Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Elliot touží po šťastnějším životě a konečně pochopí složitost svojí situace. (Netflix)

Recenze (24)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A jsme tu. Úspěšně jsme dorazili do konce. Že to ale byl konec! Saakra! Všechno do sebe tak pěkně zapadlo, až mi to přijde šílený. Totiž u většiny konců mám takovej pocit, že úplně neuspokojil moje představy. Víte, co myslím, prostě pořád mi nějaký otázky zbývají a často mi prostě konce nesednou. Ale tady? Ani náhodou! Tohle byl úplně briliantní konec, všechno dávalo skvělej smysl. To s tou elektrárnu je sice takový... ehh, ale přivřu svá kritická víka a nechám to proklouznout. Musím se přiznat, že když se Elliot probudil, už jsem si říkala: "Do prdele, je to tady, teď zjistí, že to byl jenom sen!". (To by mě opravdu, jak se patří, rozpálilo do ruda.) Ale naštěstí k ničemu podobnýmu nedošlo. Ale vlastně jednu otázku bych přece jenom měla, i když není nijak zásadní. Když se teď probudil pravej Elliot, znamená to, že si z předchozího roku vůbec nic nepamatuje? Protože, jestli jo, tak ho fakt lituju. Představte si, že se probudíte, a najednou zjistíte tohle všechno. To je jako probudit se z kómatu v epidemii korony. Hodnocení: Konec dobrý, všechno dobré. I když dobrý... Spíš hořkosladký. Bohu dík!/10 ()

FeriusParfax 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoiler. Tak jelikož znám konec už 3 dny a až dnes nastala chvíle, ať o svém zážitku poreferuji, tak tady je. BYL TO TEN NEJLEPŠÍ KONEC, co jsem kdy viděla. Tohle musel stvořit opravdu naprostý génius. V předešlé epizodě jsem se trošku bála, že se dostane seriál do sci-fi tématu. Naštěstí se tak nestalo. Ba co víc, tvůrci vám vysvětlili všechno. Všechny mé otázky byly zodpovězeny! Všechno do sebe krásně zacvaklo a já jsem s pláčem sledovala poslední kroky našeho Elliota. Hrozně mi přirostl k srdci. Po zhlédnutí tohoto skvostu jsem se vzpamatovávala hodně dlouho. Jen jsem tak seděla a vstřebávala jsem, co jsem viděla. Dokonce jsem se pak večer nemohla dívat na žádný další film/seriál. Všechno mi najednou přišlo hrozně hloupé, povrchní, bez nápadu. Takže jsem šla radši spát. Přišlo mi, že vidím realitu najednou trošku jinak. Vymyslet, zrežírovat tuhle genialitu, aby už od samého začátku bylo vše jen v náznacích, ale aby byl konec naprosto pochopitelný a logický, to je prostě neuvěřitelné. Zvláštní, že nikdo vlastně nakonec Elliota neznal… Už se mi chce zase brečet. Tak to ukončím. Snad zase někdy ()

Reklama

BrooksW.Here 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nádherné zakončenie najlepšieho seriálu, aký som kedy videl... Čistá audiovizuálna dokonalosť vo forme dychberúcej cesty naprieč minulosťou a súčasnosťou, ktorá diváka prenesie celým seriálom až na jeho samotný počiatok. Sam Esmail to mal premyslené od úplne prvej epizódy a vo finálnom výsledku to je ohromne vidieť! A klamal by som, ak by som nespomenul, že záverečné outro ma úplne odpálilo... Bola to obrovská bomba, ktorá trafila klinec presne po hlavičke! This is how the best TV series look like! S Mr. Robotom som sa určite nevidel naposledy, už teraz viem, že si ho niekedy pozriem znovu! ()

DJ_bart 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Hello, Elliot." ___________ Aneb ten nejchutnější recept na to, jak rozpoutat emocionální tornádo. Sam Esmail, který měl zakončení této dramatické ságy promyšlené do sebemenšího detailu již od absolutního prvopočátku, nás vzal na psychedelický výlet skrze celou show – tedy nostalgický návrat na samotný začátek všeho. Elliot se dočkal happy endu, který si jednoznačně zasloužil. A nebudu ani lhát, že jsem se poslední půlhodinu regulérně topil v slzách nepopsatelnýho štěstí.... Goodbye, old friend. Nikdy nezapomenem! 💗 ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak že ma na záver nečaká len akýsi dojazd už všetkého objasneného v doterajšom vývoji, som síce v kútiku duše dúfal, ale že Esmail má pripravené v rukáve zvraty, o akých sa mi vlastne ani nesnívalo, som nečakal. Tomu nasvedčuje aj ťažká mindfuck forma a my tentokrát spoločne s Elliotom zisťujeme, o čo v skutočnosti kráča. Uzavretie je dokonale nakrútené, vidno, že si všetci dali na finále skutočne záležať. Opäť sa zmenil žáner a tým pádom v podstate aj žáner celej série a nakoniec aj celého seriálu. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama