Mladá Rumunka Sofia (Andrey Chernyshov), ktorý sa tvári ako televízny producent. Gabriel tvrdí, že ju obsadí do svojej reality show, ktorú nakrúca v Taliansku. Keď však Sofia dorazí, predajú ju pasákovi Manolovi (Michael Madsen) a ona je nútená zarábať peniaze na ulici. Veci sa ešte zhoršia príchodom Ettoreho (Daniel Baldwin), sadistu, nakrúcajúceho filmy, v ktorých herci naozaj umierajú. (xzajox)

verbal

Houp lost, vkus lost, soudnost lost. Režijně, scenáristicky i herecky klasická céčková žumpa, dialogově aspirující na Velkou cenu znuděně žvanícího mentála, dramaturgická narkolepsie s hudbou jako z porna, která je navíc osazena vkusným mikádem vytuněnou, natolik ukrutně sympatickou a líbeznou krasavicí, že by jí pohrdnul i jako komparzem k vyvrhnutí nejen jakýkoliv snuff, ale také každý sebekoprofilnější slizký Němec, závodně jezdící pravidelně pomilovat otylé cigošky s dokonalou kundí hygienou na E55. Toto šarmantní a excelentní prkno je ke všemu tomu vizuálnímu teroru citlivě doplněno výkvětem sekndhendového živočišného neherectví v podobě dávno mrtvého Míši Šílensena, jehož obličejový rigor mortis je film od filmu přesvědčivější, a samozřejmě jako vždy famózního Danka „Křovinořezu“ Trávníčka. Od dob jeho nezapomenutelné a absolutně vkusné mountfildí performance raději zhnuseně vytrhávám trávu rukama, než aby mě někdo venku viděl se sekačkou pro dementy. Prostě takoví ten chitrý skvjele, udělaný strhujýcý a víborně, zahraní fylm pro, yntelygetňýho ďyváka. ()

Kudly4

Film o prostituci, kde se to píchá o sto šest, ale režisér neměl koule na to, nám něco ukázat. A to se mi celkem hlavní postava líbila a Mischa Barton je celkem taky kus. Čekal jsem špinavou, ale hlavně sprostou nálož, když už je tu i ten oplzlý Danny Trejo, ale bohužel. Céčková sračka, která ničím nezaujme. Ztráta času. ()

silentname

"Hope Lost nakoniec podľa mňa vôbec nie je zlým filmom. Nemyslím si, že je to úplne perfektné, ale na násilné, drsné a špinavé béčko to bolo podľa mňa celkom pozerateľné. A musím povedať, že som aj s našou hlavnou hrdinkou Sofiou dosť súcitil. Problémy trošku ale nastávajú, keď si človek vezme názov filmu. Viac-menej z toho viete niektoré scénky veľmi dobre odhadnúť a máte pravdu ako to dopadne. Možno nie úplne vo všetkom, ale je to dosť predpokladateľné, že náznak niečoho pozitívneho sa skôr či neskôr otočí. Páčil sa mi soundtrack, ktorý je skutočne vynikajúci a rovnako musím povedať, že sa mi páčila aj bývalá vojačka (ktorej meno nikdy vo filme neodznelo). Ale najmä musím povedať, že atmosféra filmu je veľmi dobrá. Je presne tak špinavá a temná ako neustále ťaživá. A človek by chcel, aby sa veci trošku spríjemnili, ale film to nikdy neurobí. A k jeho kreditu je to podľa mňa len dobré, že to nikdy neurobí. Pretože oveľa viac môžeme jednotlivé scénky prežívať a chápať situáciu Sofie. Ako divák som si film užil. Je to síce jednorázová záležitosť, ale aj tak som rád, že som mu venoval svoj čas. Nečakal som nič výnimočné. Dokonca som počítal aj s tým, že to môže byť absolútna katastrofa. Takže priznávam sa, film, ktorý ma príjemne prekvapil. Hodnotenie: B- ()

Morholt

Špinavý film na špinavá témata nucené prostituce a snuff okořeněný trochou podivné romantiky a s vrcholem v podobě teatrálního ikonického konce. Sice se tu nenajdou nějaké zvlášť naturalistické scény, které by možná byly vzhledem k námětu na místě, nicméně ty náznaky, které tu jsou, fungují dobře a své si odvádí i podařená hnusná atmosféra. Herecky parádní, protože se tu sešla béčkařská elita, která vytvořila perfektní křoví pro výbornou Francescu Agostini. Potěšilo. 75% ()

kaylin

Docela dobrý, dramatický příběh, který je kořeněný akcí, jež není vůbec špatná. Celé je to v temných tónech, což přidává depresivnímu vyznění. Výborní béčkoví herci ve vedlejších i méně vedlejších rolích, kdy hlavně Michael Madsen mě zase jednou docela potěšil. Danny Trejo jednou jako záporák mi také sedl. ()

