Ash vs Evil Dead - Série 3 (2018) (série)

Tales from the Rift (S03E06)

(epizoda)

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po tomto díle mám pocit, že je na čase pošilhávat po konci. Chápu quilty pleasuristy a skalní fanoušky, ale začíná se to podobat nějaké telenovele, kde se vaří z vody, jen aby se něco dělo. Ash tady ztrácí dech, fórky na adresu démonů přestávají fungovat a co je nejděsuplnější...začíná to být předvídatelné. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kelly sa sama postaví Ruby, aby ochránila svojho obľúbeného Pablo, kým on spolu s Ashom za pomoci rytierov zistia, že v pivnici Ashovho železiarstva sa nachádza portál a potom, ako ho Pablo otvorí z neho vystúpi démon. Zatiaľ najslabšia časť tretej série, ktorá viac menej iba pomáha k tomu, aby dosiahla sériu štandartných 10 častí a nebyť siamského démona tak sa neudeje takmer nič prekvapivé a to, ako postupne sú postupne všetci Ashovy priatelia ovládaný zlom začína byť už stereotypné. ()

corpsy

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna z najlepšie prevedených príšeriek v celej sérii v jednom z najmenej zaujímavých príbehov. Myslím, že tvorcovia si dávajú asi o niečo dlhšiu prestávku pred ( dúfam ) famóznym finále, než som dúfal. ()