poster

Osudová ztráta

 • USA

  Return to Zero

Drama

USA, 2014, 101 min

 • filipvrbik
  ****

  Velmi silný příběh, který se bohužel děje dnes a denně...takže film vlastně není ničím výjímečný...ale přesto-SPOILER záběry na mrtvé novorozeně ke konci filmu tomu dají úplně jiný rozměr, a vše snadněji pochopíme, než když se o "tom" je mluví. Možná to není film roku, ale na mě zapůsobil....70%(1.4.2018)

 • Chrustyn
  **

  Film se snaží zaujmout nálepkou "podle skutečné události" ale vše co film ukazuje se na světě (bohužel) stává každý den. Sledovat více než hodinu a půl jak se mladý manželský pár vyrovnává ze smrti narozeného dítěte, není v tomto případě nic, co by mělo jakkoliv nebo kohokoliv zaujmout.(24.4.2017)

 • Rodriguez
  *

  Drama o jedné ztrátě a hledání nového životního cíle. Herecké výkony hrozné! 15%(29.3.2017)

 • Davies182
  **

  "Dobrý den, jsem vaše psycholožka, přidělená nemocnicí. Takže, vaše dítě právě umřelo (což není spoiler, nýbrž ústřední linie snímku), je nám to moc líto. Budete jej chtít zpopelnit?" Fuck! Podle skutečné události, jo? To by znamenalo, že existují i maniakální lidé, nejen scénáristé..! Nefunguje tu často ani to bulení na povel, natož stavba děje, práce s postavami nebo dialogy. Je mi vlastně dost záhadou, proč ona půldruhá hodina utekla tak rychle. Pro cílovku (těhule a novopečené maminy) filmová povinnost za 10/10.(25.5.2014)

 • kolemjdouc
  odpad!

  téma závažné (což ztráta dítěte je vždy!) ale překombinovat to brnkáním na divácké city ....béčko slabé jak třikrát přelouhovaný čaj.Driver má už zenit za sebou a když jí k tomu sekundoval jako parťák slabý Adelstein který se v roli jakoby ošíval a rejžovi to ani očividně nevadilo.(1.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace