• MM_Ramone

V rámci slovenskej televíznej sitkom tvorby som za posledné roky videl všeliake rádobyvtipné rodinky. Málo ktorá za niečo stála. Takmer žiadna nebola zábavná. Ale to čo sa teraz dostalo na obrazovky TV Joj to fakt nemá obdobu. Päť členná família hereckých kreatúr, ktoré sú tak príšerné, že je divákovi z nich trapne. Otca hrá neschopný Marián Miezga a jeho manželku stvárnila silne neatraktívna Lujza Garajová-Schrameková. Hrozná dvojica. No ale to by nebolo to najhoršie. Vrcholom hereckého primitivizmu sú ich traja mladiství potomkovia. Z tých troch pubertálnych drevených mamľasov nikdy herci nebudú. Odpad!(21.1.2016)

• Polnoch

Veľmi zaujímavý seriál nakoľko sa tu stretli neherci, nerežisér a nescenáristi, tak to aj vyzerá. Možno keby ste dali natočiť seriál 10 náhodným ľuďom z ulice, s tým že by ste im poskytli kameramanov a zvukárov, tak by to bolo kvalitnejšie. Hluchá a nudná strata času, úplné dno slovenskej kinematografie, smutné je že to chodí o 8 večer.(6.12.2016)

Ale hej, patrím skôr medzi tých kokotov nadávajúcich na slovenskú televíznu tvorbu a áno, rovnako som tento seriál odpísal po prvej časti. Lenže! Aj keď nepatrím medzi pravidelných divákov Našich (seriálom sa celkovo vyhýbam) časom som natrafil na nejaký neskorší diel a bol celkom fajn. Odvtedy som ich s deckami pár pozrel a zakaždým sme sa celkom nasmiali. Samozrejme ničím prevratné, výnimočné ba ani nijak pamätihodné. Miezgu mám celkom rád, chalani nie sú otravnejší ako decká v iných seriáloch a spočiatku kŕčovitá Lujza G-S. už celkom zapadla. Takže ok, dá sa.(9.4.2016)

• Jard

Seriál Naši ma neraz pobavil svojími dobrými a humornými scénami, aj keď herecké výkony detských hercov mi prídu trochu afektované a nasilu hrané - chýba mi u nich väčšia prirodzenosť. Ďalšia vec, ktorú by som vytkol je, že ide len o nejaký zhluk situácii a v epizóde som nevedel nájsť žiadnu podstatnejšiu zápletku. 45%(2.1.2018)

• Kanibal39

Je to jednoducho slabé, pritom určitý potenciál to má. No okrem absencie deja je problémom hlavne preexponovanosť jednotlivých scén a to, že je humor postavený v podstate len na nedorozumeniach. Ďalší zásadný problém je, že herci sú nesympatickí. Ak je najznesiteľnejší v seriáli Miezga, tak je niečo zlé. Samozrejme, vrchol nevkusu je ten račkujúci chalan s výzorom Káčera Donalda.(14.1.2018)

• - Tento seriál sa na rozdiel od iných zo slovenskej televíznej produkcie natáčal na digitálne fotoaparáty – zrkadlovky a natáčanie prebiehalo v reálnych interiéroch domu, nie v štúdiu. (ash99)

• - V tretej sérii si nad Oliverovou (David Krajčík) posteľou môžete všimnúť plagát seriálu Stranger Things (od r. 2016). (ExpertRaptor)

• - V druhej sérii si možete všimnúť že nad Oliverovou posteľou je plagát dnes už zosnulého herca Paula Walkera. (ExpertRaptor)