, ale na mě zapůsobil....70%(1.4.2018)