Buchta pro Bohouše (E01) (epizoda)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 32 min

• gabin(a)

Myslím, že všechny ty hnusné čarodénice včetně Obermannové byly trapný už od narození, ne-li od přirození....Když točí debility soukromé TV stanice, tak je to strašné, ale asi to svoje publikum má a vyplatí se to, jinak to okamžitě ukončí a natočené nepodarky odvysílají v horším a pak nejhorším vysílacím čase. Ovšem když povinné koncesionářské poplatky utrácí veřejnoprávní televize za takovéto ultramegakokotiny, je to snad na žalobu! A to nemluvím o neaktuálních a navíc ulhaných zprávách!(17.10.2017)

• otík

Trapný padesátky jsou minimálně v tomto dílu opravdu TRAPNÉ. Teda lépe řečeno autoři, protože tahle patlanina není vtipná ani svou trapností. Ústřední ženské trio je naprosto nevěřitelné, Tomicová divná, Melíšková blbá, Mihulová skromně civilně nudná. Zaujme možná tak Kopta sprostou mluvou. Jinak nic, nic, nic. Totální sterilita vůči zábavě. To už jsem na ČT dlouho nezažil. Zatím totálně nepovedené. Hudba: Emil Viklický & hudebnibanka.cz(3.9.2017)

• rejpal

Tak matka tohoto veledíla alias Obermannová nasadila od počátku k feministeckému ataku na duši diváka, který se musí navíc poprat s tupým, trapným a nelogickým dějem. Je mi jedno, že je z Obermanové cítit pachuť jejího vnitřního i životního boje s následky zkrachovalého manželství, tohle je brutal fail.(29.8.2017)

• 2mig1

V Praze vyjdu na ulici a náhodné neznámé se zeptám, zda tu neběžel můj manžel. Dobře, prý tu alespoň běhává. Ale proč ho následně hledám ve čtvrtém patře činžáku, na to už jsem nepřišel. Chci být slavná, chci, aby po mně lidé chtěli autogramy, chci mít vlastní pořad? Začnu hlásit počasí. Pseudokůlovost opožděné pseudoemařky, která si v závěru nesmyslně střihne retrosong s náhodně zjevivším se klavíristou, který našel piáno, jenž mu chtěla prodat kdysi slavná herečka, už snad ani neřešim. Já vim, že Obermannová spala s Havlem, nebo co, ale to ji opravňuje otravovat lid v televizi? Jedna hvězda za to, že jsem se zkrátka neudržel a uchechtl se u scény odhalení manžela/milence. A taky že mám rád ústřední trio hereček.(29.8.2017)

• Mr.Hlodavec

Přežil jsem "Pápá-vouka " ve vaně. Přežil jsem "-Chci Bohouše. -Takový čistící prostředek neznám". Přežil jsem ultražárlivou a zároveň ultraprkennou Klotyldu. Ale "ftip" s toastovačem jsem už fakt nerozdýchal. Celou půlhodinu sledujete postavu Mihulový pobíhat sem a tam, všichni říkají naprosto nesmyslný a zcela zbytečný kecy a hlavně se všechny postavy řídí nějakým speciálním wtf-instiktem, takže se jejich jednání prostě nepokoušejte pochopit. Fakt. Nemá to cenu. Odpad nedávám jen kvůli Koptovi ulízanému alá Johnny Depp v Black Mass a snad jedinému vtipnému momentu, kdy je Mihulová naprosto odvařená z televizní rosničky.(28.8.2017)