Buchta pro Bohouše (E01) (epizoda)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 32 min

• otík

Trapný padesátky jsou minimálně v tomto dílu opravdu TRAPNÉ. Teda lépe řečeno autoři, protože tahle patlanina není vtipná ani svou trapností. Ústřední ženské trio je naprosto nevěřitelné, Tomicová divná, Melíšková blbá, Mihulová skromně civilně nudná. Zaujme možná tak Kopta sprostou mluvou. Jinak nic, nic, nic. Totální sterilita vůči zábavě. To už jsem na ČT dlouho nezažil. Zatím totálně nepovedené. Hudba: Emil Viklický & hudebnibanka.cz(3.9.2017)

• Big Bear

Uh... ani nasazení oblíbených herců jako Melíšková (teda Kláro, Vy jste mne nejvíce zklamala!), Mihulová či čím dál tlutčí Tomicová s Koptou a spol. nemohlo zachránit naprosto tupý scénář. Je to takové uhejkané nic bez nějakých inteligentnějších dialogů. Z celého dílu tak asi byla nejzajímavější závěrečná jazzová píseň zpívaná Berenikou Kohoutovou, dcerou paní scénáristky... Další díly už děkuji nechci... *(28.8.2017)

• gabin(a)

Myslím, že všechny ty hnusné čarodénice včetně Obermannové byly trapný už od narození, ne-li od přirození....Když točí debility soukromé TV stanice, tak je to strašné, ale asi to svoje publikum má a vyplatí se to, jinak to okamžitě ukončí a natočené nepodarky odvysílají v horším a pak nejhorším vysílacím čase. Ovšem když povinné koncesionářské poplatky utrácí veřejnoprávní televize za takovéto ultramegakokotiny, je to snad na žalobu! A to nemluvím o neaktuálních a navíc ulhaných zprávách!(17.10.2017)

• rakovnik

Vlažný úvod působil jako prodlužovaný bakalářský příběh. Bez vtipu, často opravdu "trapý" tlachání, to vše v prázdnu, o šesti hercích. Byť herci jsou vybráni povedeně, hlavně Klára Melíšková je fajn, ale co je to platné, když není co hrát. Nutno ale říci, že pointa mě celkem potěšila. Jen se obávám pokračování, zda holky (či tvůrci) to rozjedou.(28.8.2017)

• rejpal

Tak matka tohoto veledíla alias Obermannová nasadila od počátku k feministeckému ataku na duši diváka, který se musí navíc poprat s tupým, trapným a nelogickým dějem. Je mi jedno, že je z Obermanové cítit pachuť jejího vnitřního i životního boje s následky zkrachovalého manželství, tohle je brutal fail.(29.8.2017)