Family (S03E01) (epizoda)

Akční / Komedie / Horor

USA, 2018, 30 min

 • Trevor
  *****

  Ash otvára v Elk Grove železiarstvo, Pablo mu asistuje zo stánkom s občerstvením a Kelly prevádzkuje bar mimo Michigan. Zdá sa, že priateľom sa konečne začína normálny život. Ale iba do chvíle, keď sa kniha mŕtvych objaví počas burzy so starožitnosťami a cestu k nej si nájde Ruby. Cestu k Ashovi si zase nájde jeho bývalá manželka a spoločne Pablom sa vyberú zachrániť Ashovu dcéru Brandy. Na pomoc im dorazí aj Kelly s priateľom a spoločne sa opäť postavia zlu. Úvodná epizóda tretej série dáva tušiť, že budeme svedkami lepších dielov ako tomu bolo v druhej sérii a možno prekoná aj prvú. Začiatok viac ako solídny.(19.7.2018)

 • Martrix
  ***

  Ashovi lapálie se zlem, mohou mít klidně stejně dílů, jako třeba MASH. Tvůrci jsou limitovaní snad jen věkem Bruce Cambella, který si i třetí sérii užívá a přehrává co to jde. Zlo je opět tady a opět se neuváženě pouští do křížku s Ashem a jeho partou. A jak to může dopadnout jinak, než že uvidíme nějaký ten nechutňoučký skon posedlíka a dočasné vítězství Ashe. Je to pořád stejný. Pořád stejně ujetý, blbý a místy zábavný. Každopádně před Brucem smekám...na šedesátníka je fakt čupr chlap se solidní kondicí.(26.2.2018)

 • InJo
  ****

  Už je to trochu nastavovaná kaše, ale pořád to má dost nápadů a energie na zábavnou, drsnou a sympaticky odvázanou černou akčně-hororovou komedii. A samozřejmě také Bruce Campbella, který je stále primárním lákadlem seriálu a jeho nejlepším aspektem.(28.2.2018)

 • Pilda17
  *****

  Ash se znovu vrací a jako obvykle ve skvělé formě. Krev, hlášky, démoni, dcerka a tak dále. Vše jak má být.(19.3.2018)

 • Seniad
  ***

  Po 24x to samé. Gerontní Xena si hraje na matku pekel, Brůjs vše vyřeší, kniha mrtvých je po happy ending opět zpět, démoni se opět chovají jako idioti, a až na několik vtipných scének už seriál nenabízí vůbec nic, Brandy je mi ukradá stejně jako Campbell a celý Elk grove, ta drsňačka z Murického Albertu, už mě neskutečně vytáčí a Pablo vypadá pořád jako mentálně retardovaný kluks. Mám obavy že seriál už prostně nic nepřinese, cliché, vše pořád dokola, a čím dál tím hloupější a nesympatická sestava, dokonce i gore je dost amatérské. Dám tomu šanci u druhého dílu, ale pak už to bude jen pudová záležitost, buď to pude nebo konec.(27.2.2018)