The Absence of Field (S03E03) (epizoda)

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2020, 58 min

Amanda Marsalis

Denise Thé

Zoe White

Ramin Djawadi

Jordan Goldberg

Scénografie:

Howard Cummings, Federico del Cerro (set dekoratér), Julie Ochipinti (set dekoratér)

Kolečka intenzivního sci-fi thrilleru se pomalu ovšem jistě promazávají a lukrativně rozbíhají. Navíc se odkryla minulost Jesseho Pinkmana poté, co utekl v El Caminu. Vskutku interesantní.(6.4.2020)

Ono by to možná bylo i pro mě skvělej seriál a příběh, alw je to natočeno takovou nudnou formou, jež mě uspává a nutí mě si při sledování hrát na mobilu.(17.4.2020)

Šešlápnutí nohy z plynu jako pokračování úvodní krasojízdy bylo podle mě zbytečné, pro značně výživné prohloubení Aaronovy postavy by se hodilo větší dynamické pojetí i když to vypadá, že to samotná melancholicky szžíravá nálada nepotřebuje, to platí i pro expoziční práci ohledně postavy Tessy Thompson a celkového futuristického fikčního světa, v němž se nacházíme. Epizoda může nabývat až nežádoucího vysvětlujícího dojmu, zdání díky bohu klame a autoři nás jen zasazují do potřebných kontextů, jež jsou na určitých styčných bodech stále těžko uchopitelné přesně tak, jak máme rádi.(30.3.2020)

Mírný pokles oproti druhému dílu. Díl plný melancholie s pomalým tempem. Dialogy byly ovšem výborně napsané a zejména dialog mezi Evan Rachel Wood a Aaronem mě hodně bavil. Co je na tomto seriálu naprostý strop je hudba a kulisy. Jde vidět, že jsi s tím fakt vyhráli.(21.4.2020)

Tak opäť sme v koľajách nastavených pilotným dielom, takže sa dá očakávať, že medzi metropolisom a Westworldom budeme pravidelne pendlovať časť po časti, ale nechcem nič predpovedať, i keď by mi tento spôsob rozprávania celkom sedel. Dozvedáme sa niečo o plánoch na vytvorenie zrkadlového sveta, kde sa však má nachádzať, zatiaľ nemáme ani poňatia. Tipujem ale, že vo virtuálnej realite. No a príliš nerozumiem, prečo sú dôležité presmerované dáta, keď spoločnosť medzičasom získala infošky o všetkých ľuďoch na planéte, ale teším sa na všetky odpovede.(4.5.2020)