Ronny Miller je nesmělý kluk, který tajně miluje Cindy, nejkrásnější a nejoblíbenější holku v okolí. Jednoho dne se Cindy dostane do svízelné situace a Ronny jí pomůže. Nic ale není zadarmo. Cindy musí předstírat, že s Ronnym chodí, aby mu tak pomohla získat popularitu a obdiv spolužáků. Sláva se od něj zase odvrátí, když se postupně stane nesnesitelně "báječným". Někdejší kamarádi ho považují za troubu a i Ronny sám si uvědomí, že popularitu si za peníze na chvilku koupit může, ale lásku v žádném případě. (oficiální text distributora)

helloween93

“Throwback Thursday #46” - Další z řady feel-good teenage komedií z 80’s. Režisér Steve Rash klasickou stereotypizující school komedii pojal trochu jinak, nerd Patrick Dempsey udělá deal s nejhezčí holkou na škole, že bude za peníze předstírat, že ním chodí a on získá fame. Pak se z něho klasicky stane úplný dick a musí prozřít. Jasně, film je predictable, ale je pozitivní a máte z něho good vibes. Já mám pro tenhle typ filmů z té doby slabost. Shlédnuto na Disney+. 4* ()

Argondia

Fakt hezká, úsměvná komedie s příjemnými mladými herci, pohodovým soundtrackem a řadou vtipných momentů jako byla například taneční scéna. Dospívající Patrick Dempsey a zrzavý provokatér s věčným ďábelským úšklebkem Seth Green jako úplně malé pískle, co popravuje barbíny na gilotině a jako obvykle kuje pikle. Mě nejvíce utkvěl jako zákeřný hajzlík Mitch v seriálu "Zlatá sedmdesátá" a měla jsem pocit, že vidím tu samou postavu, jen o takových 10 let dříve. Výborně jsem se při tomhle filmu o puberťácích bavila. Jeden z těch, na který jen tak nezapomenu. ()

John80

Mlady chalan pomôže svojej susede tym, že jej zaplatí kupu nového kostýmu, ktorý ona znehodnotí pod podmienkou ,že bude mesiac hrať Divadlo, že spolu chodia aby sa stal aj popularním u ostatných spolužiakov 3* ()

KdG

Je to tradiční mix romantiky a komedie, má předvídatelný děj a pochopitelně dobrej konec. Mimochodem to je jeden z prvních filmů Patrika Dempsey ze seriálu Chirurgové. ()

Blazkowicz

Nic moc extra zajímavého. Absolutní průměr. Špatné to samozřejmě nebylo, ale existují mnohem lepší filmu s podobným dějem. 3* ()

Roucky

Ano, možná přeháním. Ano, možná je to nadhodnocené. Ano, je to klišovité a sladké. Ale je to osmdesátkové a já mám slabost pro romantiku z osmdesátých :-) ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

Nellie Lovett

Mně se to líbilo. Lepší než valná část současné produkce pro teenagery. Jasně, je to jednoduchý příběh atd. atd., ale Patrick Dempsey byl sympatický už tehdy a stejně jako Olive z Easy A bych se na sekačce klidně svezla. Navíc to dobře vystihuje, jak snadno se lidi nechají oblbnout a jak se věci stávají "cool" jen proto, že je dělá ten správný člověk. ()

as-minor

Klasická „rom-com teenagerovina” z 80. rokov. Námet pomerne jednoduchý prežívajúci až do dnešných dní. Outsider sa na strednej škole zaľúbi do krásneho a obľúbeneho dievčaťa. Následne sa niečo odohrá, strih a sme svedkami záveru tradičného príbehu. Je to aj veselé, je to aj romantické. Nie je to nič svetoborné, ani nijako zvlášť inovatívne. Má to svoje dobré pasáže, ale aj mnoho zbytočností, ktoré môžu byť až otravné. Mne sa to páčilo a dobre sa na to pozeralo, ale skutočne zázraky v podobe nejakých invenčností nečakajte. ()

BigBen87CZ

ale jó ... ono to jde, když se chce ... popravdě, ačkoliv je sociální struktura střední americké školy trošku zveličená, tak to filmu, ani nápadu, neubírá ... viděl jsem na dovolené v Holandsku v angličtině bez titulek a myslím si, že to mému zížitku jen přidalo ... nepředpokládaně nadprůměrných 75 % ()