Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

JohnCZ

Klasický námět časové smyčky provedený jako teen drama? Supr a co víc, výborně to funguje. Vypointování je sice trochu naivní, ale když divák překousne pubertální výstřelky v úvodu, je prozření hlavní hrdinky velice zábavné na sledování. Holky v hlavních rolích jsou sympatické, všemu vévodící Zoey Deutch vyloženě božská a ani režie není vůbec pozadu, potemnělý háv tomu velice seděl a prostředí kanadského města Squamish, kde se měl film údajně natáčet, je oku velmi lahodící. Já myslím, že hodně dobrý a být třeba o 7 let mladší, tak je to u mě jasná kultovka. Takhle "jen" velmi dobré lehce mysteriozní drama. ()

Corpsegrinder odpad!

Hromnice ve verzi pro blbečky. To že hlavní parta holek jsou ukázkový případy moderních vylízanejch kraviček dělá z filmu naprostý utrpení, jako byste těch pitomců s iPhonem v ruce a vadou řeči neměli dost i v reálu. Časová smyčka se odehrává na pozadí klasický středoškolský hovadiny takže ty sračky kromě hrdinky musíte prožívat znovu i vy. Závěr s "obětováním se" a to jak se to nakonec vyřeší je trapnost. Nepřekvapilo mě že je to podle knížky, je to z toho cejtit od prvních minut. Nejhorší film roku 2017 zatim. ()

Happens

Trhliny ve scénáři jsou do oka bijící a divákovu inteligenci urážející. Nevysvětlené zacyklení se, kdy je všem hned na začátku jasné, jak se z toho dostat ven, ale hlavní hrdinka si dává na čas a ukáže emocionální rozkolísanost takového kalibru, že jí výslednou přeměnu není možné uvěřit - z populární namyšlené frajerky na empatickou a milující hodnou průměrnou holku. Film je koukatelný, ale cílová skupina bude odpovídat dámské vrstvě populace středních škol. ()

MICHAEL73

Film s časovou smyčkou dnes není moc originální kontent. Přesto mě tento titul láká a tento film je dobrý přídavek do této „ságy”. Film ze začátku působí zmateně a dlouze - dlouhé záběry a natáhnuté scény. Ale později se z něj vyvinulo velmi zajímavé drama, které je rovněž dobře zpracované. Ale prakticky příběh už známe z filmu Na hromnice o den více. Hlavní hrdina stále dokola prožívá ten samý den dokud se nenapraví. Ale zvolený typ středoškolačky v tomto prostředí je dobrý. Rozhodně to není žádný filmový zázrak, ale pokud hledáte drama-mystery film, zde máte typ. ()

Tejkina

Myšlenku to určitě mělo, ale čekala jsem asi něco trošku jiného. Mě ten příběh prostě nestačil. Navíc to není nic nového. Postavy mi moc sympatické nebyly, hlavně na začátku. K nikomu jsem si neudělala žádný extra vztah, bohužel ani k Sam. Lindsay mi třeba nebylo líto ani trochu a nepochopila jsem, proč za Juliet byla musela být potrestána Sam místo ní, zasloužila si to přece mnohem více. Ale dívalo se na to dobře. ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)