Epizoda 2 (S01E02) (epizoda)

Akční / Drama / Thriller

Izrael, 2015, 32 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Speciální izraelská jednotka Mista´arvim na svatbě mladšího bratra obávaného teroristy zastřelí ženicha, navíc samotný Panter prchá. Navrátivší se Doron porušil rozkaz a vydal se za ním na vlastní pěst. Návratem k jednotce naštval nejen manželku, ale zbrklými kroky na svatbě i svého šéfa a pochopitelně i nevěstu, ze které se záhy stala vdova. Ta se stůj, co stůj chce stát shahidem – mučedníkem, který zemře pro svou víru.(4.12.2020)

Musím říct, že druhý díl nenavázal na akční pilot, nýbrž trošku stáhl půlky a v podstatě sledujeme jen vyrovnávání se s událostmi předchozích dílů. Taková příprava půdy pro nadcházející události. Jsem rád, že jsem konečně narazil na seriál, kde vybíral herečky někdo s dobrým okem. Izraelská část žen je velmi koukatelná. Hned se na každý další díl člověk více těší. Jen bych si poprosil zase nějakou tu akcičku. Tato epizoda byla přeci jen dost ukecaná a i na tuto krátkou stopáž poměrně rozvleklá. [75 %](18.6.2020)

I druhá návštěva na stále bližším Východě mě rozhodně bavila. Pravda, akce proti předchozímu dílu výrazně ubylo, ale i tak jsem se měl na co dívat, protože mě tahle tématika ve filmech a seriálech baví, pokud je kvalitně zpracována, tvůrcům Faudy se to zatím daří.(15.11.2018)

Jak se tvoří "mučedníci" aneb cesta do pekla, ne do nebe. 72%.(9.10.2018)