Buchta pro Bohouše (E01) (epizoda)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 32 min

 • rakovnik
  **

  Vlažný úvod působil jako prodlužovaný bakalářský příběh. Bez vtipu, často opravdu "trapý" tlachání, to vše v prázdnu, o šesti hercích. Byť herci jsou vybráni povedeně, hlavně Klára Melíšková je fajn, ale co je to platné, když není co hrát. Nutno ale říci, že pointa mě celkem potěšila. Jen se obávám pokračování, zda holky (či tvůrci) to rozjedou.(28.8.2017)

 • jfaba
  odpad!

  Jelikož nejde hodnotit celý seriál. Asi proto, že ještě neskončil... jen pro mě ANO!!! Neviděl jsem celý díl a přemýšlel jsem, proč se na to tito herci dali. Peníze, co jiného? Je to vtipný a umělecky hodnotný (u sitcomu se to snad nehodnotí), nebo nemají co dělat? Nerozumím těm vtipům, nerozumím tomu a nerozumím ČTV čím nás to krmí. Tomu se snad nesměje ani autor. TAKŽE ODPAD JE NA CELÝ SERIÁL!!!(16.9.2017)

 • ForGump
  *

  Co to kurva bylo? Ubohost s absurdně čitelným, feministicky přímočaře trapným, nenápaditým humorem (''Uklízečka je v hajzlu - Co? - No, uklízečka uvízla na záchodě.'' nebo ''Jestli tady běžel manžel? To je to nudný doma?'') a ''protřelou'' zápletkou s jakousi trasou D, kdy žena, hledající svého muže, prostřednictvím mobilu a s buchtou v ruce, zabloudí k ženě s parukou, která snídá jahody a vyčichlý sekt a je úžasná a hodně š*ká, pak se omylem dostane do baru, kde se dá do uklidu, a pak ještě něco se záchodem a vykutáleným závěrečným odhalením. Po Rudym, Pečeným Kohákovi a vlastně i té Martě a Věře, další superpřešlap ČT, která občas skutečně šlápne do koňského lejna. Tady ale hluboko. 15%(28.8.2017)

 • 2mig1
  *

  V Praze vyjdu na ulici a náhodné neznámé se zeptám, zda tu neběžel můj manžel. Dobře, prý tu alespoň běhává. Ale proč ho následně hledám ve čtvrtém patře činžáku, na to už jsem nepřišel. Chci být slavná, chci, aby po mně lidé chtěli autogramy, chci mít vlastní pořad? Začnu hlásit počasí. Pseudokůlovost opožděné pseudoemařky, která si v závěru nesmyslně střihne retrosong s náhodně zjevivším se klavíristou, který našel piáno, jenž mu chtěla prodat kdysi slavná herečka, už snad ani neřešim. Já vim, že Obermannová spala s Havlem, nebo co, ale to ji opravňuje otravovat lid v televizi? Jedna hvězda za to, že jsem se zkrátka neudržel a uchechtl se u scény odhalení manžela/milence. A taky že mám rád ústřední trio hereček.(29.8.2017)

 • HonzaBez
  odpad!

  Jako jasně nejsem asi cílová skupina pro sledování tohoto sitkomu... Nejen proto, že "jsem to nudný co je doma." (manžel). No nebýt puštěné televize v obyváku u rodičů, asi bych si to opravdu nikdy nepustil. Protože už z ukázek jsem měl pocit, že je to trapný, je to trapný, je to trapný.. A ano ono to takové ve finále opravdu je. Smutno mi bylo, musím říct, z Aleny Mihulové. Zvláště když ji mám teď hodně spojenou s její úžasnou velkou dramatickou rolí v Domácí péči. Nebo i maličkou dramatickou rolí v Antropoidu. Co má taková herečka hrát v takovéto blbosti, kde není o čem hrát.(29.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace