Tati, chyť mě (festivalový název)

Catch Me Daddy

Thriller / Drama

Velká Británie, 2014, 107 min

Daniel Wolfe

Daniel Wolfe

Robbie Ryan

Mladý pár (Pákistánka a Skot) na zběsilém útěku před dvěma auty pronásledovatelů, přičemž v jednom jedou čtyři Pákistánci a ve druhém dva bílí drsňáci. Film na pomezí akčního thrilleru a westernu (jakkoliv to zní šíleně) sleduje utíkající i pronásledovatele, přičemž obě skupiny jdou přes mrtvoly. Divák do konce čeká, o co tu vlastně jde. A pak přišel závěr, díky kterému jsem musel jednu hvězdičku ubrat. Takovéto konce prostě nemám rád.(15.7.2014)

Žánrově neuchopitelný a já byla také jak v sedmém vidění a nevěděla jsem, která bije, ale druhá polovina to dala do kupy a pak jsem sledovala už jen, jak to dopadne. Asi bych to každému nedoporučovala, protože je to i podané zvláštní formou, na kterou nejsem zvyklá. Ach ti imigranti, jeden aby se v nich vyznal?(17.7.2016)

Počátečních 30min pro mě bylo čirým utrpením a velmi silně jsem uvažoval, že opustím sál.. Ovšem to by mi bylo na filmovém festivalu poněkud trapné (jiní se neostýchali) a tak jsem držel a ono se vyplatilo.. Zhruba po 35-40min příběh nabral na zajímavosti a ze závěru mi nabíhala husí kůže! Spousta diváků s nervy nevydržela a ve velkém počtu opouštěli sál. Syrové drama, které není pro každého.(13.7.2014)

• carnacv

Velmi špatně podané kvalitní silné téma. Z filmu po většinu času prýští amatérismus a zmatek. Byť zvolený vypravěčský styl časem umožní pochopit smysl nesmyslu a úděl filmu, který jak jsem již konstatoval je móóc pěkný, nemůže prostě a jednoduše zakrýt odpadovost tohoto snímku. hvězdu musím dát za námět, jinak je to čistý odpad. Pokud se náhodou přeci jen rozhodnete snímek rozkoukat, doporučuji už do konce vydržet, neboť mám za to, že své úvodní mínění postupem času přehodnotíte, i když ..... :)(8.7.2014)

Po pecke Wild Bill je toto druhá záležitosť z Ostrovov, ktorá ma veľmi po nekonečne dlhej dobe silno oslovila a idem s hodnotením naplno, hoci, aby som bol úprimný, scénka foter vs Laila a uvzlykané ''I'm your Chum Chum...'' mi tak neuveriteľne pila krv, že som dokonca pomýšľal nad troma hviezdičkami!(30.12.2015)