Reklama

Reklama

Hitman 2.0

(amatérský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Krimi / Akční
Česko, 2014, 5 min

Scénář:

Martin Jeřábek

Hrají:

Pavel Berka

Recenze (13)

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Pšerovská nová vlna mě asi odsoudí za vyščené, ale tento filmový počin, dá-li se to nazvat počin nebo filmový, je bohušel špatný. Celá koncepce jde do šitě. Film nemá začátek ani konec, je to jako pasáž vytršená z jiného filmu a takhle se pšece dneska "kraťasy" netočí. A vůbec, celá pšíprava a celkový projev je buď odfláknuté nebo snad záměrně špatné, ale na mě jako diváka, to vůbec nepůsobí pšíjemně, natož dobše. Dojem z toho vlastně mám, že je to naprosto neumětelsky zpracované a tvůrci buď na tom do budoucna začnou makat a brát to vášně, nebo se jen zašadí do téměš nekonečné šady megauploaderů vychechtaných homevideí na YouTube. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Milá juniorská reprezentace Přerova, měl bych několik poznámek, podložených mou letitou praxí v ignorování filmových věd všelikých, nechutí k amatérským filmům a zbožštěním mé osoby na úroveň pátého danu, nejméně. Příště do toho mrdněte nějaký ten příběh, proč šetřit na špatném místě, že? A z glocka sundejte nálepku, snad se vám díky tomu ze zásobníku nevysypou antiperle. Pokud zároveň nahradíte ,,muziku" hudbou, rozdám podstatně více svého uznání. Tak, teď to víte, stydíte se a chcete mi co nejrychleji udělat dobře, předpokládám. Tak to má být. Jinak - viděl jsem horší, neříkám.... ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Po Socialistickom Zombi Morde najsľubnejší vstup a prísľub do budúcnosti neortodoxného undergoundového génia súčasnej československej scény. Postpusherovský Refn-syndróm ako múza brakového potenciálu. Recesia! 100% UPDATE: Dosť bolo recesie. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Hezká kamera, ale nemá to žádnej smysl, hudba je příšerná a nic se to nesnaží říct, nebo předvést.To není film, to je úryvek z filmu od Asylum.Za tu kameru 1*. ()

Lyli 

všechny recenze uživatele

Asi jsem to nekulturní hovado, ale tohle je, tak amatérský jako můj pokus ušít bárbínce podprdu. Sice jsem si rytmicky podupávala, ale to dělám i ráno na WéCku, abych vyhnala z nohy mravence. ()

movieband 

všechny recenze uživatele

Tak tohle už bylo mnohem slabší. Ani mi tak nevadí, jak ostatním, že je to, jak scéna vystřižená z půle filmu. Spíš mi vadí ten nevyužitý potenciál. Zkusit zkrátit prohlídku staré barabizny, bitka šla udělat reálněji (pochybuju, že bys se ten grázl nechal, jen tak lehce dobít na zemi) a ten závěrečný výstřel. Vím, jsem hnidopich, ale ta krev vůbec neodpovídala úhlu výstřelu. Ale tak zbytečně reju. Každopádně, co zase moc chválím je ta kamera a nápad s vystřílením doupěte plného grázlů a feťáků. Trochu víc děje a udělat pár věcí líp a hned by se na to líp dívalo. ()

Moena 

všechny recenze uživatele

Tohle prostě nejde, aby si čtyřminutový film dvě minuty připravoval scénu. Kamera je skvělá a díky té hudební kulise to má slušný náboj, ale obsah je naprosto prázdný. Takže technické základy dobré, jen do příště trošku potrápit mozkovnu a přidat nějaký příběh. A ubrat hrnek. ()

pabulator 

všechny recenze uživatele

Navození dusné atmosféry výběrem nářezové hudby ala Hotline Miami zdá se býti správnou volbou ,ale když on ten floutek držel tu pánvičku jak prase kost . ()

vander19 

všechny recenze uživatele

Výborný kraťas, zaujal hudbou, kulisami, kamerou, ale aj umením do 5 minút nasúkať všetko potrebné nap pochopenie deja. ()

Reklama

Reklama