Aljak

Čakal som nejaký totálne nezmyselný brak, ale napokon to bolo celkom pozerateľné. Film z prostredia prostitúcie a obchodu s bielym mäsom majú svoje čaro - a mňa táto tématika vždy dokázala dosť zaujať. Samozrejme, sa v tomto námete nájdu lepšie i horšie filmy - no tento bol kdesi uprostred. Ten koniec pripomínal skôr horor ako thriller, a pôsobilo to teda dosť nechutne všetko (s tým sadizmom to asi fakt prehnali). Ale inak celkom zaujímavé, dokonca ani zápletka nebola taká jednoduchá a priamočiara ako som v podstate očakával pri pohľade na podpriemerné hodnotenia. Ale malo to čosi do seba, dokonca aj viacero dobrých zvratov, ktoré držali kvalitu nad úrovňou všedného priemeru. No napriek tomu, že dej bol upriamený na unesenú Sofiu, mňa osobne viac zaujímala postava Aliny (Mischa Barton), ktorej som veľmi fandil po celý čas. Bolo to drsné! ()

borec999

Ušlo to. Hope Lost je síce nízkorozpočtový a prichádza s príbehom, ktorý som videl spracovaný už veľa krát a určite veľa ráz lepšie ako tuná. Ako celok ma to však bavilo a na hodinu a pol Petrucci dokázal spoľahlivo udržať moju pozornosť a nenudiť. Madsen a Trejo v záporných úlohách bodujú, no i menej známy herci sa snažili a odohrali si svoje. Film má tak ako viacerí spomínajú temnú a ťaživú atmosféru a to až takým spôsobom, že na viacerých bude pravdepodobne pôsobiť až príliš negativisticky. Čo mi nevadilo. Okrem ťaživej atmosféry dostaneme aj trochu akcie, pár zvratov a záver, ktorý mne osobne vyhovoval a podčiarkol predchádzajúci mierne depresívny tón filmu. Keďže som očakával nudné a amatérke béčko, bol som s výsledkom nakoniec celkom príjemne prekvapený... Jemný nadpriemer. 60% ()

TSZ

Dost shit, pokus o temnou atmosféru je sice patrný, ale výsledek Vás donutí spíše k smíchu. Hlavní hrdinka má cca 90 možností k útěku (průměrně 1 možnost na minutu filmu), ale rozhodne se nevyužít ani jednu, protože by to byla nuda,neasi. Téma slibovalo hodně, ale takhle nepodařené béčko jsem již dlouho neviděl. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Trocha beznaděje, napětí, sem tam akce a zvrat, už to vypadalo "nadějně", nebýt toho závěru bez konce a lesbické vojandy. ()

lusa

Nalákal ma Danny Trejo a Michael Madsen, že aspoň nejaká akcia sa z toho vyvinie, ale teda žiadna sláva.. Hlavná hrdinka odpudivá jak noc na odpočívadle v Rumunsku a celé to malo celkom neuveriteľný, umelý ráz.. Strata času. 2* ()

xzajox

Kruťárina. Na začiatok si človek povie: "Tak ti treba dievča, mala si byť spokojná doma v teplúčku, aj keď možno nudnom a obyčajnom.", ale potom mu jej začne byť ľúto. O to mrazivejšie to je, keď si pomyslím, že sa takéto zverstvá dejú aj v skutočnosti. Táto téma je veľmi nevdačná, pretože aj keď mohla byť vykreslená, režírovaná, kamerovaná a zahraná dobre, po zhliadnutí človeku ostane v ústach veľmi zatuchlá pachuť. Z tej pachute potom vzíde slabšie hodnotenie, aké by si tieto spomínané atribúty zaslúžili. Tým chcem povedať, že ten hnus vykreslili celkom dobre. Herci nehrali zle, sklamala ma len Mischa. Nečudujem sa, že ju dali len do vedľajšej role, tá skôr patrí do seriálov. Kamera vyznieva trochu amatérsky, ale k atmosfére sa celkom hodí. S pachuťou v ústach dávam 38% - 2* ()

zvolsi

Mischa Barton by měla změnit agenta, není to žádná oskarová herečka, ale je až moc hezká na takovouhle sračku. ()

skipik12

Film neurazi, nenadchne- pripada me tohle tema uz trosku ohrane. Co se musi nechat velmi me prekvapil herecký výkon Mishi Barton a opět skvělý DANNY:) na ktereho mám slabost:)) Urcite to stoji za shlednuti ()

Vlad

Cakal som tazivy drsny film, ktory zanecha pachut v ustach. Dockal som sa jednej nezazivnej frasky bez stipky atmosfery (toboz koherentnej!). Napriek tomu, ze po technickej stranke nejake velke chyby do oci nebiju a herecke vykony su tiez taky bezny priemer (aj ked vlastne nikto nedostal moznost sa ukazat), si toto "dielo" nezasluzi ani len priemerne hodnotenie, pretoze film pracuje s vaznou a tazkou latkou avsak naraba s nou totalne laxne, odmerane, bez zaujmu. Zaverecna dramaticka scenka z kategorie tragikomickych celemu fillmu nasadzuje korunu. Je umenim ako David Petrucci dokazal, aby takyto film vobec nevzrusoval, nestrasil, nesokoval, neznechucoval... Skoda casu. ()

Martin29

Hodně průměrný film. Ženská chce vycestovat pryč tak přijme nabídku jakéhosi režiséra ten, ale dluží prachy tak ji prodá pasákovi. Většina scén je ve stylu, že s kamarádkou stopují a čekají na zákazníky potažmo, že ona s jednou zákaznicí spí. Pořádně se to rozjede až na konci, ale ten je zase divně vysvětlen a celkově tam toho násilí moc není. ()