Pět kamarádů z dětství si užívá ve společném bytě v srdci Paříže díky velkorysosti jednoho z nich - Samuela. Jeho otec mu však nečekaně zastaví přísun peněz a Samuel, ve snaze neprozradit nepříjemnou situaci kamarádům, se pouští do riskantních projektů. Štěstí mu však nepřeje – zaplete se s místní mafií, poštve si proti sobě dealery drog, neuspěje ve světě diskoték a nakonec ho ještě začne hledat policie. Nezbývá mu nic jiného, než přiznat pravdu svým spolubydlícím kamarádům a požádat je o pomoc... (Mirius FD)

Trailer 1

Hapretor

Kdyby taková parta doopravdy existovala, tak se jí vyhnu obloukem a to hodně velkým. Jeden větší debil než druhý. Ježiž, to byla tak nesympatická hovada, to se dalo těžko dokoukat. Místy je to i hodně blbé, málo vtipné. Přehmat. Tohle mi nesedlo. Herci hnusní, jen ta holka, ta byla fakt kus - jinak všechno hnus - fakt jsem byl akorát znechucenej. Ten černoch (nejsem rasista) byl snad nejošklivější herec, co jsem dosud viděl - a oni ho dosadí do role totálního nabodávače - to bych blil velebnosti !!! Jediný opravdu vtipný moment - úsek - je snad ta velká párty, ale je tam taky hodně debilních momentů - prostě tady scénář vyprojektoval úplně debilní nechutná hovada - hlavně ten zhulenec - vůbec ne vtipné, jen blbé, odpuzující, totálně dementní - to dokáže člověka akorát rozčílit, ne pobavit. Sakra, mám chuť dát tomu odpad !!! ()

Jara.Cimrman.jr

"Mám tu skútr. Nechceš ojet?" Dementní feťák, zabržděný nadrženec, zkrachovalý ulhanec, obsedantní hypochondr a docela pěkná slečna. V čem je tato pětka bláznivá? V ničem, ale mě spíš vadí, že nebyla ani trochu vtipná. Patrně to bude ve mně. Já se totiž neumím pořádně uvolnit, nikdy se nesjíždím, při sledování bukkake se neudělám a kálení na rohožku mi připadá dětinské. Vlastně mě bavilo jenom to Thajsko a zásahy dvou obličejů jednou fackou. To bylo prima, ale jinak to oscilovalo mezi nudou, trapností a spoustou nezáživných keců. ()

rigby

Komedie nebo snad Přátelé po francouzsku? Nějak mě to nechytlo tak, jak by zřejmě mělo. Francouzskou kinematografii mám moc rád, o to víc jejich komedie, ale tohle byla střela někam mimo cíl. Nebylo to ani vtipné, ani vážné, ani poučné. Bylo to prostě nijaké. Co z toho nejvíc vyčnívá, je ten pocit prázdnoty. A to je škoda. ()

nikinikiniki

Tak tento film opravdu doporočuji, kdo se chce od srdce zasmát :) Nějaké scény jsou tam vážně k zasmání a to nemálo! Příjemní herci, dobrý a chytlavý děj, super kamera, nějaké záběry fakticky stály za to, a hlavně to, co se od komedie očekává - legrace se vším všudy! ;) Dlouho jsem se takto nepobavila :) ()

Pooky

Tak nevím, asi jsem už na tento typ legrace stará nebo co... Že je něco špatně jsem začala tušit ve chvíli, kdy jsem zjistila, že je to dabované. A ano, je to po dlouhé době film, u kterého jsem se chvílemi cítila trapně. Musím uznat, že kamera je opravdu slušná, jsou tam momenty, u kterých jsem se zasmála, místy jsem se i lehoulince dojala, ale znova bych už to asi vidět nepotřebovala. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2016 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo od 27. května do 28. července 2015 v pařížském regionu a v Thajsku. (bianci)