Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pět kamarádů z dětství si užívá ve společném bytě v srdci Paříže díky velkorysosti jednoho z nich - Samuela. Jeho otec mu však nečekaně zastaví přísun peněz a Samuel, ve snaze neprozradit nepříjemnou situaci kamarádům, se pouští do riskantních projektů. Štěstí mu však nepřeje – zaplete se s místní mafií, poštve si proti sobě dealery drog, neuspěje ve světě diskoték a nakonec ho ještě začne hledat policie. Nezbývá mu nic jiného, než přiznat pravdu svým spolubydlícím kamarádům a požádat je o pomoc... (Mirius FD)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (55)

tata22 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době jsem zas viděl něco zajímavého, nevšedního, zvláštního, evropského, a jsem tomu rád. Příjemné osvěžení mezi americkými slátaniny, které se nevím proč nazývají velkofilmy a českou vytěženou hlušinou. Francouzské filmy mám rád, vždycky osvěží, na nic si nehrají, s ničím se nemažou a dovolí si prakticky všechno. Proč ne ? Proč jen to tak neumíme ? Proč se naši tvůrci na tyhle filmy nedívají ? Možná by se něco přiučili ale asi nechtějí. Faktem je to, že v ČR by si tenhle film na sebe bohužel nevydělal. On si ale nevydělá skoro žádný, proč se tedy proboha točí, když ne pro zisk, ne pro diváky, ne pro kritiky, tak pro koho ? :-) U tohoto jsem věděl úplně jasně pro koho je, hlavně pro mladé, hlavně pro lidi, co mají rádi dobrý film a dokonce možná i pro kritiky. Tomu se přeci říká "umění" nebo ne ? :-) ()

nudlis 

všechny recenze uživatele

Mám francouzský komedie rád, protože se tam nikdo debilně nepitvoří jak v animáku, neustále nepadá, nemlátí nikoho do koulí, neřve furt "oumajgáááát" a neplácá rukama. Bláznivá tahle komedie rozhodně není, řval jsem smíchy jen u jedný scény. Ale špatný to taky není. Prostě jen trochu nadprůměrná francouzská komedie. A to je dobře. ()

Reklama

Pooky 

všechny recenze uživatele

Tak nevím, asi jsem už na tento typ legrace stará nebo co... Že je něco špatně jsem začala tušit ve chvíli, kdy jsem zjistila, že je to dabované. A ano, je to po dlouhé době film, u kterého jsem se chvílemi cítila trapně. Musím uznat, že kamera je opravdu slušná, jsou tam momenty, u kterých jsem se zasmála, místy jsem se i lehoulince dojala, ale znova bych už to asi vidět nepotřebovala. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Do módy se díky Babišovi vrací práskání, takže mohl by mně tu někdo prosím pěkně naprášit jméno toho umělce, který rozhodl, že Bláznivá pětka se pro Festival francouzského filmu nadabuje? Vystavil bych mu účtenku na sto korun rovných, protože krom toho, že dabovat tenhle film je hovadina, tak dabing samotný měl tak skvělou úroveň, že to vypadalo jakoby ho zaměstnanci kina dávali na první dobrou z kabiny promítače. To se zas jednou někdo na film zapomněl předem podívat, že? No, ale abych nekritizoval jen český mančaft, tak naložím i Frantíkům, protože když už tak okatě kopírují námět, proč si nedají práci alespoň s originální zápletkou? Dějové rozestavění průser - drogy - happyend je nápadité asi jako postavit ve volejbale smečaře k síti. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Francouzská studentská komedie o pěti kamarádech, kteří si pronajmou byt v centru a pak ho nemají jak zaplatit , tak se dají na dealování drog Je to svižné, vtipné, ale často za hranou prcičkového fekálního humoru, dialogy odvážné, trocha sexu a romantiky. Má to pár slabších nebo i hloupých míst, ale jako celek to ušlo. Nic pro intelektuály. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (4)

  • Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2016 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo od 27. května do 28. července 2015 v pařížském regionu a v Thajsku. (bianci)

Reklama

Reklama