Naše projevy jsou svázány se vzpomínkami, které si na nás uchovávají ti, kteří nás milují... Anebo nenávidí. Předposlední film mistra brakových hororů LUCIA FULCIHO nás seznamuje s rodinou multimilionáře Mainardiho, který v úvodu záhadně umírá na vnitřní krvácení. Po sobě zanechává tučné dědictví, a tak je brzy jasné, že o přirozené smrti nemůže být řeč. V okruhu podezřelých jsou všichni nejbližší příbuzní a Mainardiho duch nedá pokoj, dokud se nedozví skutečnou pravdu. Jeho hlas ze záhrobí nakonec dovede odvážnou dceru Rosy k děsivému závěru. (oficiální text distributora)

nemorino

Neuveriteľná nuda! Je to prvý a myslím, že aj posledný film, ktorý som od tohoto režiséra chcel vidieť. Trápne herecké výkony, chaoticky rýchlo prebiehajúci dej filmu. Jediné čo ma naozaj zaujalo na tomto "braku" bol príbeh, ktorý sa dal spracovať a natočiť oveľa lepšie. ()

tom88

Fulciho mystery, ktoré zaujme iba v krajných prípadoch. Hrozný brak a zbytočný film so slabým spracovaním. Množstvo WTF scén, nič napínavé a zopár nechutných scénok. Príšerní herci, slabá zápletka a neuveritelne otravná hudba počas celého filmu. Réžia a kamera taktiež nič moc. Navyše som sa pri deji nudil, ale na to že bol večer, nezaspal som takže tú jednu hviezdu si to snáď zaslúži. 28% ()

st.verka odpad!

Bože, to bylo tak hloupé! Kdyby to natočil někdo jiný nějak jinak - třeba jako detektivku, snad by to i šlo. Tohle ale byla neuvěřitelná slátanina. Rozkládající se mrtvoly, červi, volská oka - úplně zbytečné a nechutné. V závěru ta rozesmátá holka na hřbitově - To nevymyslíš! ()

Jazzzz

Velmi příjemná detektivka s hororvými motivy. Určitě jsem se nenudil. Sice jsem od začátku tušil kdo bude viníkem, přesto jsem byl průběhem filmu mile překvapen. Scény snové jsou místy až úsměvné svojí kýčovitostí, ale přesto si film po celou svoji dobu udržuje jistou míru tajemna čímž mi je velmi sympatický. Dávám 60 procent... :-) ()

demented

Mierne atypický Fulci. Tentokrát sledujeme multimilionára náhle umierajúceho na rozsiahle krvácanie. Dotyčný prosí svoju dcéru zo záhrobia, aby zistila, kto stojí za jeho smrťou. A ako to už v kriminálkach býva, každý má svoj motív. Či už macocha alebo nevlastný brat, ktorí majú záujem o jeho majetok alebo neverná manželka. Nebyť v priebehu filmu niekoľkých záberov na mŕtvolu v rôznych štádiách rozkladu (rozožieranú červami), tak si ani neuvedomíme, že sledujeme horor. K tomu hrá krásna melodická, synťáková hudba. Ach jaj. A pri tom sa ten film tak krásne začal. Síce to nie je Fulciho najhoršie dielo, ale mám pocit, že tento krát by maestro urobil lepšie, keby pokračoval v spomínanej prvej scéne a natočil radšej porno :) ()

jefff

Žádný zázrak to fakt není. K hororu to má daleko, je to spíš detektivka v italském duchu. Jediné co je v Hlasech ze záhrobí společného s hororem je název filmu a možná tak jedna scéna s mrtvými, která je beztak pouze sen jedné z postav...takže dohromady nic moc. Dost slabé na Fulciho. ()

misstake

Nuda - nechutnost - kozy - nuda - nechutnost - kozy. Ve víceméně pravidelně se opakujících intervalech se na monitoru přede mnou opakovala tato posloupnost. Nejnudnější Fulci, co jsem viděl, přesto ale stále obsahoval typické atributy jeho tvorby, na které někteří z nás nedají dopustit - diskutabilnost existence příběhu, zombíci, penetrace očních bulv, relativně časté neopodstatněné záběry na odhalená ňadra. Bohužel tentokrát jsem si opravdu nebyl jistý, jestli nespím u nějaké italské telenovely a nudil jsem se víc než je u oldskool béčka zdrávo. ()

