poster

Battle of the Drones

 • USA

  Battle Drone

 • USA

  Hunted

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Vojna dronov

Akční / Sci-Fi

USA, 2018, 93 min

Režie:

Mitch Gould

Producenti:

Michael Philip, Jo Marr

Střih:

Patrick Wilfert

Scénografie:

Anca Perja
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • kaylin
  *

  Nízkorozpočtové akční sci-fi o tom, že se skupina, která chce vypadat jako postradatelní a vtipní, snaží bojovat se speciálními roboty, kteří byli navrženi na boj. Tady tomu prostě chybí rozmáchlé scény, velké prostory, více lidí. Díky tomu je to malé a popravdě i celkem nudné. Krátký promakanější snímek by byl lepší.(23.3.2018)

 • iXtr3m3
  **

  Očakával som hlúpe béčko, ale nie až tak hlúpe, pritom potenciál by v tom bol, ale prílišná snaha o kopírku Expendablov v hi-tech rovine to však pochovala. Na jedno pozretie fajn, ale nikdy viac.(22.7.2018)

 • JardoLe
  **

  Dalsia americka chu*ovina s hercami,ktorych hranie nemozno brat vazne a samotny film taktiez,v urcitych momentoch mi bolo az smiesne z toho,co vidim a tie drony ich mohli zabit stokrat,ale samozrejme,ani ich netrafili,ved co ine cakat,ale za kopec akcie dam dve hviezdicky...:-)(9.11.2018)

 • Jack_Henkel
  ***

  Takovej horší Kill Command, klasickej film točenejch v bývalejch ruskejch zemích, snaží se to být cóól zpomalovačkama s bullet timem, jednu hvězdu navíc za Natassju(25.9.2018)

 • goauld
  **

  Také, když jsme v kamarády natáčeli amatérský film jsme si zajeli "vyblbnout" do Ralska, kde jsou opuštěný paneláky po sovětské ármy, JENŽE narozdíl zde od amíků, jsme my to natáčení (a občasné rozbíjení zdejších "rekvizit" v již tak poničených budovách - takže to naše počínání v podstatě vlastně nemělo na stav žádný vliv) měli ZADARA :-) Ale, v tomto případě si soudruzi amíci dojednali se soudruhy z Ukrajíny "návštěvu" (čti - bitevní pole) Černobilu - za pár chechtáků (které mohli některému z tamních náměstků dovolit chvilkový "lepší život"), aby ten snímek byl alespon "něčím zajímavý" (tak alespon to místo, že ;-)). No a protože to místo chátrá a v podstatě je už tak jako tak již dosti zdevastované, tak nějaké to střílení do stěn, rozbíjení oken a "rekvizit" takéž už nikomu vadit nebude. Jen si řikám, PROČ takové námahy, když v USA se zajistě najdou podobně spustošené a opuštěné místa??? Jenže to by nebylo tak "zajímavý" a taktéž nepředpokládám, že jednoduchý amík, který by sledoval tuto akční slátaninu by se zabýval tím, kde je třeba nějaký místo zvané Knoxwilvillagel v Konektikatu :-) ač by se jednalo třeba místo u něj "za humny". No a ted tedy k tomu ději, který je tak jednoduchý a přímočary, jako běžný gaučový obézní amík. Nějaký obchodník se zbraněmi si vymyslí historku o jakési neexistující republice, kde mají být fuj zbraně, které by mohli (jak jinak) narušit -bezpečnost státu- a tudíž je nutno tyto zbraně dostat pod FBI/CIA/RIAA/OSA/OTA/atd..ochranu. A tak tam vyšle spešl jednotku ármy žoldáků, která se nebojí ani Putina. Jenže mílé děti - byla to past !!! Oh my god !!! Co ted??? a Šebestová řekla Machovi : Tak bojuj!!! A Mach se rval jako lev, mlátil kolem sebe hlava nehlava až z breberek lítaly cucky... No a jak tak bojovali proti těm nepřátelům (dronům... no ... dronům.... ono to s dronama nemá v podstatě nic společného, bo to nelítá, nebzučí, nefotí... jediné co s těmi roboty něco spojuje je remote controlling) až jednoho napadlo, že by se TO dalo vyřešit jednou mouchou.... No všechno nakonec dobře dopadlo (opět - jak jinak) a mile děti je čas udělat hají.... PS: předpokládám, že taková chujovina ani nevleze k nám do kin !!!(19.7.2018)

 • Mukade
  *****

  j/k , podľa obsadenia (Dominique Swain, Michael Paré - v 2018) už som vedel že to bude "superhit" (elder of imdb/csfd lol) a tak som radšej ani nepozeral :)))(29.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace