Vlak do Pusanu

• Jižní Korea Boosanhaeng (více)

Rozvedený Seok Woo (Yoo Gong) je workoholikem tělem i duší. Své malé dcery Soo-an (Soo-an Kim) si tak příliš neužije. Nyní má Soo-an narozeniny a za každou cenu si přeje navštívit maminku. Seok Woo souhlasí a společně se tak vydávají rychlovlakem ze Soulu do Busanu. Vlak je téměř připraven k odjezdu, jenže na poslední chvíli do něho naskočí nezdravě vypadající dívka. Stačí jedno kousnutí a následkem domino efektu během pár minut většina pasažérů zmutuje v krvežíznivé zombies. Pro ty zbývající právě začíná holý boj o přežití. (Psychor)

TonoM

Další skvělé zpracování filmu od jihokorejců, kteří nepřestávají překvapovat. Sang ho Yeon opět výborně. ()

Ace.A.T.L.

Čert vem logiku a i to, že na začátku šlo něco a v půlce filmu už to bylo nemožný. Myšlenka zombíků ve vlaku je bravurní a atmosféra se dá krájet. Zombíci ve městě už je takovej zažitej standart, ale tohle je prostě super. Viděl jsem to několikrát a klidně se k tomu znova vrátím. Za mě zasloužený 4* a DOPORUČUJU ()

SmajdalfCZ1

Předem se omlouvám za to, že v téhle recenze nebudou jména, ale to by bylo nad mé síly. Měl jsem dnes odpoledne chuť si pustit nějaký zombie horor. Inu po filmech co se zombie tématikou zatím vyšli jsem měl chuť na trošku akční střílečku. U tohohle filmu mi to nevyšlo. Spíš bych ten film hodil do kategorie drama. Hláška - ,, Lidi se tady mění v králiky a napadají ostatní ... ,, - mě vážně rozsekala. Každopádně k filmu - jedná se dle mě o takovou velice komornější verzi World War Z s B. Pittem - pár hromádek zombie a ke konci ten ,,koberec,, se mi líbilo. První polovina filmu byla svižná, nadupaná a utíkala vážně velice rychle. Druhá polovina filmu byla naopak už taková více o citech, slzách a umírání hlavních postav. Celkově bych ten film určitě ohodnotil velice kladně, jelikož se nejedná o klasickou zombie řežbu, ale za tu pomalejší druhou polovinu tomu musím hvězdičku ubrat. ()

Ovecka_Saki

Film patří k tomu lepšímu se zombie tématikou, líbil se mi nápad s využíváním tunelů. První polovina lepší, druhá už mě moc nebavila. Pro mě největší hrdina filmu ten manžel od té těhotné, to byla nejlepší postava. ()

Mydlivoj

Tak opravuji. Dabing hrozný,ale ta cesta ve vlaku z bodu A do bodu B dost napínavá. Není to tak marné. Ale nejlepší taky ne. Pro hodně lidí asi na večer fajn. ()

SuzieS

Trochu rozvláčné některé sceny, ale jinak s moralnim presahem, hezkou hudbou a uplne fantastickou hereckou decke role. 3,5* ()

Saxos

Ač jsem nebyl filmově nijak zklamán, logika mě fakt zničila OK, apokalypsa a zombíci řádí. Útěk, po 4 letech návrat do karanténou vyloučené oblasti a ejhle co dostanu. Zombíci jsou pořad na místě /asi žerou vzduch/, k tomu směšná přebývající úderná jednotka pořadající kombinované UFC /taky asi fungují jen ze vzduchu, nebo pomoci nějaké neziskovky/. Na ulici vezmu první auto a jede /asi dobrá čtyřletá údržba/ A ty dojemné scény prodloužené k možnosti v klidu si odskočit na double00. Závěr: je to jen Netflix, ale nedoporučuji ()

taibrek

Nechápem, ako to môže mať takéto pomerne vysoké hodnotenie... Ak čakáte od tohto filmu horor, tak sa nedočkáte... Je to len napínavý zombie film... Niečo v štýle čínsky Walking Dead. ()

Yamatosan

Přehypeovaný World War Z po Korejsku, a to většinou ve vlaku a chvilku na nádraží. Další zombie-virus-film, ne že by byl špatný, ale už jsme to viděli tolikrát... Plusové body za netrapné dítě! ()

Snakefinger

jakožto NEfanda filmů se zombíky ale fanda korejských fláků skoro plný počet. ke konce napínavé, super natočené. vše ostatní bylo již řečeno. ()

zipS

Je fakt, ze niektori herci vo filme prehravali, ale film splnil ucel, zabavil :) Aj ked niekedy bolo treba utlmovat nervy nad sprostostami dejucimi sa hlavne zo scenaru, ale tak rozumiem, bolo treba vybudovat nejake to napatie. Take priemerne 3* si to zasluuzi ()

dalver

Technicky výborné, zombies je veľa, sú hladné a vyzerajú dobre. Niektoré scény sú fantastické. Len teatrálnosť charakterov a niektoré postavy ma neskutočne vytáčali. Iná kultúra a iné prostredie robí pre mňa často z ázijských filmov ťažko pozerateľnú vec. Nielen, že sa mi trištvrtiny postáv na seba podobá (čo je škaredý predsudok, ale je to skrátka tak), ale pre mňa falošnosť a povahová priamočiarosť postáv, spolu s jednoducho - až hlúpo - servírovanými mravnými poučeniami presviedčajú, že ázijské filmy sa mi často nehodia. (až na pasáž o zombies možno komentár aplikovať aj na ďalšiu kórejskú vec z poslednej doby The Tunnell.) ()

lajkus

Tam kde Bratt Pitt cestuje po celé zemi, pindá kraviny, blbě čumí, tak přichází Korejci.... Česky sic neumí, pindají ale taky dost... Zombie jsou stále stavu tekutého.... Největší borec je mašin-furher.... Fyzika zombíků nedává smysl... Zato je to komornější, odehrává se to neustále na jednom (zajímavém) místě... Posledních 20 minut stálo za hovno.... Jinak OK... ()

beruberu

Nejdokonalejší film který jsem už potřeboval vidět super scény i děj dokonalost sama už se vidím co nejdříve to vidět znovu a znovu bomba vřele doporučuji vše co mají rádi zombí ()

Nýdnol

Pokud by se udělovala ocenění za nejlepší zombie herecký výkon, mají korejci slušnou šanci na výhru. Záchvaty, křečovitost, sykot a především luxusně vykloubené pohyby jen tak někde neuvidíte. Již World War Z ukázala, že rychle se pohybující mrtváci dokáži navodit mnohem lepší survival atmosféru, než zabrždění chcípáci. Ve škatuli zombie filmů velmi příjemné překvapení. ()

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix