Family (S03E01) (epizoda)

Akční / Komedie / Horor

USA, 2018, 30 min

Ash otvára v Elk Grove železiarstvo, Pablo mu asistuje zo stánkom s občerstvením a Kelly prevádzkuje bar mimo Michigan. Zdá sa, že priateľom sa konečne začína normálny život. Ale iba do chvíle, keď sa kniha mŕtvych objaví počas burzy so starožitnosťami a cestu k nej si nájde Ruby. Cestu k Ashovi si zase nájde jeho bývalá manželka a spoločne Pablom sa vyberú zachrániť Ashovu dcéru Brandy. Na pomoc im dorazí aj Kelly s priateľom a spoločne sa opäť postavia zlu. Úvodná epizóda tretej série dáva tušiť, že budeme svedkami lepších dielov ako tomu bolo v druhej sérii a možno prekoná aj prvú. Začiatok viac ako solídny.(19.7.2018)

Ashovi lapálie se zlem, mohou mít klidně stejně dílů, jako třeba MASH. Tvůrci jsou limitovaní snad jen věkem Bruce Cambella, který si i třetí sérii užívá a přehrává co to jde. Zlo je opět tady a opět se neuváženě pouští do křížku s Ashem a jeho partou. A jak to může dopadnout jinak, než že uvidíme nějaký ten nechutňoučký skon posedlíka a dočasné vítězství Ashe. Je to pořád stejný. Pořád stejně ujetý, blbý a místy zábavný. Každopádně před Brucem smekám...na šedesátníka je fakt čupr chlap se solidní kondicí.(26.2.2018)

Už je to trochu nastavovaná kaše, ale pořád to má dost nápadů a energie na zábavnou, drsnou a sympaticky odvázanou černou akčně-hororovou komedii. A samozřejmě také Bruce Campbella, který je stále primárním lákadlem seriálu a jeho nejlepším aspektem.(28.2.2018)

Ash se znovu vrací a jako obvykle ve skvělé formě. Krev, hlášky, démoni, dcerka a tak dále. Vše jak má být.(19.3.2018)

Po 24x to samé. Gerontní Xena si hraje na matku pekel, Brůjs vše vyřeší, kniha mrtvých je po happy ending opět zpět, démoni se opět chovají jako idioti, a až na několik vtipných scének už seriál nenabízí vůbec nic, Brandy je mi ukradá stejně jako Campbell a celý Elk grove, ta drsňačka z Murického Albertu, už mě neskutečně vytáčí a Pablo vypadá pořád jako mentálně retardovaný kluks. Mám obavy že seriál už prostně nic nepřinese, cliché, vše pořád dokola, a čím dál tím hloupější a nesympatická sestava, dokonce i gore je dost amatérské. Dám tomu šanci u druhého dílu, ale pak už to bude jen pudová záležitost, buď to pude nebo konec.(27.2.2018)