poster

Before I Fall

 • Austrálie

  Before I Fall

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zuzanka
  *****

  Tak jsem si říkala, dám si pro jednou oddychovou ze střední k pohodovému slunečnému odpoledni po fakt náročné fyzické práci. Tak jsem si dala teda......Všechny ty známé scénáře bouřlivých večírků, ponižování slabších, odmítání těch pravých....stále stejné téma, ALE tady mi místo hranolek s tatarkou naservírovali vysokou roštěnou s pár snítky rukoly a dokonale glazovanou cibulkou. Stále dokola, jeden den, výborné a vůbec se mi dále nechce vykládat o čem to je, proč bych měla, když erudované analýzy již byly napsány někde kilometry nade mnou. Vážně velké překvapení, doporučuji. Občas mám pocit, že by takový restart vůbec neuškodil. A musím říct, že Zoey Deutch je překrásná.(27.4.2018)

 • Morholt
  ***

  Další z variací na Hromnice, která v tomto případě cílí především na teenagerky, což je v první půlhodině až bolestně znát. Nicméně s každým dalším opakováním získává film na jistotě a i když je ústřední motiv klišé charakteristické pro většinu časových smyček, tady ho režie servíruje příjemnou formou, aniž by příliš tlačila na pilu. Výborně zahrála Zoey Deutch a ačkoliv byla její hrdinka zprvu protivná až běda, postupně začala získávat na sympatiích a v závěru už nebyl problém držet jí palce, aby dopadla co nejlépe. Škoda nezáživné první třetiny. 60%(11.6.2017)

 • Kacitr
  ****

  Od filmu jsem zase tolik neočekávala. Víme jak to mnohdy dopadá s pokusy o převedení knih na filmová plátna. Ale musím přiznat, že Before I Fall nezklamalo. Na sympatické herecké obsazení se koukalo dobře, soundtrack taky ušel a závěr ve mě vyvolal hned několik zvláštních pocitů. Poselství to má. Užívejme každého dne, nikdy nevíme, který může být ten poslední. Kurt Vile se skladbou Pretty Pimpin - naprostá pecka.(23.5.2017)

 • katasta
  **

  Tohle se vážně nepovedlo. Stejný námět má i Groundhog Day, který je mnohonásobně lépe zpracovaný a vymyšlený. Tohle postrádalo jakékoli herecké výkony, pořádnou zápletku a dokonce i hlavu a patu. Celé to bylo naprosto nesmyslné a bez záměru. Vlastně není moc co pochválit. Horší hodnocení nedávám jen kvůli tomu, že navzdory tomu, jak to bylo o ničem, jsem u toho neusla.(31.5.2017)

 • BlackHood
  *****

  Skvělé. K zamyšlení. Film mě svou atmosférou zabavil a ani na vteřinu nenudil, i když se třeba nic nedělo. Je to Life is Strange mixnuté s 13 Reasons why. Samotná kamarádka hlavní hrdinky mi připomínala Chloe z Life is Strange a hlavní hrdinka Sam zase Max. Jen kdyby se Sam nezachovala poslední den tak nesmyslně, tak bych si to dal do oblíbených. Chudák Juliet si to bude do smrti vyčítat a stejně se zabije...(5.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace