poster

Nové ruce ďábla

 • Itálie

  Trinità & Bambino... e adesso tocca a noi

 • Itálie

  Trinità e Bambino... e adesso tocca a noi!

 • Španělsko

  Trinidad y Bambino: Tal para cual

 • Německo

  Trinity und Babyface

 • Německo

  Trinity & Babyface - Sie können's nicht lassen

Western

Itálie / Španělsko / Německo, 1995, 105 min

 • Synesis
  **

  Predlohu mam opravdu rad. Uvodni originalu hudba je opravdu genialni(mozna taky proto ji Tarantino pouzil na konci Djanga). A proto me hrozne na uvod na**ala uvodni diskopribeh-scena tohodle filmu. Po dvaceti minutach bohuzel zjistuju, ze hudebni vkus tvurcu je opravdu hroznej. *SPOILER* Obsahove je to v zasade uplne stejne jak original riznuty Sedmi statecnyma(to ta nahrada ranceru za mexikany..). Jen horsi. Ta hudba.. Omg omg omg... Nemuzu uverit, ze chvilema takovou pseudomexickou hudbu nahrazuje to disko. Film v zasade neni spatny (pokud vite co ocekavat), ale nenadchne. PS. diky nova cinema za odvysilani(16.7.2013)

 • majo25
  ***

  Ak by som to mal brať ako čistokrvný western, tak by to bola veľká slabota, ale kedže ide o čistokrvnú špagetiwesternovú komédiu, ktorá už od začiatku ukazuje, že bude mať veľmi nenáročný príbeh, ktorý sa nehrá na nič veľké, dá sa na to pristať. Je síce paradoxné, že na westernové zasadenie sa tu málo strieľa, ale to až tak nevadí. Ústredná dvojka je sympatická, a keby sa ešte okolo nej točilo viac Juanit, najlepšie sporoodetých, bolo by to ešte lepšie. Niektoré scény celkom pobavili, dokonca sa podarilo aj pár hlášok. Na pondelkové popoludnie neurazí. Ak to niekto silou mocou chce porovnávať s dvojkou S & H, jeho problém.(5.6.2017)

 • Pitryx
  *

  Legrační komedie, kde nová dvojka napodobuje tu starou. Jestli lépe?? Před chvílí jsem se dodíval na starší verzi. 20130728nest. A mimochodem, mělo by se psát jméno režiséra, jak je uvedeno v titulcích filmu. Pseudonym, nepseudonym.///// No srovnání, nová verze je o poznání horší. Herci jsou dobří, jako nástupci slavné dvojice možná až moc. Ale děj je příliš statický, chybí nosná melodie a více Aniček by také neškodilo. Jinak na neděli tento filmík stačí, ale na další podívání, nevím, nevím, asi ne. A vůbec, western, kde se skoro nestřílí a pořádné pranice se člověk nedočká, není to pravé ořechové. Ubírám tedy z původního hodnocení dvacet procent.201502249226/9249(30.7.2013)

 • kyLuke
  ***

  Dřív se mi tenhle film tak moc nelíbil a až na potřetí mě dokázal , že je to svěží westernové dílko ... myslím , že se Enzo Barboni nemusí vůbec stydět , protože ti , co čekali prostě normální film , který se pouze pokouší vykrádat slavnou dvojku budou překvapeni . Scénář není nějak výjimečný , občas naprosto ve všem vykrádá dokonalou "Pravou a levou ruku ďábla" ( a to zvláště ta část s opilým mexičanem ) ,ale jako celek pak zapadá a nepůsobí zas tak hrozně . Režie také nic zvláštního , ale o to tady přece nejde . Jde tady hlavně o zábavu a o slavné rvačky . Hlavní dvojka herců také není tak zvláštní , že byste si ji pamatovali do konce života , ale jde na nich vidět , že si užívají to , že hrají vlastně syny Hilla a Spencera . Takže sečteno odečteno , víc dát nemůžu , protože zas tak dobře jsem se zas tak moc nebavil a film nemá tolik výrazných věcí , ale méně také ne , protože na to jsem se bavil zase až moc . A navíc výborná výprava a naprosto úžasná hudba ten film občas hodně drží .(19.7.2013)

 • Malarkey
  ****

  Dávám čtyři hvězdy, protože se tento film se mnou táhne od dětství až prakticky do dnes. A jelikož i v dospělosti oceňuji jeho kvalit, rozhodl jsem se napsat i zdejší komentář. Mám totiž pocit, že Enzo Barboni si na sklonku své režisérské kariéry vystřelil sám ze sebe. Natočil totiž rádoby remake na Pravou a levou ruku ďábla, do hlavních rolí dal dva Američany, o kterých v životě už nikdo nikde neslyšel, ale kteří se měli nenápadně podobat Budovi a Terencovi. Dále si skladatelem nechal vytvořit úvodní melodii, která je spíš nějaký pop breakbeat, než to, na co je člověk u spaghetti westernů zvyklý. A k tomu všemu dal do úst Trinity a Bambína hlášky, že jsem se nestačil divit. Nejlepší je, jak Trinity všechno předpovídá. Předpovídá, co který bandita řekne, co kdejaký lupič provede. No a Bambíno, ten toho zase pro změnu sežere jednou tolik, než Bud. Všeho je tady víc, ale všechno je tu bráno s určitým respektem a nadhledem, kterého si nejde nevšimnout. A právě proto, že se tento western nebere tak vážně, ho mám tak moc rád. Osobně by mě zajímalo, co na poslední film Enza Barboniho říká samotný Bud a Terence.(25.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace