Frank, šéfkuchár v Las Vegas, prepadne vášni k záhadnému dievčaťu Lole. Ich intenzívny vzťah ale skomplikuje muž z minulosti. Špirála žiarlivosti, ambícií a násilia doženie Franka až na cestu pomsty, s cieľom získať späť svoju lásku, ktorou je chorobne posadnutý. (TV JOJ)

Arsenal83

Hlavne po slušnom rozbehu a prvej polhodine som očakával oveľa viac. Potenciál však ostal nevyužitý. Namiesto intríg, pomsty, prekvapenia vidíme väčšinou žiarlivostné výjavy a pokrivený scenár. Ako by ten, čo ho písal nevedel, akým smerom chce film navigovať. V zápletke mi chýbalo viac uzlíkov. Ale inak majstrovský výkon Michaela Shannona. ()

Aljak

Jeden z tých filmov, pri ktorých človek ľutuje, že sa s tým potenciálom nezahrali oveľa precíznejšie a ostrejšie. Pretože, postavy skvelé, atmosféra taktiež, ústredná zápletka detto, ale dej a emocionalita postáv mi prišli až príliš vlažné a v podstate bol tam ešte obrovský priestor kam by sa to celé dalo posunúť. Takéto filmy plné manipulácie a lží, tak to je jednoducho môj šálok kávy. Len škoda, že potenciál zostal z veľkej časti nevyužitý, bohužiaľ! ()

emma53

Bezvadné herecké obsazení, přesto jsem nebyla schopná vsáknout příběh, který se tam odehrával a ve výsledku jsem měla pocit, že ani herci neví jak s tím naložit. Takže jsou dvě možnosti. 1. neměla jsem svůj den a za 2.scénář byl příšerný. Vím, že je to debut, ale přece jen se s tím mohl Mathew víc pohňoucat. Mě tedy nepřesvědčil, škoda. Slaboulinečká trojka a to jen kvůli Emanuelle Devos a dvěma Michaelům. ()

jojinecko

Frank a Lola je presne ten typ vzácneho filmu, na ktorý by som sa vydržal pozeraž ďalších 10 hodín!!! Pritom to vlastne nemá nejakú extra zápletku, ani dej, o nič veľké nejde a predsa to funguje (aspoň u mňa). Určite je to chrizmatickým démonom Michaelom Shannonom,, ktorého už asi definitívne musím dať do hereckej Top 10 (aj po fenomenálnom Nocturnal Animals). Frank a Lola je parádne príjemná jednohubková klubovka, aké môžem! ()

Davies182

Nezdá se vám někdy, že většina romantických dramat končí na nesprávném místě? Frank & Lola začíná přesně na takovém (jindy utnutém) konci, kdy skrze film sledujeme útržky nedlouhotrvajícího vztahu mezi dvěma naprosto rozdílnými lidmi, kteří k sobě nějakým způsobem dokázali najít cestu. Cestu, která vede nejen skrze růžový sad, ale i zatraceně trnitou stezku... A nezůstane zdaleka jen u romance, Woody Allen by měl z Rossova díla radost! ()