Reklama

Reklama

Jeffrey Dean Morgan hraje hlavní roli Vaughna - krupiéra v kasinu, kterému štěstí zrovna nepřeje. V zoufalé snaze sehnat peníze na operaci své nemocné dcery se Vaughn spolčí s kolegou z práce, aby kasino vykradli. Loupež se ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák jsou nuceni unést městský autobus a pokusit se o téměř nemožný útěk. Robert De Niro ztvárňuje Papeže, nelítostného a zvráceného majitele kasina, který se nezastaví před ničím, jen aby získal své peníze zpět. (HBO Europe)

(více)

Videa (10)

Trailer

Recenze (137)

darkreider 

všechny recenze uživatele

Udivujem sám seba, že ma stále baví tisíc krát videné. Nuž, mám rád heist movies, už som to tu písal veľa krát a nič sa nezmenilo. A tento je teda prevarený ako máloktorý. Tu sa išlo podľa šablóny od prvej sekundy až po titulky, ALE niekto sa vyhral s castingom a tak tu máme veľmi sympatické tváre. Každý herec dostal svoju rolu na telo a je to poznať. Výborne sa na to pozerá a na akčných sekvenciách sa nešetrilo a tie tešia tiež. Som tak spokojný, že od 4tej hviezdy film delí len málo. Napríklad Gina a poriadny fajt s Daveom? ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Sice hvězdně obsazený snímek, ale jak když koukáte na akční béčko. Nic převratného pod sluncem. Bandě zlodějíčků nevyjde loupež v kasínu a tak se rozhodnou zdrhnout místní mhdéééé :-D Jenže nasra*ný majitel kasína se nechce tak lehce vzdát a snaží se prachy dostat z5 za každou cenu! A ten konec? Úplně jsem z něj zvlhnul... 40% ()

Reklama

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Niekdy stačí jedna myšlienka, jediný citát, aby sa Vám film zapáčil. Od režiséra Turnaja som čakal niečo trochu ostrejšie, tu sa to skôr chcelo hrať na prekvapenia a obsadenie. Nevyšlo ani jedno, lebo DeNiro ako mafian pred smrťou je už pasé, Baustista ako tupé psychopatické hovado tiež, Carano v roli dobrej policajt bez žiadneho súboja veľmi ťažko uveritelná, jedine čávo Morgan to tam držal. Inak zhola nič, čo by sme už niekde nevideli alebo čo by nás prekvapilo a nadchlo. Až na ten citát... 2 z 5 ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Občas se stane, že člověk narazí na film o kterém neví co si myslet. Heist evidentně nemá nijak extra ambice. Scenáristicky také žádný skvost, nicméně ta snaha je znát. Osobně jsem čekal více "copy+paste" z již viděného. Místo toho se dočkal i nějakého toho překvapení (kam se děj sune). Tu snahu i podporuje fakt, že se ve filmu střídá opravdu hodně známých tváří (Robert De Niro překvapil nejvíce) a hned z druhé strany sráží na kolena debilní režie (no souboje tragedie... opět čím více střihu, tím víc adidas). Hladina uvěřitelnosti také celkem kolísá, ale... celkový dojem je dobrý a film působil dobře. Tak roztomile naivně. A nenaštval mě... no prostě 3-4 :) ()

KNTRFKT 

všechny recenze uživatele

De Niro se tu tak nějak vrací ke kořenům, nehraje věčně nasraného daddyho, ani si nepokouší uhnat mrtvici ve Vegas a tudíž mě tenhle film lákal, není totiž lepšího Robíka, než toho zlého, toho, který se vůbec neštítí vám prohnat kulku palicí a ještě si při tom zapalovat cigaretu. Boba tam bylo málo, ještě k tomu sotva sýpal a věčně chrchlal, mně ale stejně, jako vždy, učaroval. Heist si tak nějak běží jako atlet z Nigérie za antilopou a není to vůbec špatný běh. Dokonce i Dejf Autista ve své klasické autistické formě předvádí řádně jeblého autistu v té nejsyrovější podobě. Jenže Heist pak zavrávorá, strčí haxnu do kýble sraček, prošlápne dno a ať se snaží, jak se snaží, je od těch hoven až po uši. No a ať už jsou únosci sebecharismatičtější, nezachrání tu trapnou finální rozuzlovačku, ze které se mi akorát zauzlovaly střeva a statkář mě musel tři hodiny honit kolem maštale, abych zas mohl normálně žrát. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Číslo autobusu na jeho střeše stále cestuje. Jednou je vpředu, pak je vpředu a zároveň uprostřed atd. Navíc se mění i typ autobusu, což se dá poznat podle vzduchotechniky na střeše (hrb ve středové části střechy). (Endrju)

Reklama

Reklama