poster

Momia azteca, La

 • anglický

  Attack of the Aztec Mummy

Horor

Mexiko, 1957, 80 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Campbell
  *

  Jen málokterému režisérovy se za jeden rok podaří natočit celou trilogii a jen málokterému režisérovy se podaří natočit celou trilogii a to že je to sračková trilogie. Aztec mummy trilogy od Porilla je neuvěřitelně špatný film já jsem se rozhodl zkouknout všechny díly naráz, jo trpěl jsem navíc je všechno prakticky jedno a to samý. Strašný herci, strašný příběh a celej film je plný klišé a stupidity.(30.11.2013)

 • Oktavianus
  *

  Platí totéž, co jsem napsal k Prokletí aztécké mumie, tedy že jde o nehoráznou kravinu, u které se nevyplatí marnit drahocenný čas (dokonce ani ne tak jako já, tedy když jsem zabíjel čas v práci). Mumie je stejně pitomá, tak jako celý příběh, neherecké výkony a vůbec všechno. A navíc se bojí krucifixu - mumie? Kdo to kdy viděl? Nejzáhadnější na tom všem je hodnocení uživatele DOC SAVAGE: do háje, chlape, tos byl tak ožralej?(6.5.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace