Série(5) / Epizody(130)

Komediálny seriál TV JOJ prináša obraz života päťčlennej rodinky s občasným mierne ironickým podtónom, takým prirodzeným pre normálne vzťahy medzi deťmi a rodičmi. Otec a matka zápasiaci s výchovou troch synov nás každý týždeň pozvú nahliadnuť do svojho bežného denného kolotoča a ponúknu nám chutný kokteil rozmanitých emócií, smiechu a kriku. S ich príhodami a situáciami plnými humoru, ale aj nežnosti a hrejivého ľudského tepla, sa ľahko dokáže stotožniť každý rodič. Provokujú nás k smiechu, úsmevu či zamysleniu, nedá sa vylúčiť ani občasné zaškrípanie zubami. Našim hrdinom sa bezpochyby darí výrazne meniť optiku, akou nazeráme na súčasnú rodinu, a zároveň nám všetkým vysielajú upokojujúci signál, že my rodičia - či naše deti - v tom nie sme sami.
NAŠI je komediálny seriál, ktorého každá 30-minútová časť pozostáva zo skečov v rozsahu od 30 sekúnd do 3 minút, pričom každý z nich vo vzájomnej nadväznosti skvele ilustruje, aké náročné a krehké umenie je rodičovstvo... (TV JOJ)

The_Peach

Na slovenské trápne pomery, kde vychádza každú chvíľu nový bukvičácky seriál ( v ktorom ten ľúbi tú a tá zasa toho, ktorý chce mrdať zasa iného avšak ten ešte neviem, že je teplý) s nesympatickými debilmi, sa toto dá celkom pozerať. ()

helrohir

Videl som síce len dve časti, ale ak ma (údajne) komediálny seriál ani len na chvíľu nedonúti aspoň jemne roztiahnuť kútiky úst, niečo musí byť veľmi zle. ()

tsatsiki

Výborný seroš. Dobré vtipy,dobře napsané i zahrané. Občas ztrácí dynamiku,ale hned to vrátí do zavedené kvality. Mafstory či Hod svištěm jsou též dobré,ale je to jednoduchý humor,Naši jsou seriàl plný normálnìho,kvalitního humoru. ()

Spevo

Dalsi skvostny slovensky serial, ktory je nudny, blby a trapny. Vsetko sa toci a deje okolo rodinky (miezgovcov), ktorych predstavitelia zvadzaju obvykle herecke vykony, no obzvlast pri detskych hercoch mi byva trapne aj za nich, ked sa snazia hrat scenaristom napisany hnoj, ktory sa hra na nejaky, slovensky krok za krokom, facepalm. ()

tosastava odpad!

Ježiši kriste!!!,videl som jeden diel a ešte teraz sa cítim trápne. Naším(aj českým) TV staniciam sa už evidentne podarilo to o čo sa dlhé roky snažili, dlhoročným bombardovaním svojimi megasračkami degradovali vkus Slovenského diváka na úroveň batoľaťa. Tento gigahnus môže osloviť len kinderpublikum a krčmových povaľačov piatej cenovej skupiny ()

Jard

Seriál Naši ma neraz pobavil svojími dobrými a humornými scénami, aj keď herecké výkony detských hercov mi prídu trochu afektované a nasilu hrané - chýba mi u nich väčšia prirodzenosť. Ďalšia vec, ktorú by som vytkol je, že ide len o nejaký zhluk situácii a v epizóde som nevedel nájsť žiadnu podstatnejšiu zápletku. 45% ()

Pokri

Je to jednoducho slabé, pritom určitý potenciál to má. No okrem absencie deja je problémom hlavne preexponovanosť jednotlivých scén a to, že je humor postavený v podstate len na nedorozumeniach. Ďalší zásadný problém je, že herci sú nesympatickí. Ak je najznesiteľnejší v seriáli Miezga, tak je niečo zlé. Samozrejme, vrchol nevkusu je ten račkujúci chalan s výzorom Káčera Donalda. ()

Martyr.blood odpad!

Nemožem z toho, to jak Marian Miezga vie zahrať len Mariana Miezgu ma dostáva do umeleckej extázy, som z toho v piči jak po heráku, len tak ďalej. ()

yamaha

Celkom fajn komedialny serial, sem tam sa na tom da zasmiat, na slovenske pomery fajn, ale na susedov to ajtak nema ()

BratmMm

Prvé 2 časti som si pozrel a môžem povedať, že odvtedy ma to ani náhodou neláka pozrieť si to opäť. Veľká škoda, že to nie je na štýl the middle (taká obyčajná rodinka) bolo by to omnoho lepšie. ()

neskvik odpad!

na toto sa inak ako überkoko ti na neda povedat, neskutocne, mi to pride ako email, v ktorom su schvalne chyby bijuce do oci, aby sa chytili len najväcsi idioti a podla toho, ze to ma wtf 44%? ich je dost ()

clubland odpad!

Dalsia sracka z produkcie TV Hnoj, dalsia sracka z produkcie slovenskych komercnych televizii... Bohuzial, trufam si povedat, ze pre 98% obyvatelstva Slovenska je to urcite zaujimavy serial. A presne tychto 98% ma volebne pravo, tychto 98% urcuje nasu buducnost, nase smerovanie. Buducnost je cierna, buducnost je v prdeli. ()