Buchta pro Bohouše (E01) (epizoda)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 32 min

• otík

Trapný padesátky jsou minimálně v tomto dílu opravdu TRAPNÉ. Teda lépe řečeno autoři, protože tahle patlanina není vtipná ani svou trapností. Ústřední ženské trio je naprosto nevěřitelné, Tomicová divná, Melíšková blbá, Mihulová skromně civilně nudná. Zaujme možná tak Kopta sprostou mluvou. Jinak nic, nic, nic. Totální sterilita vůči zábavě. To už jsem na ČT dlouho nezažil. Zatím totálně nepovedené. Hudba: Emil Viklický & hudebnibanka.cz(3.9.2017)

• HonzaBez

Jako jasně nejsem asi cílová skupina pro sledování tohoto sitkomu... Nejen proto, že "jsem to nudný co je doma." (manžel). No nebýt puštěné televize v obyváku u rodičů, asi bych si to opravdu nikdy nepustil. Protože už z ukázek jsem měl pocit, že je to trapný, je to trapný, je to trapný.. A ano ono to takové ve finále opravdu je. Smutno mi bylo, musím říct, z Aleny Mihulové. Zvláště když ji mám teď hodně spojenou s její úžasnou velkou dramatickou rolí v Domácí péči. Nebo i maličkou dramatickou rolí v Antropoidu. Co má taková herečka hrát v takovéto blbosti, kde není o čem hrát.(29.8.2017)

• jfaba

Jelikož nejde hodnotit celý seriál. Asi proto, že ještě neskončil... jen pro mě ANO!!! Neviděl jsem celý díl a přemýšlel jsem, proč se na to tito herci dali. Peníze, co jiného? Je to vtipný a umělecky hodnotný (u sitcomu se to snad nehodnotí), nebo nemají co dělat? Nerozumím těm vtipům, nerozumím tomu a nerozumím ČTV čím nás to krmí. Tomu se snad nesměje ani autor. TAKŽE ODPAD JE NA CELÝ SERIÁL!!!(16.9.2017)

• rakovnik

Vlažný úvod působil jako prodlužovaný bakalářský příběh. Bez vtipu, často opravdu "trapý" tlachání, to vše v prázdnu, o šesti hercích. Byť herci jsou vybráni povedeně, hlavně Klára Melíšková je fajn, ale co je to platné, když není co hrát. Nutno ale říci, že pointa mě celkem potěšila. Jen se obávám pokračování, zda holky (či tvůrci) to rozjedou.(28.8.2017)

• 2mig1

V Praze vyjdu na ulici a náhodné neznámé se zeptám, zda tu neběžel můj manžel. Dobře, prý tu alespoň běhává. Ale proč ho následně hledám ve čtvrtém patře činžáku, na to už jsem nepřišel. Chci být slavná, chci, aby po mně lidé chtěli autogramy, chci mít vlastní pořad? Začnu hlásit počasí. Pseudokůlovost opožděné pseudoemařky, která si v závěru nesmyslně střihne retrosong s náhodně zjevivším se klavíristou, který našel piáno, jenž mu chtěla prodat kdysi slavná herečka, už snad ani neřešim. Já vim, že Obermannová spala s Havlem, nebo co, ale to ji opravňuje otravovat lid v televizi? Jedna hvězda za to, že jsem se zkrátka neudržel a uchechtl se u scény odhalení manžela/milence. A taky že mám rád ústřední trio hereček.(29.8.2017)