eps3.7_dont-delte-me.ko (S03E08) (epizoda)

Justin Krohn

Scénografie:

Anastasia White

Opět dávám 4,5.(5.8.2019)

Tak takéto "uvoľnenie" bolo iba logickým ťahom po nesmierne napínavých a dejovo nabúchaných epizódach. Čo vôbec neznamená, že by sa šlo kvalitou dole, len sme sa trochu zastavili, popremýšľali nad tým, ako možno ten náš svet fuguje, ako je jednoduché zmanipulovať spoločnosť, keďže tá je vo svojej podstate xenofóbna, homofóbna a všelijako inak fóbna. Stačí stisnúť iba "push". Elliot si snaží vybaviť veci z pozostalými rodinami jeho bývalých parťákov a pri tej príležitosti navštívi premietanie Návratu do budúcnosti.(11.11.2018)

Tvůrci tohoto seriálu jsou borci na svých místech. Neskutečně emotivní smutná odbočka. Zajímalo by mě, kam až chtějí posouvat hranice svého geniálního díla. Každý díl je jedinečný a každý díl je maximálně odlišný od toho předešlého. To svědčí o obrovské komplexnosti zejména Sama Esmaila, který všem v budoucnu ještě vytře zrak.(2.12.2017)

Nobody wants to be deleted, 'cause it hurts from above sides.(7.10.2018)

Po dramatických a akčních epizodách plných napětí přichází odreagovací emotivní bomba! "No matter what happens, we'll be okay."(2.12.2017)