Linkin Park: Until It's Gone

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2014, 4 min

Marek1991

Čo to ako bolo? Kedysi tvoril Linkin Park hit za hitom, no v tejto jeho novej ére akoby nemal svoj Numb, čím by upútal ľudí a stal sa zaujímavým. Nedivím sa, že niektoré diela ma na stámiliónoch videní na hudobnej sociálnej sieti a toto len na úrovni najlepších slovenských, ktoré sú viac menej známe len v tomto regióne. Akoby bez duše, silené, raz mi to stačilo. ()

Wacoslav1

Jo tohle taky můžu. Pravda klip v tomto případě není nic extra, ale písnička našláplá stejně jako celá deska i když lze souhlasit s tím, že na už zmíněném albu jsou i lepší, ale i tak opět super.85% ()

Ouwen

Rozhodně nejslabší článek u Hunting Party. I samotnej Shinoda říkal, že v porovnání s celou deskou, jest Until It's Gone nevýrazný. Je to věrné zvuku, na kterém LP postavilo kariéru - prostě elektronický nu-metal. Ale v porovnání s Mark The Graves, A Line In The Sand nebo Rebellion se jedná o masivní propad, protože zde tolik nevynikaj instrumentály, bubny Roba, basa a celková kreativita. Naprosto v pohodě bych Until It's Gone zaměnil s Victimized z alba Living Things. ()

PatrikP4

Linkini možná zteplaly nebo nevím... Prostě klip je zase slušný... Ale Chaster neumí zařvat do mikrofonu, nebo už nechce? ()

Karlsberger

Rozmazaný obraz, černobílý efekt a chvějící se kamera, to jsou věci, které naprosto vystihují tento klip. Před několika desítky lety by to bohatě stačilo, ale v polovině roku 2014? ()