Some Kind of Hate

Neúprosná šikana obrátila Lincolnův život v noční můru. Ale brzy pozná skutečný teror, když je poslán do vzdálené školy pro problémové dospívající. Tady obtěžování začíná znovu. Rozdíl je v tom, že tentokrát se někdo dívá - teenagerka Moira, která byla před lety dohnána k sebevraždě kvůli kruté šikaně. Když Lincoln neúmyslně přivolá Moiru z hrobu, vypustí pomstychtivou a nezastavitelnou sílu na misi krvavé pomsty. (noelcoward73)

Rodriguez

Opět se nám stalo, že hororová podstata a ty krvežíznivé jatka se z filmu nějakým způsobem vytratila. Ze začátku film dost nudí těma kecama, pak se sice objeví "fešná" holka co má snahu z filmu udělat texaskej masakr, ale je držena v mantinelech stupidního scénáře. Samotný závěr už byl lepší (kéž by tak byl celej snímek), ale ve výsledku tu je podprůměrný hororový snímek. 40% ()

zdenny

Ta holka tě dostane prostě vždy. Protože cokoli se stane jí, stane se i tobě. To zní fakt dobře. Samotný film byl ale hrubě podprůměrný. Jednu krávu totiž kdysi někdo strašně nasral a ona si to po své smrti vybíjí úplně na všech. Což není spravedlivé a pro mě proto ne moc přijatelné. ()

Corpsegrinder

Kupodivu se mi film líbil víc v první části, jakmile na scénu nastoupila mrtvá holka tak to šlo rázem dolů a to dost, máme zde totiž ducha hysterickýho jak prase a nekouká se na to zrovna dobře. Plusem je velmi dobře vybraná hudba (Myrkur, Serpentine Path), je vidět že tvůrci se vyznaj. ()

Gray Wolfman

Chápu, že tohle fakt nesedne každému, ale vzpomenťe si, kdy jsme tu měli naposled poučný horror na sociální téma? Já upřímně nevím a za to první velké plus. Druhé plus pro mě bylo to, že to je horror s metalovým nádechem a nemá to humorný podtext. Třetí velké plus je pro mě originalita vražd a to, že Moira si způsobovala bolest na sobě a ta se odrážela na jejích obětí, takže dost velký oříšek, jak tu pizdu sejmout? Pak prostě vynikající hudební podbarvení a dobrá kamera.... Navíc Moira byla fakt total crazy a z tohoto filmu opět vyplývá mé oblíbené ponaučení: Dej si pozor na to, co si přeješ, mohlo by se ti to i vyplnit ()

Hapretor

Debilní postavy a nudný děj. Jen ta černovláska byla na koukání. A i další holčiny ve filmu, ale toť celé ... u mě slabota ... ()

Rathalos

Tak tento film mi sadol ako zadok na zachodovu dosku,sikana je temou,o ktorej sa bude diskutovat vzdy,lebo stale sa najdu nejaki agresori,ktori budu svoj pocit menejcennosti si vybijat na slabsich,ale co sa tyka tohto hororu,herecke vykony boli skvele,reze sa tu hlava nehlava,hlavne ziletkou,krvou sa nesetri,potesili aj gore efekty a hudba,reziser Mortimer a jeho tvorba sa mi zacina fakt pacit...:-) ()

wick odpad!

Dementní film...který se tváří na začátku jako příběh o šikaně, což jsem se naivně domníval, že tak bude pokračovat, pak se zvrhne v nesmyslně hloupou nelogickou rádoby duchařinu. ()

Matonny1012

Ďalšia zbytočná kravina.... Dej žiadny, strašidelné scény tiež niejak zabudli do scenára pripísať... Neviem ci tam je vôbec niejake plus. 33% ()

Ace.A.T.L.

Tak tohle bylo béčko, jako prase... Tak nějak zbytečnost nad zbytečnost. Dokoukal jsem to do konce, ale nic mi to nedalo. Za mě 1* za záblesk nápadu, kterej ale vůbec nebyl zrealizovanej. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU ()

+sfinx+

Ty prvky očekávání a prvky zklamání... Že by ti, co šikanují měli dostat nařezáno ;) je fakt. Tady toho řezání budou mít až po krk ;) ;) Jenže i na takto jednoduchém příběhu si lze vylámat zuby ;) ;) ;) Místy jde o překvapivě líbivý béčkový horor, který je naprosto smířený s tím kam patří. Je to vidět třeba na přítomnosti té nešťastné ze záhrobí vrátivší se holčiny, která není prezentovaná jako neviditelné jsoucno, uvězněné mezi dvěma světy ve sféře, kam vidí jen vyvolení a Ezo TV, ale zkrátka jako někdo vyvolaný ze záhrobí. Film nelíčí půlku času typický příběh nepřemožitelného vraždícího ducha, který má jednu vadu - strašně se stydí a my musíme půl hodiny čekat, než se najde druhý člověk, který by v něj uvěřil. Tuhle vatu ořezali ;) (a je to tu zas) a místo ní šli rovnou na věc. Jenže ... možná je to mnou a třeba jsem si seděl na vedení, ale i když jsem si poposedl, netušil jsem proč jsou věci tak, jak jsou, kdo za co může a jak a co a proč. Navíc se z ducha roztomile racionálního stal duch familiérní, který se zase až moc vykecává a vysvětluje a veškeré zbytky hororu byly ty tam. Nebýt závěru (i když tak hrozné to zase nebylo), proměny ducha a té pochybné logiky, bylo by to o pár hvězd výš. ()