Naši (TV seriál)

Naši

Komedie

Slovensko, 2015, 30 min

Ale hej, patrím skôr medzi tých kokotov nadávajúcich na slovenskú televíznu tvorbu a áno, rovnako som tento seriál odpísal po prvej časti. Lenže! Aj keď nepatrím medzi pravidelných divákov Našich (seriálom sa celkovo vyhýbam) časom som natrafil na nejaký neskorší diel a bol celkom fajn. Odvtedy som ich s deckami pár pozrel a zakaždým sme sa celkom nasmiali. Samozrejme ničím prevratné, výnimočné ba ani nijak pamätihodné. Miezgu mám celkom rád, chalani nie sú otravnejší ako decká v iných seriáloch a spočiatku kŕčovitá Lujza G-S. už celkom zapadla. Takže ok, dá sa.(9.4.2016)

• JohnMiller

Toto vraj zachytáva prirozdené vzťahy medzi deťmi a rodičmi. Scenáristi tohoto by mali prísť o prácu keďže toto akože audiovizuálne "dielo" funguje ako horoskopy. Človek si to prečíta a hneď uverí, že to tak je. Ľudia nebuďme sprostý Priznám sa videl som iba jednu časť (ostatné iba útržky) ale toto je fakt veľmi zlé.(27.3.2017)

• MM_Ramone

V rámci slovenskej televíznej sitkom tvorby som za posledné roky videl všeliake rádobyvtipné rodinky. Málo ktorá za niečo stála. Takmer žiadna nebola zábavná. Ale to čo sa teraz dostalo na obrazovky TV Joj to fakt nemá obdobu. Päť členná família hereckých kreatúr, ktoré sú tak príšerné, že je divákovi z nich trapne. Otca hrá neschopný Marián Miezga a jeho manželku stvárnila silne neatraktívna Lujza Garajová-Schrameková. Hrozná dvojica. No ale to by nebolo to najhoršie. Vrcholom hereckého primitivizmu sú ich traja mladiství potomkovia. Z tých troch pubertálnych drevených mamľasov nikdy herci nebudú. Odpad!(21.1.2016)

• clubland

Dalsia sracka z produkcie TV Hnoj, dalsia sracka z produkcie slovenskych komercnych televizii... Bohuzial, trufam si povedat, ze pre 98% obyvatelstva Slovenska je to urcite zaujimavy serial. A presne tychto 98% ma volebne pravo, tychto 98% urcuje nasu buducnost, nase smerovanie. Buducnost je cierna, buducnost je v prdeli.(17.12.2017)

• Kanibal39

Je to jednoducho slabé, pritom určitý potenciál to má. No okrem absencie deja je problémom hlavne preexponovanosť jednotlivých scén a to, že je humor postavený v podstate len na nedorozumeniach. Ďalší zásadný problém je, že herci sú nesympatickí. Ak je najznesiteľnejší v seriáli Miezga, tak je niečo zlé. Samozrejme, vrchol nevkusu je ten račkujúci chalan s výzorom Káčera Donalda.(14.1.2018)

• - Tento seriál sa na rozdiel od iných zo slovenskej televíznej produkcie natáčal na digitálne fotoaparáty – zrkadlovky a natáčanie prebiehalo v reálnych interiéroch domu, nie v štúdiu. (ash99)

• - Väčšina scén sa natáčala v autentickom a plne zariadenom dome v Dunajskej Lužnej. (Darkage)

• - V druhej sérii si možete všimnúť že nad Oliverovou posteľou je plagát dnes už zosnulého herca Paula Walkera. (ExpertRaptor)