Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

misterz

Rozhodne nemôžem snímku uprieť snaživosť. Technická stránka nebola vôbec zlá a v rámci svojho rozpočtu dosiahla vysokú úroveň. Oslovila ma hlavne kamera. Ani herci neboli najhorší a žienky tu boli mimoriadne pekné. No vzhľadom na výborný a mne veľmi sympatický námet som čakal niečo zmysluplnejšie a pointovo prepracovanejšie, hlavne ten záver sa mi zdal dosť odbitý, skrátka niečo tomu po obsahovej stránke ešte chýbalo. Bavilo, no nenadchlo. Lepší priemer. 65/100 ()

dubinak

Zajímavý námět, který ovšem zůstává ze všech stran nevyužit. Dějově je to totiž velmi velmi slabé, co se týče dnu, který má prožívat hlavní hrdinka stále dokola, je to v podstatě nuda, protože se jedná o běžné středoškolské problémy, falešné přátelství, šikanu a následné uvědomění. Je to plné klišé a zkrátka se dalo vymáčknout víc. Závěr je zbytečně obyčejný, čekala jsem víc. Nemůžu to ale poplivat celé, má to světlé momenty, docela to zaujme hereckými výkony a stopáž uteče. ()

honajz

Ta jedna hvězda je za skvělou kameru - ty hory, lesy, městečko, super záběry. Jinak film vykrádá, co se dá. Teenage dramata, vlastně "dramata", a aby to bylo jako jo originální, hodí se sem časová smyčka, aby hlavní nesympatická hrdinka měla dost času prozřít, zjistit, že její mladší sestra ji má ráda, se všemi se smířila a pak se obětovala. Kolikrát a u kolika filmů jsme tenhle námět už četli/slyšeli*/viděli? Tady je to navíc skutečně cílené na americké puberťačky, a to až káravým prstem, aby nebyly zlé na své ošklivé, tlusté spolužačky, protože to mohou být citlivé bytosti. Je to prostě v tomto ohledu z prstu vycucaná agitka na téma menšin, které musíme chránit a pomáhat jim, i když sami třeba nechtějí. Jinak ten teen život mi lezl krkem už od prvních záběrů, všechny ty holčičí vtípky a "vtípky", řešení chlapů, sexu, co na večírek, diskotéky... a pak to vidíte znovu a znovu a může vám hrábnout. ()

JohnCZ

Klasický námět časové smyčky provedený jako teen drama? Supr a co víc, výborně to funguje. Vypointování je sice trochu naivní, ale když divák překousne pubertální výstřelky v úvodu, je prozření hlavní hrdinky velice zábavné na sledování. Holky v hlavních rolích jsou sympatické, všemu vévodící Zoey Deutch vyloženě božská a ani režie není vůbec pozadu, potemnělý háv tomu velice seděl a prostředí kanadského města Squamish, kde se měl film údajně natáčet, je oku velmi lahodící. Já myslím, že hodně dobrý a být třeba o 7 let mladší, tak je to u mě jasná kultovka. Takhle "jen" velmi dobré lehce mysteriozní drama. ()

P1tr

Překvapivě solidní teenagerský mysteriózní příběh, který šikovně využívá zajímavou i když celkem ohranou premisu a udržuje úspěšně diváckou zvědavost z událostí následujících. Bohužel samotné zakončení nepovažuji za vhodné a uspokojující a nevyvolalo ve mě silné emoce, jak si tvůrci nepochybně představovali. Konec nefunguje nejspíše také díky tomu, že postavy nejsou nikterak zajímavé, ale příběhu slouží adekvátně, tudíž vás od titulního dění nevyrušují, ale ani mezi vámi nevznikne hlubší pouto, což brání filmu v tom být silnějším zážitkem. ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)