Ako uloviť frajera

• Austrálie

Komedie

USA, 2015, 101 min

Je to trochu ohrané, je přesně jasné, jak se to bude vyvíjet, a víte, kde budou zlomy v ději, ale stejně mě to nesmírně bavilo a stejně jsem si skvěle tuhle romantickou komedii užil, protože je taková pěkně lidská, není moc ujetá a není ani zbytečně nudná, jsou zde postavičky, které oceníte, prostě všechno na svém místě. Na tu hodinku a půl jsem se opravdu bavil a film si užil.(1.6.2015)

Po prvom zhliadnutí traileru som bola fakt zhrozená.. a síce to šlo okolo knižnej predlohy veeeeeeľkým oblúkom a zobralo si to z nej asi len to najpovrchnejšie (v tomto prípade pár mien a pojem d.u.f.f.), tak film nakoniec príjemne prekvapil. Zápletka síce nie je nič nové pod slnkom, ale ako oddychovka je to stále na úrovni a pobaví.(28.5.2015)

Není to film, který byste museli nutně vidět víckrát - vlastně není nutné ho vidět ani jednou, ale když už po něm sáhnete a přistoupíte na to, že půjde o miliontou středoškolskou variaci na "kterak ošklivá holka dostala školního krasavce", proč ne. Je to vtipné, je to svižné, herci jsou sympatičtí a hudba populární. Humor poměrně inteligentní, žádné tělení tekutiny ani záplava vulgarismů. Pod vší tou moderní fasádou jde o konzervativní americký ideál perfektního vztahu - dva krásní, sebevědomí mladí lidé, kteří jsou sousedé a znají se od dětství, se do sebe zamilují. Budoucnost? Dům na předměstí s bílým plotem, trávníkem na ježka a minimálně dvě usměvavé děti!(31.5.2015)

Není to až taková kravina, jak se může na první pohled zdát. Po dlouhé době vcelku dobrá komedie pro puberťáky, která pobaví. Hlavní hrdinka Bianca je obyčejná dívka (není nijak ošklivá), které její kamarád z dětství mezi řečí řekne, že je DUFF (česky VOTka). Dívka se samozřejmě brání tomu, že by zrovna ona mohla být VOTka..ale posléze jí dojde, že jí vlastně doopravdy je. Tak požádá o pomoc toho, který ji paradoxně řekl, že je VOTka.. poté následuje pár vtipných i nudnějších scén a na konci klasickej americkej happyend. Jako největší bitch tento film okořenila mladinká Bella Thorne, které jde hraní mrch na výbornou.(1.6.2015)

• Necrotongue

Evidentně jde o film pro jinou cílovou skupinu.Kdyby mi bylo 13-17 možná bych udělil čtyři hvězdičky,ale protože už jsem přestárlý,všiml jsem si mnohých nedostatků.Děj byl krajně předvídatelný,humor byl poměrně slabý a celý snímek mi připadal hodně povědomý,byl podobný jako spousta komedií,které byly už natočeny dříve(Protivný sprostý holky,Bullshit,atd.).Na druhou stranu mě v podstatě potěšil závěr,který mohl být mnohem horší a občas jsem se i zasmál,proto jsem filmu nakonec udělil dvě hvězdičky.(20.11.2016)

• - Film sa natáčal v amerických štátoch Georgia a Texas. (Hudakfilms)

• - Mae Whitman (Bianca) a Bella Thorne (Madison) sú vo filme spolužiačkami, no v reálnom živote je prvá menovaná herečka o osem rokov staršia ako jej kolegyňa. (Hudakfilms)