Pomsta draka

Dračí oheň

Dragon Fire

Akční / Drama

USA, 1993, 90 min

Úplná vykrádačka Krvavé pěsti,ale jen hozena do budoucnosti s více nahatejma holkama. Hudba je pěkná stejně tak se dá koukat na akční scény. Buď se to odehrává v nějakejch skladiští nebo ve striptízovým pajzlu.(2.2.2007)

• choze

Zapomenutelná arénní mlátička od režiséra několika dragon-wilsonovek (mj. i mé oblíbené BLOODFIST VI: GROUND ZERO) a dudikoffek, jehož SLAP BITCH momentálně velmi napjatě očekávám. Plusem by pro někoho mohla být účast řady šampionů kickboxu (jejichž jména jsou vypsána v úvodních titulcích i s jejich sportovními tituly) a jejich početné bitky, které jsou ale podprůměrné. Děj, zcela zbytečně zasazený do vzdálené budoucnosti plné přes modrý filtr natočených rozbordelených skladišť, je samozřejmě nulový a přeskakuje jen mezi dvěma lokacemi - arénou a striptýzovým klubem, ve kterém má cameo Jim Wynorski, a Dominic LaBanca v hlavní roli je nevýrazný nýmand připomínající zatoulaného člena nějakého boybandu. Ze stejného roku jako podobná PEKELNÁ ZÓNA, kterou jsem měl taky čest vidět.(12.12.2008)

Žádná známá béčková tvář. Snad jen Michael Blanks lehce připomíná jeho bratra Billyho a jde z něho ta aura. Jinak neherci sice šampioni, který vůbec neznám, příběh plný klišé a jednoduchosti i přes tohle všechno mě to bavilo člověče. Normalně mě ta atmosférka tý rádoby naivně vydoufalí budoucnosti chytla za pačesy a vcucla do filmu, dialogy hloupý, hlášky suchý přes to furt zábavný. Fighty nepromakaný, přes to jsem fandil. Tohle je ten typ béček, který můžu.(15.2.2019)

• Terva

Pomsta pro diváka. Naprosto tupé bojové scény.(7.4.2013)

• POciSEM

Hrůza děs tenhle film ale jako malý caparti sme si ho s kámošem pouštěly pořád dokola(8.4.2010)

Klasický kung-fu snímek který se od ostatních nijak neliší. Scénář je zcela typický dle zavedených šablon. Smrt mistra školy a následná pomsta. Mladý Jackie Chan opět předvádí co umí a musím se přiznat, že již od začátku příběhu jsem se těšil na finální souboj, který byl, jak jinak, skvostný. Rozhodně se bylo na co dívat. Jedna věc však stojí za upozornění. Chan tu nezvykle vynechal humorné taškařice, a jak já u asiatů nazývám, opičárny. Děj je tentokrát brán vážně, což krapet zvýšilo dramatičnost. Zápasy tu samozřejmě převažují, ale přeci jen tu je dán více prostor i příběhu. Ano, tento snímek se řadí mezi ty povedenější.(20.3.2014)

• horor2

No nevím(30.10.2018)