"Bláznivá pětka" aneb bláznivá komedie o tom, jak je možné si za každou cenu udržet byt, nakonec toho nedosáhnout, ale stejně získat víc, než jsem měl na začátku. U téhle party pěti přátel pořádně ani nechápete, jak fungují, ale oni fungují a místy jsou u toho i docela zábavní. Ne vždy, ale sem tam se nějaká scéna povede.(8.9.2016)

Moderná francúzska komédia, ktorá sa vyznačuje prvkami práve tak typickými pre Francúzov - ľahostajný parížsky život, utrácanie peňazí, tráva a život v spoločenstve. Tento snímok mal viac pozitívnych a úsmevných momentov ako tých nudných a nelogických. To by sme asi boli ale blázni, keby sme v komédii hľadali logiku. Ja som od tohto niečo očakával a viac-menej som to dostal. Skvelý tip na odreagovanie. 70 %(22.1.2018)

Nájem za 2000+ EUR, pizza za 200+ EUR. To je ta správná korektní Francie a já jsem moc rád, že jsem ji viděl, a že se ani jeden z těch Francouzů nad těmi částkami nepozastavoval? To je přece jasné...Film samotný má lepší momenty, ale i horší momenty. Francouzští vagabundi ale byli příjemní stejně tak, jak osina v prdeli a tak jsem byl rád, že jsem film vůbec dokoukal do konce.(25.4.2017)

Mám francouzský komedie rád, protože se tam nikdo debilně nepitvoří jak v animáku, neustále nepadá, nemlátí nikoho do koulí, neřve furt "oumajgáááát" a neplácá rukama. Bláznivá tahle komedie rozhodně není, řval jsem smíchy jen u jedný scény. Ale špatný to taky není. Prostě jen trochu nadprůměrná francouzská komedie. A to je dobře.(15.9.2016)

Do módy se díky Babišovi vrací práskání, takže mohl by mně tu někdo prosím pěkně naprášit jméno toho umělce, který rozhodl, že Bláznivá pětka se pro Festival francouzského filmu nadabuje? Vystavil bych mu účtenku na sto korun rovných, protože krom toho, že dabovat tenhle film je hovadina, tak dabing samotný měl tak skvělou úroveň, že to vypadalo jakoby ho zaměstnanci kina dávali na první dobrou z kabiny promítače. To se zas jednou někdo na film zapomněl předem podívat, že? No, ale abych nekritizoval jen český mančaft, tak naložím i Frantíkům, protože když už tak okatě kopírují námět, proč si nedají práci alespoň s originální zápletkou? Dějové rozestavění průser - drogy - happyend je nápadité asi jako postavit ve volejbale smečaře k síti.(3.12.2016)

• - Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2016 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (Stoka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

• - Záběr jízdy Paříží z předního nárazníku odkazuje na krátký film C’etait un rendez-vous (1976), který je celý natočen takto. (Martin_Happy)