Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Françoise (Daniele Gaubert) je ve dne přitažlivá mladá dáma, zatímco v noci využívá své schopnosti bývalé cirkusové hvězdy a stává se z ní neohrožená vlčice - zlodějka vzácných šperků v přiléhavé kožené kombinéze, pro niž neexistuje žádná překážka. V jejím rajónu se ale objevuje konkurence - muž jménem Bruno (Michel Duchaussoy), také odborník na vloupání. (MI-380)

(více)

Recenze (16)

Flego 

všechny recenze uživatele

Pre mňa povinnosť, pre mladých divákov zrejme nudná zlodejská krimi. A čiastočne majú pravdu, po veľkolepých produkciách je tento len chudobný príbuzný. Ale to je len prvý pohľad. Pri hlbšej anylýze ide o dobre prepracovaný žánrový snímok, ktorému nechýba spád, tempo a dôvtip. Danièle Gaubert je v úlohe Francoise najlepšou voľbou a jej čierna kožená kombinéza s pohybovým nadaním je pastva pre každé oči. Podobne treba oceniť aj hudbu, ktorá dokonale vystihuje všetky scény a narába sa s ňou perfektne. ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Já si pamatuji právě jen ten černý trikot a to balancování na laně. Byl jsem malej. Takže nemohu ani objektivně hodnotit, ale rád bych se na to podíval.+++++++++Krásná vzpomínka na mládí. Díky jednomu z lidí zde, který mi tento film poslal, jsem si jej mohl znovu připomenout a jen se divit. Jak to, že jsem tehdy neviděl chybu vedle chyby, nesmysl vedle nesmyslu a kopance ve scénáři?? Jednoduchá odpověď, film tehdy naprosto vybočoval z normalizační scény a byl hltán zcela jinak. Tehdy bych hodnotil tak za 90%, dnes tak s bídou za dvacet. A tak z toho udělám průměr, takový podivný průměr, kde odečtu to, že je snímek dosti statický a přičtu Daniéle Gaubert a pěknou hudbu. ()

Reklama

fragre 

všechny recenze uživatele

Ach ano, dechberoucí balancovaní na laně a rajcovní černý přiléhavý kostým, to jediné mi zůstalo jako matná vzpomínka na dávno v letním kině (načerno) viděný film. Tenkrát (asi v r. 1969, 1970) naprostá senzace, po letech stále shlédnutí hodný kousek. Jistě, nic zvláštního, takových lupičských příběhů byly jistě natočeny veletucty, ale tenhle je pro mne ochucen nostalgií... ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Musím uznat, že tahle zahalená zlodějka, která se inspirovala v postavách jako Arsène Lupin, nebo ještě spíše v postavě Diabolika, se mi prostě zamlouvala. Má to něco lehce z Bonda, je to sexy, jen místy to má taková hluchá místa, která jsou dána i absencí hudby, což je zde trochu iritující. Ale taková příjemná béčková atmosféra se mi líbila. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Film o Fantomasce "Catwoman" Lupénové, který vznikl snad pouze proto, aby Logereau mohl při natáčení slintat nad půvabnou Danièle ve slušivém a velmi (ale opravdu velmi) přiléhavém kostýmu. A ne že bych se mu divil, ale mohl k tomu slintání vzhledem k žánru přidat aspoň i zdání napětí, příběhu či stylu. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama