Buchta pro Bohouše (E01) (epizoda)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 32 min

• Gekacuk

Opravdu mimořádně trapný seriál. Chyba není v hercích. Ti jsou výborní a dokázali to svou předchozí tvorbou. Tady se vaří z vody - šílený scénář, šílené dialogy, šílená zápletka, nulový humor. ČT vyplýtvala veškerý vtip do upoutávek. Nevím, co nutí Alenu Mihulovou běhat ulicemi s mobilem v ruce a na potkání se ptát, jestli tudy neběžel její manžel. Do maximální trapnosti je dovedena situace, kdy s tím mobilem běží po schodech do neznámého domu. Co dodat - vyhozené peníze, ztráta času, mohlo se natočit něco lepšího.(30.8.2017)

• Mr.Hlodavec

Přežil jsem "Pápá-vouka " ve vaně. Přežil jsem "-Chci Bohouše. -Takový čistící prostředek neznám". Přežil jsem ultražárlivou a zároveň ultraprkennou Klotyldu. Ale "ftip" s toastovačem jsem už fakt nerozdýchal. Celou půlhodinu sledujete postavu Mihulový pobíhat sem a tam, všichni říkají naprosto nesmyslný a zcela zbytečný kecy a hlavně se všechny postavy řídí nějakým speciálním wtf-instiktem, takže se jejich jednání prostě nepokoušejte pochopit. Fakt. Nemá to cenu. Odpad nedávám jen kvůli Koptovi ulízanému alá Johnny Depp v Black Mass a snad jedinému vtipnému momentu, kdy je Mihulová naprosto odvařená z televizní rosničky.(28.8.2017)

• gabin(a)

Myslím, že všechny ty hnusné čarodénice včetně Obermannové byly trapný už od narození, ne-li od přirození....Když točí debility soukromé TV stanice, tak je to strašné, ale asi to svoje publikum má a vyplatí se to, jinak to okamžitě ukončí a natočené nepodarky odvysílají v horším a pak nejhorším vysílacím čase. Ovšem když povinné koncesionářské poplatky utrácí veřejnoprávní televize za takovéto ultramegakokotiny, je to snad na žalobu! A to nemluvím o neaktuálních a navíc ulhaných zprávách!(17.10.2017)

• rakovnik

Vlažný úvod působil jako prodlužovaný bakalářský příběh. Bez vtipu, často opravdu "trapý" tlachání, to vše v prázdnu, o šesti hercích. Byť herci jsou vybráni povedeně, hlavně Klára Melíšková je fajn, ale co je to platné, když není co hrát. Nutno ale říci, že pointa mě celkem potěšila. Jen se obávám pokračování, zda holky (či tvůrci) to rozjedou.(28.8.2017)

• HonzaBez

Jako jasně nejsem asi cílová skupina pro sledování tohoto sitkomu... Nejen proto, že "jsem to nudný co je doma." (manžel). No nebýt puštěné televize v obyváku u rodičů, asi bych si to opravdu nikdy nepustil. Protože už z ukázek jsem měl pocit, že je to trapný, je to trapný, je to trapný.. A ano ono to takové ve finále opravdu je. Smutno mi bylo, musím říct, z Aleny Mihulové. Zvláště když ji mám teď hodně spojenou s její úžasnou velkou dramatickou rolí v Domácí péči. Nebo i maličkou dramatickou rolí v Antropoidu. Co má taková herečka hrát v takovéto blbosti, kde není o čem hrát.(29.8.2017)