Tomboy: Příběh pomsty

• USA The Assignment (více)

Když se nájemný vrah pobere a zjistí, že prodělal operativní změnu pohlaví, začne hledat lékaře, který operaci provedl. (Filmbox)

Damnsinead

Michelle je hezká holka, bohužel jako chlap moc nefunguje. Aspoň v tomhle filmu ne. Maskéři by fakt zasloužili pár facek, takhle to odfláknout. Je prostě jasné, že je to žena, i ve chvíli, kdy vychází ze sprchy jako chlap. Ach jo. Pak ji cvoklá doktorka s těžkým komplexem nadřazenosti předělá na ženskou a akční jízda může začít. Jenže nezačne, "Frank" pobíhá sem a tam a občas někoho odpráskne, podíváme se i za doktorkou, která vede monolog, s logikou si nikdo hlavu moc neláme a je to dost nuda. Nevím, co Sigourney a Michelle provedly, ale tohle si fakt nezasloužily. A diváci taky ne, takhle zkonit zajímavý námět. 20% ()

ciapok

bolo mi trápne za Sigourney, pretože je bolo trápne, to som si istý. Odpad nedám už len preto, že si ju vážim. Michelle ani nie je hviezdou "veľkých" filmov, ale vždy ma jej prítomnosť potešila. Tu nie. Jediný benefit, ktorý tu mohol byť, som si (idiot) vymazal guglením, či jej krásny bobrík bol pravý ...samozrejme že nebol ()

Pierre95

Docela jsem čekal více. Na jedno zhlédnutí film stačí. Třetí hvězda je za moji Sigourney Weaver (ona byla hlavní důvod proč jsem se na film podíval). Michelle je dobrá a mám ji rád, ale herecky se tady moc nepředvedla. Škoda. ()

Hugho

Bizarná kravina s väčšinou nefungujúcou atmosférou a dementno kostrbatym scenárom , ale keďže mám takéto námety a MR rád, dávam dve hviezdy. Podobný námet použil aj Almodovar a s úplne iným výsledkom. Z toho vyplýva, že dobrý režisér s dobrým scenárom dokáže aj s neznámym hercom ďaleko viac, ako WH v tomto prípade. Škoda premarnenej šance. Ale viem si živo predstaviť, že by sa toho ujal svojho času Atom Egoyan so svojimi kráskami, to by bolo! ()