Tvůrci:
Annette HessRežie:
Sven BohseScénář:
Annette HessKamera:
Michael SchreitelHudba:
Maurus RonnerHrají:
Sonja Gerhardt, Claudia Michelsen, Maria Ehrich, Emilia Schüle, Heino Ferch, Uwe Ochsenknecht, Sabin Tambrea, Trystan Pütter, August Wittgenstein (více)Epizody(3)
-
Lieben - aber wie? (E01)
-
Schatten der Vergangenheit? (E02)
-
It's Alright (E03)
Obsahy(1)
Caterina Schöllacková vede v Berlíně v roce 1956 taneční školu. Jejím cílem je dát svým třem dcerám - Monice, Evě a Helze - ten nejlepší možný dar a drží je proto zkrátka. Tři sestry dělají všechno proto, aby žily podle matčiných očekávání a dusivých konvencí v budoucnu. Platí za to však vysokou daň a když pak Monika objeví rokenrol, najde v sobě také odvahu se vzbouřit a pokusit se v životě vydat svou vlastní cestou. (Cinemax)
(více)Hrají
Sonja Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Claudia Michelsen
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Maria Ehrich
Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.
Emilia Schüle
Rusko
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Heino Ferch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Napoleon (2002) (seriál)
Uwe Ochsenknecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Sabin Tambrea
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Trystan Pütter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
August Wittgenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Katharina Schüttler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
The Promise (2011) (seriál)
Robert Schupp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Anne Werner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Markus Boysen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Paula Kober
Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Martina Schöne-Radunski
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Vražda v Lauchhammeru (2022) (seriál)
Ferdinand Dörfler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Steve Windolf
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Emanuela von Frankenberg
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Fantômas (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Steffen C. Jürgens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Hansi Jochmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)