Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

runner85

Tie krásne časy strednej školy kde sa všetci milovali a nenávideli naraz a dávali si to priamo aj nepriamo najavo sú dávno preč. Ale aspoň si človek trochu zaspomínal. Čo sa týka samotného filmu nemám čo vytknúť. Cez ten opakujúci deň si hlavná hrdinka zahrala všetky podoby lásky, pardon všetky typy osobností. Ako divožienka bola samozrejme chutná ale i tak ma najviac očarila vtedy keď svoj den venovala malej sestre. P.S ten film si vážne zaslúžil lepší koniec, alebo aspon o trochu lepšie vysvetlenie. ()

Corpsegrinder odpad!

Hromnice ve verzi pro blbečky. To že hlavní parta holek jsou ukázkový případy moderních vylízanejch kraviček dělá z filmu naprostý utrpení, jako byste těch pitomců s iPhonem v ruce a vadou řeči neměli dost i v reálu. Časová smyčka se odehrává na pozadí klasický středoškolský hovadiny takže ty sračky kromě hrdinky musíte prožívat znovu i vy. Závěr s "obětováním se" a to jak se to nakonec vyřeší je trapnost. Nepřekvapilo mě že je to podle knížky, je to z toho cejtit od prvních minut. Nejhorší film roku 2017 zatim. ()

Xmilden

Zpočátku pro mě absolutně nezajímavá záležitost. Sledovat skupinku holek, které se připravují na večerní párty, fakt nepovažuju za něco bez čeho bych se neobešel. Samozřejmě jsem tušil, že se dočkám Hromnicové zápletky. Musím říct, že film se stále lepšil lepšil, až se zlepšil. Na Zoey Deutch se příjemně koukalo a nakonec se film snažil vytrysknout i nějaké ty emoce. 55% ()

elanius

(150/2017) / Tým, že mám podobné "in the loop" filmy rád, dokázal som čo to odpustiť. Nieže by šlo o vyložene zlý film. Dokonca väčšia časť filmu ma super budovanú atmosféru a napätie. Ku koncu ale došiel trošku dych a nič prevratné z toho nevypadne. Podľa mňa najväčšou slabinou je setting filmu s teenage hercami, zameraný na teenage publikum. Hlavná postava ešte celkom ujde, predsa musí potiahnuť celý film zostatok ale ťažko pozerateľný. Nie každému sadol soundtrack, ale mne to celkom zapasovalo a oživilo celkový dojem. (6/10) ()

eLeR

Začínam mať neblahé tušenie, že filmy so slečnou Deutch, u mňa končia pravidelne menšou katastrofou. A to si myslím, že tento bol zatiaľ ten najlepší. Síce ohraná téma, ktorú vídame v každom druhom teen filme, ale zaujal ma ten nápad: prežívanie jedného dňa stále dokola ... zostalo však len pri tom. Herecky nič moc, spracovanie síce fajn, ale niečo tomu chýbalo. Nemastné-neslané. ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)