VOD (1)

Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

Trailer 1

Cheeter

Celkem běžný motiv časové smyčky. To už jsem párkrát viděl a myslím, že ještě několikrát uvidím. A pokud je to dobře provedeno, jako třeba v Edge of Tomorrow, tak pak to stojí za to. Tady chybělo absolutně vysvětlení, proč se tomu tak dělo. Nějaký vysvětlení, proč se smyčka stala. To dost film srazilo. Nevadí, že jde o obyčejnou věc. A cílem je ukázat, že člověk má být dobrý. Jde o dobrou příčinou a následek. Ne jako Kafka. A taky si tvůrci mohli odpustit to klišé moudro na závěr. Bylo bez něj lépe. ()

P1tr

Překvapivě solidní teenagerský mysteriózní příběh, který šikovně využívá zajímavou i když celkem ohranou premisu a udržuje úspěšně diváckou zvědavost z událostí následujících. Bohužel samotné zakončení nepovažuji za vhodné a uspokojující a nevyvolalo ve mě silné emoce, jak si tvůrci nepochybně představovali. Konec nefunguje nejspíše také díky tomu, že postavy nejsou nikterak zajímavé, ale příběhu slouží adekvátně, tudíž vás od titulního dění nevyrušují, ale ani mezi vámi nevznikne hlubší pouto, což brání filmu v tom být silnějším zážitkem. ()

JohnCZ

Klasický námět časové smyčky provedený jako teen drama? Supr a co víc, výborně to funguje. Vypointování je sice trochu naivní, ale když divák překousne pubertální výstřelky v úvodu, je prozření hlavní hrdinky velice zábavné na sledování. Holky v hlavních rolích jsou sympatické, všemu vévodící Zoey Deutch vyloženě božská a ani režie není vůbec pozadu, potemnělý háv tomu velice seděl a prostředí kanadského města Squamish, kde se měl film údajně natáčet, je oku velmi lahodící. Já myslím, že hodně dobrý a být třeba o 7 let mladší, tak je to u mě jasná kultovka. Takhle "jen" velmi dobré lehce mysteriozní drama. ()

runner85

Tie krásne časy strednej školy kde sa všetci milovali a nenávideli naraz a dávali si to priamo aj nepriamo najavo sú dávno preč. Ale aspoň si človek trochu zaspomínal. Čo sa týka samotného filmu nemám čo vytknúť. Cez ten opakujúci deň si hlavná hrdinka zahrala všetky podoby lásky, pardon všetky typy osobností. Ako divožienka bola samozrejme chutná ale i tak ma najviac očarila vtedy keď svoj den venovala malej sestre. P.S ten film si vážne zaslúžil lepší koniec, alebo aspon o trochu lepšie vysvetlenie. ()

Happens

Trhliny ve scénáři jsou do oka bijící a divákovu inteligenci urážející. Nevysvětlené zacyklení se, kdy je všem hned na začátku jasné, jak se z toho dostat ven, ale hlavní hrdinka si dává na čas a ukáže emocionální rozkolísanost takového kalibru, že jí výslednou přeměnu není možné uvěřit - z populární namyšlené frajerky na empatickou a milující hodnou průměrnou holku. Film je koukatelný, ale cílová skupina bude odpovídat dámské vrstvě populace středních škol. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)