Jeffrey Dean Morgan hraje hlavní roli Vaughna - krupiéra v kasinu, kterému štěstí zrovna nepřeje. V zoufalé snaze sehnat peníze na operaci své nemocné dcery se Vaughn spolčí s kolegou z práce, aby kasino vykradli. Loupež se ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák jsou nuceni unést městský autobus a pokusit se o téměř nemožný útěk. Robert De Niro ztvárňuje Papeže, nelítostného a zvráceného majitele kasina, který se nezastaví před ničím, jen aby získal své peníze zpět. (HBO Europe)

Tommassi3

"A proč musím bejt pepř ??" - "Protože mi začínaj docházet přísady.." ;) A mně zase s přibývajícími minutami trpělivost, která spáchá sebevraždu, podobně jako ti dva scénáristé, při očekávaném druhém finálním zvratu.. What the fuck ?? Třetí Nebezpečná rychlost ?? Spíš jen škoda spousty dobrých nápadů.. ()

MickeyStuma

Dramatický thriller natočený ve stylu 90. let, ze kterých námětově i čerpal. Vlastně je to taková filmová vzpomínka a pocta k různým snímkům. Máme tu otce majícího malou dcerku s vážnou nemocí, které tradičně pojistka nepokryje léčení. Námět první. Zoufalý otec se po neúspěšné snaze si peníze půjčit nechá přemluvit k přepadení kasina. Motiv druhý. Útěk však neprobíhá hladce a tak se dostanou do linkové autobusu, ve kterém ujíždějí. Motiv třetí. A tak dál, a tak dál. Je toho tady více než dost a jen znalec filmových devadesátek všechny rozpozná. Na konci asi překvapí motiv alá bezva finta. Ne, klaun to skutečně není. Zpočátku snímek moc neosloví a zdánlivě vypadá, že se poveze na nudě z nouzí, ale asi po čtvrt hodině děje se to pomaloučku začne rozjíždět. Intenzita akce předkládá lehce napínavé  vzrušující dobrodružství. Dialogy jsou pevné a zábavné zároveň. Příběh jako celek si na nic nehraje a jen předkládá dějství v nadsázce a naději. Dojemný a v jistém hledisku nečekaný konec samozřejmě nesmí chybět a jen skutečný rodič pochopí. Snímek tedy nijak nesrší originalitou, ale když se tu předkládá stará dobrá akční práce bez přemrštěných současných vizuálních CGI efektů, proč si ty devadesátky alespoň tímto způsobem prostě nepřipomenout a v jistém smyslu zrekapitulovat. ()

Lacike

Prijemne becko s devätdesiatkovou atmosferou ake sa dnes uz netocia. Prvou slabinou tohto filmu je originalita. Tej sa tu nedockate. Je to vykradacka Nebezpecnej rychlosti umiesana s Heist zapletkou. Dockame sa aj nejakych tych sokujucich zvratov, ktore su ale podané dost predvidatelne a k tomu aj nejakeho citoveho vydierania, ktore na mna prilis nefungovalo. Druhou slabinou su akcne sceny. Su solidne, potesia poctivym oldschool pristupom, takze sa nekona digitalny bordel aky je dnes v mode ale obcas sa dockame slusneho kaskaderskeho kusku a pri prestrelkach dostatok krvi. Solidny standard, ale nic uchvatne sa nekona. Na druhej strane je to natocene prehladne, co je pokrok oproti poslednemu reziserovmu filmu. Z hercov kazdy odviedol svoj standard. Akurat ak sa vdaka niektorym akterom tesite na bitky, tak v tomto filme ich nehladajte. Vysledkom je prijemne becko so sviznym tempom, ktore nevyzera podfinancovane ako je dnes zvykom u Seagaloviek a dalsich DTV filmoch. Najskôr preto, ze to malo ist normalne do kin, ale nejaky hnusny krtko v Lionsgate to znova hodil v dobrej kvalite na net. Neverim, ze by to v kinach zarobilo nejake velke prachy, ale do budúcna by mali toho krtka v Lionsgate vypatrat, aby to neodniesli aj trzby Expendables 4. 6/10. ()

rublik05

V mnoha ohledech hodně podprůměrná béčková akční podívaná s neoriginálním, trochu vykrádajícím příběhem, která zaujme především vcelku hvězdným hereckým obsazením a také nějakou tou šikovnou akční scénou. Nemůžu říct, že by se mi film úplně nelíbil, ale přišel mi až přehnaně naivní, zbytečně moc srdceryvný a vlastně i málo akční. Herci zde nepředvádí žádné oslnivé výkony, děj má spíše pozvolné tempo, nejlepším momentem je asi plný závěr, který však do filmu vůbec nesedí a v celkovém kontextu vůbec nedává smysl. Snaha o kvalitní akčňák je očividná, veškerý potenciál byl však trestuhodně zašlapán do země. 3/10. ()

Trisis

Na prípravu dnešného receptu na vytvorenie filmového potratu roku budeme potrebovať - pár kvalitných hercov, troch sľubných pornohercov, vezmeme 60gramov z filmu Speed, 10gramov z Dokonalého triku, miešať to bude relatívne sľubný režisér, Zimmera budú vykrádať až dvaja skladatelia a po hodinovej stopáži to zalejeme hnačkou scenáristického imbecila, ktorý pre vás recept pripravil. Dobrú chuť. ()

• Číslo autobusu na jeho střeše stále cestuje. Jednou je vpředu, pak je vpředu a zároveň uprostřed atd. Navíc se mění i typ autobusu, což se dá poznat podle vzduchotechniky na střeše (hrb ve středové části střechy). (Endrju)