Králova dcera

• USA The King's Daughter (více)

Pátrání po nesmrtelnosti krále Ludvíka XIV. (Pierce Brosnan) vede k tomu, že zajme a ukradne životní sílu mořské panny. Když to zjistí jeho rebelská dcera Marie-Joséphe (Kaya Scodelario), rozhodne se celou situaci osudově zkomplikovat. (Canal+ Action)

ostravak30

Já jsem se docela musela smát fantazii scénáristů, neboť nápady docházejí a vymýšlet se tak musí různorodé fantasmagorie. Jednou z nich je i mořská panna v jeskyni za vlády Ludvíka XIV. Panna vytažená z moře navíc nepůsobila zrovna krásně a Pierce Brosnan opravdu nepřipomínal francouzského krále ale spíše docela zachovalého kapitána velké britské flotily. Film mi trochu připomínal Tvář vody a nepřinesl absolutně žádný dobrodružný nebo napínavý prvek. Jak průběh tak i konec byl absolutně očekávaný. ()

kockodan odpad!

Dávicí reflex a velké nutkání na zvracení se dostavuje zhruba po pěti až deseti minutách. Napsat že se jedná o sračku pro low IQ plebs by byl defacto kompliment. Pokud máte IQ jen mírně nad hranicí imbecility a vydržíte tyto blitky sledovat víc jak 20 minut, garantuji vám, že se budete chtít zabít, nebo aspoň začít brutálně sebepoškozovat čímkoliv, co bude po ruce, i když jste k tomu nikdy sklony neměli! ()

Kushina

Taková hezká pohádka v lehce dospěláckém stylu. Celé žánry, které film obsahuje bych dal po žánr pohádka. Omnia vincit armor je v tomto případě na místě :) 55% ()

LencaN

Na tomto filmu se mi libily akorat kostymy. Jinak to stalo za starou belu. Chatrny pribeh doprovazeny moderni popovou hudbou, coz se vubec nehodilo. Morska panna se taky nejak extra nepovedla. Vlastne nevim, co melo byt tahakem filmu. Prvoplanove, jen na oko, zadna hlubsi hodnota, zadne wow momenty. Ani jsem nepoznala, kdo mel byt cilovym divakem. Brosnan byl hrozne kamenny. Jedna hvezda za hlavni hrdinku. Jinak propadak. ()

nikhaj

Historycka atlantídska rybetka čo dokaze uzdravovat ludi. Cakal som ze kral slniecko bude drsny asi to bol ale kral s inym čislom. Preto hodnotim ako slabotku ()

tinss_18

no neviem. bolo to príliš moderné na rozprávku,,postavy nedostatočne rozvinuté, konali akosi prirýchlo bez hlbšieho uváženia prečo tak konajú. jedna hviezda za milý priateľský vzťah princeznej a morskej panny ()

Merotren

A tohle že bylo 7 let uloženo ve skladu? Docela chápu, že to tam vůbec někdo odkládal, ale už nechápu, že měl někdo potřebu to teď vytahovat. Film, do kterého Čína nasypala 20 mega, což je největší investice, kterou kdy země poskytla filmu, který nebyl jimi produkován, a výsledek je tohle. Hnusná, nudná splácanina, která má sice přiměřenou stopáž, ale i tak má potřebu běžet tak rychle do konce, že prakticky nemá co vyprávět a vy vůbec nevíte, co se tam děje nebo co je cílem a o co komu jde. A ani se nebudu zmiňovat o směšně vypadajícím Brosnanovi, pořád to nemůžu dostat z hlavy. 3,5/10 ()

Vikimi

Příjemná romantická pohádka o pár hercích se skvělou hlavní hrdinkou. Taková oddechovka pro pochmurné dny. Díky za ni. ()