poster

Opilí láskou

 • USA

  Punch-Drunk Love

 • Slovensko

  Opití láskou

 • Velká Británie

  Punch-Drunk Love

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • poz3n
  ****

  Andersonův Věčný svit lehce poskvrněné mysli. Prazvláštní film, který se opravdu těžko popisuje. Přijde mi jako skoro nemožné ho někomu doporučit s tím, že mu řeknete o čem je. Pokud Gondry odněkud těžil režijní inspiraci při natáčení Věčného svitu, mohl letmo zabloudit i k Punch-Drunk Love. Samotný Anderson pak opět potvrdil svojí fascinaci podivnými skupinami lidí, ať už to jsou členové sekt, či jen lůzři, kteří se snaží rozjet svůj vedlejšák v podobě erotické linky. 7/10(13.7.2013)

 • hirnlego
  ****

  Výborná "romantická" podivnost, která ani na chvíli nenudí. Sandler v roli podivně znepokojujícího Barryho je až děsivě dokonalý (a to jsem se nejvíc bála právě tohohle "komediálního blbečka") a atmosféra snímku tak silná, že jsem tomu ani pořádně nemohla uvěřit - tohle že je ona "romantická komedie", na kterou jsem se znuděně chystala (aha, PTA, už chápu)? Víc takových romancí a začnu snad koukat jen na ně - krásně (i když pro opravdový "bezpečný" život možná až příliš) pošahaná láska, která je silnější než dveře od hajzlu a větší než vzdálenost z LA do Utahu a zpět. Jediné, co zamrzí, je tak krátká stopáž (jasně, hodinka a půl je běžná - ale tenhle snímek by snesl mnohem víc, a přesto by nestihl nudit) a snad i absence trochu většího množství milých divností typu "piano". I tak jsou to jasné 4*, mj. i za skvělou "hudebně-ruchovou" stránku. . . . . "I'm lookin' at your face and I just wanna smash it. I just wanna fuckin' smash it with a sledgehammer and squeeze it. You're so pretty." - "I want to chew your face, and I want to scoop out your eyes and I want to eat them and chew them and suck on them."(27.8.2007)

 • belldandy
  *****

  Režisér Magnolie se nás opět snaží přesvědčit, že "divné věci se dějí pořád". Například je v tomhle divném světě možné, aby se krásná Emily Watson zamilovala do nešikovného podivína Adama Sandlera. Opravdu tomu věřím, že to možné je. Sandler byl totiž v téhle roli neodolatelně roztomilý. ( I já jsem se trochu zamilovala.) Jak to ten Anderson dělá, že dodá každému svému filmu takovou zvláštní atmosféru? Snad na to příjdu u sledování dalšího z příběhů ze světa osudových náhod, podivných bytostí a lehkých náznaků.(24.1.2004)

 • mcb
  ****

  Těžko popsati. Nevím, či jsem se díval do prázdna nebo jen opile přihlížel bizarním eskapádám, avšak tahle melancholická cesta za láskou mě ohromila i otupila svou skrytou krásou. Naprosto nečekaně vás smete svou promyšleností, emotivností, šokovaností a donutí se zamyslet, či prožít něco podobného jako Barry, by bylo pro vás to pravé, na co čekáte celý život. Nádherně opojný soundtrack tomu jen přidává.(14.8.2008)

 • Jordan
  *****

  zatiaľ najlepší film génia paula thomasa andersona. Adam Sandler tu hraje ako veľký pán herec, predvádza vynikajúco napísaný charakter bravúrne a ja som mu veril všetko, úplne všetko. geniálny soundtrack, napätie a hustá atmosféra v takej miere, že 90% v súčasnosti produkovaných amerických hororov by to mohli tomuto "romantickému" filmu závidieť, a desiatky nezabudnute+ných scén od začiatku až po koniec. Vážne úžasný film. mimochodom - skúste si všimnúť JEDINÚ scénu v celučičkom filme, kde je Barry bez typického modrého obleku. O, a ten pôvabný trik s pudingmi je inšpirovaný skutočným príbehom z mája 1999, ktorý sa stal istému Davidovi Phillipsovi. Obvykli Guzman a Hoffman tiez skveli, Watsonova je naozaj povabna zena. Opäť ma Anderson nadchol. Bravo.(24.1.2007)

 • - Sean Penn měl původně hrát Deana Trumbella, ale musel odstoupit. (D3VIL)

 • - Film je inspirován příběhem, který se objevil v časopise Time. David Phillips, jistý stavební inženýr, narazil na super propagační kampaň, v rámci které mohl získat kupony na slevu v letecké dopravě. Phillipsovi, kterého od té doby zná celý letecký průmysl pod přezdívkou "Pudding Guy", se zakoupením 12 150 pohárků pudingu "Healthy Choice" za puhých 3 000 dolarů podařilo nashromáždit 1,25 milionů mil bezplatné letecké dopravy. (HappySmile)

 • - Čtyři blonďáci, kteří pronásledují a následně zmlátí Barryho, jsou ve skutečnosti bratři. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace