Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

clubland odpad!

Strasne, trapne, milionkrat opakovany namet. Hesso je z nich vsetkych asi najtrapnejsi, hned za nim nasleduje negustiozny Kemka... Uplna katastrofa, co sa na Slovensku v TV Hnoj a TV Narkoza produkuje. A nesmieme zabudnut ani na arogantnu a namyslenu luzu Horvathovu a ani na Dangla s jeho konskou, dosiroka otvorenou hubou s privelkym poctom zubov a nasilu produkovanym trapnym smiechom. No dakujem pekne, velebnosti, du blejt. ()

janesX

Tak tu sa naozaj dá zasmiať. Oproti Susedom (odpad) a Profesionálom (odpad), je tu konečne niečo na pochvalu. Jediné čomu "nerozumiem", sú scénky Polnišovej s Kubovčíkovou pod názvom "Cuky Luky". Ak sú niekedy dlhšie, nekompromisne prepínam kanál, ale iba nachvíľu. "Cuky Luky" scénky sú skrátka totálne nepozeratelné, ale inak je s oboma týmito protagonistkami vždy sranda. Takže toto je naozaj jediným "tŕňom v oku" tejto komediálnej skeč-šou, inak skvele zohratou partiou, kde výborne zapadol aj Sväťo Malachovský. Pre mňa je Kredenc zárukou úsmevu a tomuto trápnemu humoru (relatívne) úplne rozumiem. A mohlo by to mať kľudne o desať minút viac. 62%. ()

lepo

Ak chce niekto posudzovať nejakú hodnotu tejto relácie, tak je zrejme z inej galaxie. Človek vynervovaný, resp. unavený z práce a možno aj z bežných denných prúserov , keď príde domov a pustí si túto psychiatriu, zabudne na všetko.A o to tu tvorcom ide. Jednoduchý, nenáročný, väčšinou primitívný humor. 5 hviezdičiek za úmysel uľahčiť človeku život v tejto práškovej dobe. Ďakujem kredenc a idem sa nabumbať aj s obhrýzenýma nechtami. ()

16davidko

NO tu jednu hviezdicku som dal len koli tomu,že to tam ten Kubovčík drží. Táto relácia mi pripadá ,že sa nejak stále viac a viac snaží dostať do totálnej trápnej brečky. Kde je ten pestrý humor z HALO??? Neviem či to sposobuje veľa projektov účinkujúcich ,alebo nechuť do projektu,ale keď nemajú inšpiráciu tak nech to nerobia,scénky kde sa človek nasmeje sú výnimočné,radšej si pozriem staré HALO. Kubovčíkovi a Malachovskému totálne zúžili priestor a Kemka ,povedzme si okrem hrania homosexuála to nezvláda. Takto vyzerá dobre pokazený humor . ()

ThePaul odpad!

Videl som len jeden necelý diel. A ďalší už asi nezvládnem. Že je to nevtipné až strach, všetci vidia a nespravia to vtipným ani tým, že budú neustále pripomínať, že kredenc nie je ale vôbec vtipná relácia. SOS bolo SOS, a aj keď to mnohí považujú za "stupídnu skeč show", bol to projekt, na ktorý sa aj tak od jeho ukončenia len chvíľkovo chytali s prvým vydaním OOOPS na Markíze. Žiaľ, všetky TV stanice majú pocit, že diváka už zaujímajú len desivé TV noviny, Varené víno, Bytovka, Kluci neřvou a iné pseudo-cowboyské výtvory, čo dáva priestor dostať sa do éteru aj takýmto "vysoko kvalitným" zábavným programom ako je Kredenc, Kukátko, Partička (nie ani oni sa už nedajú pozerať) a im podobné. Potlesk? Nie. ()

• Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)