Francie opět na vrcholu v nejlepší komedii Roku!! Bláznivá pětka mi byla sympatická hned od první minuty, kde nás film seznámí s ústřední pěticí, což je samozřejmě skvěle vybraná sestava, kde každý něčím vyniká ( Máme zde černocha, co neustále píchá ženské, sexy kočku, týpka trpící fóbiemi, huliče a bohatého mladíka. Film mě zaujal nejen svým pestrým a neokoukaným humorem, místy jsem se smál opravdu nahlas, ale i velmi solidním příběhem, kde jeden zvrat připadal tak na 5 minut, kde jsem byl až šokován kolik smůly si všichni musí projít. Překvápko a doporučuji. Tohle u mě jedinou projekcí nekončí. Čím méně divák ví, tím lépe. 95%(13.9.2016)

Mám francouzský komedie rád, protože se tam nikdo debilně nepitvoří jak v animáku, neustále nepadá, nemlátí nikoho do koulí, neřve furt "oumajgáááát" a neplácá rukama. Bláznivá tahle komedie rozhodně není, řval jsem smíchy jen u jedný scény. Ale špatný to taky není. Prostě jen trochu nadprůměrná francouzská komedie. A to je dobře.(15.9.2016)

Nevím kam to zařadit , každopádně je to perfektní komedie. Možná bych to přirovnal k Fakju pane učiteli ale má to určitou jemnost a takový ten zábavný esprit co mají francouzské komedie. Je to čistá kino zábava, která rozhodně neurazí a scény z filmu se každému budou vybavovat dlouho potom co film viděl.(10.10.2016)

Moderná francúzska komédia, ktorá sa vyznačuje prvkami práve tak typickými pre Francúzov - ľahostajný parížsky život, utrácanie peňazí, tráva a život v spoločenstve. Tento snímok mal viac pozitívnych a úsmevných momentov ako tých nudných a nelogických. To by sme asi boli ale blázni, keby sme v komédii hľadali logiku. Ja som od tohto niečo očakával a viac-menej som to dostal. Skvelý tip na odreagovanie. 70 %(22.1.2018)

Priznám sa, že ma "Five" bavil viac ako som očakával. Nič to však nemení na fakte, že tento snímok sadne skôr mladším ročníkom než kategórii "tesne" pred otrčením kopýt (obrazne povedané). Je to taká pohodička pritiahnutá za pačesy, ktorá občas pobaví viac, občas menej. Rozum namáhať divák nemusí ...(2.11.2016)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

• - Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2016 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (Stoka)