• Hapretor

Kdyby taková parta doopravdy existovala, tak se jí vyhnu obloukem a to hodně velkým. Jeden větší debil než druhý. Ježiž, to byla tak nesympatická hovada, to se dalo těžko dokoukat. Místy je to i hodně blbé, málo vtipné. Přehmat. Tohle mi nesedlo. Herci hnusní, jen ta holka, ta byla fakt kus - jinak všechno hnus - fakt jsem byl akorát znechucenej. Ten černoch (nejsem rasista) byl snad nejošklivější herec, co jsem dosud viděl - a oni ho dosadí do role totálního nabodávače - to bych blil velebnosti !!! Jediný opravdu vtipný moment - úsek - je snad ta velká párty, ale je tam taky hodně debilních momentů - prostě tady scénář vyprojektoval úplně debilní nechutná hovada - hlavně ten zhulenec - vůbec ne vtipné, jen blbé, odpuzující, totálně dementní - to dokáže člověka akorát rozčílit, ne pobavit. Sakra, mám chuť dát tomu odpad !!!(24.4.2017)

• Pooky

Tak nevím, asi jsem už na tento typ legrace stará nebo co... Že je něco špatně jsem začala tušit ve chvíli, kdy jsem zjistila, že je to dabované. A ano, je to po dlouhé době film, u kterého jsem se chvílemi cítila trapně. Musím uznat, že kamera je opravdu slušná, jsou tam momenty, u kterých jsem se zasmála, místy jsem se i lehoulince dojala, ale znova bych už to asi vidět nepotřebovala.(25.7.2016)

Priznám sa, že ma "Five" bavil viac ako som očakával. Nič to však nemení na fakte, že tento snímok sadne skôr mladším ročníkom než kategórii "tesne" pred otrčením kopýt (obrazne povedané). Je to taká pohodička pritiahnutá za pačesy, ktorá občas pobaví viac, občas menej. Rozum namáhať divák nemusí ...(2.11.2016)

Do módy se díky Babišovi vrací práskání, takže mohl by mně tu někdo prosím pěkně naprášit jméno toho umělce, který rozhodl, že Bláznivá pětka se pro Festival francouzského filmu nadabuje? Vystavil bych mu účtenku na sto korun rovných, protože krom toho, že dabovat tenhle film je hovadina, tak dabing samotný měl tak skvělou úroveň, že to vypadalo jakoby ho zaměstnanci kina dávali na první dobrou z kabiny promítače. To se zas jednou někdo na film zapomněl předem podívat, že? No, ale abych nekritizoval jen český mančaft, tak naložím i Frantíkům, protože když už tak okatě kopírují námět, proč si nedají práci alespoň s originální zápletkou? Dějové rozestavění průser - drogy - happyend je nápadité asi jako postavit ve volejbale smečaře k síti.(3.12.2016)

• rigby

Komedie nebo snad Přátelé po francouzsku? Nějak mě to nechytlo tak, jak by zřejmě mělo. Francouzskou kinematografii mám moc rád, o to víc jejich komedie, ale tohle byla střela někam mimo cíl. Nebylo to ani vtipné, ani vážné, ani poučné. Bylo to prostě nijaké. Co z toho nejvíc vyčnívá, je ten pocit prázdnoty. A to je škoda.(22.3.2018)

• - Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2016 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (Stoka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)