Nájem za 2000+ EUR, pizza za 200+ EUR. To je ta správná korektní Francie a já jsem moc rád, že jsem ji viděl, a že se ani jeden z těch Francouzů nad těmi částkami nepozastavoval? To je přece jasné...Film samotný má lepší momenty, ale i horší momenty. Francouzští vagabundi ale byli příjemní stejně tak, jak osina v prdeli a tak jsem byl rád, že jsem film vůbec dokoukal do konce.(25.4.2017)

Nevím kam to zařadit , každopádně je to perfektní komedie. Možná bych to přirovnal k Fakju pane učiteli ale má to určitou jemnost a takový ten zábavný esprit co mají francouzské komedie. Je to čistá kino zábava, která rozhodně neurazí a scény z filmu se každému budou vybavovat dlouho potom co film viděl.(10.10.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Mám tu skútr. Nechceš ojet?" Dementní feťák, zabržděný nadrženec, zkrachovalý ulhanec, obsedantní hypochondr a docela pěkná slečna. V čem je tato pětka bláznivá? V ničem, ale mě spíš vadí, že nebyla ani trochu vtipná. Patrně to bude ve mně. Já se totiž neumím pořádně uvolnit, nikdy se nesjíždím, při sledování bukkake se neudělám a kálení na rohožku mi připadá dětinské. Vlastně mě bavilo jenom to Thajsko a zásahy dvou obličejů jednou fackou. To bylo prima, ale jinak to oscilovalo mezi nudou, trapností a spoustou nezáživných keců.(22.6.2018)

• tompolicky

Já nevím ale pode mě se dá natočit pěkná a zábavná komedie aniž bych za každým třetím slovem musel slyšet vulgarismy typu : " mrdka, šoustat, vojebat, přeblafnout, kurva, prdel, ...." . Proč proboha tvůrci točí takhle agresivně-vulgární pseudokomedie.... Naprostá vulgárnost navíc působí smutně vzhledem k věku hlavních představitelů - kdy se má jednat o studenty do 20ti let.... a tudíž se k nim taková mluva nehodí.... Komedie je díky zvolenému slovníku spíš k pláči, bez nápadu, mám z ní spíš smutný pocit, že dnes bez pořádně vulgárního slovníku málokdo natočí teenage komedii... Chjooo kde je éra Prciček či Pařeb ve Vegas.... Ubohý tento filmový počin jest....(1.4.2018)

Moderná francúzska komédia, ktorá sa vyznačuje prvkami práve tak typickými pre Francúzov - ľahostajný parížsky život, utrácanie peňazí, tráva a život v spoločenstve. Tento snímok mal viac pozitívnych a úsmevných momentov ako tých nudných a nelogických. To by sme asi boli ale blázni, keby sme v komédii hľadali logiku. Ja som od tohto niečo očakával a viac-menej som to dostal. Skvelý tip na odreagovanie. 70 %(22.1.2018)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

• - Celosvětová premiéra proběhla 16. ledna 2016 na filmovém festivalu de l'Alpe d'Huez ve Francii. (Stoka)