zbysik

[obsahuje spoilery] Moje prvni zkusenost s italskym hororem, takze vlastne i prvni setkani s timto reziserem. Zhlednuti tohoto filmu bych zhodnotil jako jeden z mych nejdivnejsich filmovych zazitku vubec (co sem se ale docetl o italskych hororech osmdesatych let ci rannych let devadesatych, tak se pry nesmim divit). Ve filmu nezazijete ani jednu scenu, pri ktere by se vam mel nejak zrychlit tep, proste se vubec nikdy pri nejake scene nevydesite. Film bych zanrove zaradil asi do "podivne krimi". Cela podstata te komunikace zemreleho s dcerou mi prisla jako takovy podivny zert, kdy je to vlastne reseno reci vypravece, ktery ma reprezentovat ducha mrtveho a k tem "setkanim" s nim pokud si dobre vybavuju dochazelo ve spanku. Zaverecna pointa s tou nadobou (na drceni nebo co to bylo) mi byla jasna hned z prvniho vizualniho satkani s ni, takze nijak sokovan sem nebyl, coz taky filmu nepridava. Za co teda ty dve hvezdy? Na to, jak film pri behu pusobi podivne, se nakonec vse pomerne s logikou vysvetli; film ma docela prijemnou stopaz, kdy se ke konci dostanete driv nez cekate; vyrazne obohaceni mych filmovych zkusenosti, kdy mi ted jiz pravdepodobne neprijde jen tak neco divne. PS Fulciho zatim nijak nezavrhuji; musime brat v potaz, ze se jedna vlastne o jeho posledni horor, takze tam uz nejakou vyraznou tvurci originalitu nehledejme; Jiz na vice mistech jsem slysel o hororu Dum u hrbitova a prave Fulci je jeho reziserem, takze az po zhlednuti tohoto filmu si planuji na nej udelat nejaky silnejsi nazor. ()

wasillisa

styl, kterým jsou Hlasy ze záhrobí natočeny, mi připomíná ty porna a příběhy svatých ze Slunce, seno... bohužel, ve Hlasech chybí simultánní překlad :-/ ()

TERRORDROME odpad!

Mysteriózna nuda v ktorej mŕtvy otecko vedie v snoch zo svojou dcérou blbé rozhovory a ona pátra kto ho zabil. Keď potom vinníka vypátra, príde za ním a povie "viem že si to urobil" a odíde - koniec. Fulci bol v podstate taký istý babrák ako Mattei. Matteiho filmy boli stupídne zábavné, Fulciho viac-menej len nudné s nejakými brutalitami ktoré mu priniesli slávu. Tento fim rozhodne nemá nič kvôli čomu by sa ho oplatilo pozerať, nezachránia ho ani červavé mŕtvoly slúžiace ako dekorácie. ()

MickeyStuma

Předposlední film režiséra gore hororů Lucia Fulciho a jako by mu docházel dech. V jádru detektivního příběhu tu jen číší vyčpělost, tvůrčí zoufalství a nic co by zaujalo. Fulciho rukopis je tu sice stále znát, takže děj obsahuje notnou dávku erotiky a pro něj typických gore scén (byť jich tu, jak bývalo zvykem, zase tolik není), ale jelikož byl snímek natočen pro televizi, zřejmě vlivem rozpočtu a nádechu telenovely vše patřičné bylo naprosto ztraceno. Dějová šablona dnes už také spíše vyvolává předvídavost, ale to už je vlivem zubu času. A tak je snímek velice těžkopádný a jako celek prostě nezajímavý. Škoda. Samotný Lucio Fulci si tu i jednu roli střihl a všímavý divák si ho jistojistě všimne. Několikavteřinový štěk, jak to s oblibou dělal Alfred Hitchcock, to zase není. ()

Kolyas

Fulcimu zbylo ve skladu ještě několik červů z dřívější tvorby a tak vymyslel tohle "něco", aby opodstatnil jejich nasnímání na filmový pás (pokud vůbec celuloid, vizáží to silně připomíná telenovelu!). Rozhodně nelze doporučit k prvnímu seznámení se s "Mistrovou" tvorbou... ()

GameboyNES

Poslabší Fučík i když je tam vše co tam má bejt, zombíci, hnící mrtvola prolezlá červy, pěkný ženský co ukazojó kamzíky, slušná hudba, ale nějak mě ten film nudil, nemělo to ščávu :) ()

djbarrel

Spíš než o horor se jedná o takovou mystery detektivku, s poměrně zajímavým rozuzlením a pár dobrými momenty. Atmosféra byla obstojná, ale do filmu se vkrádala nuda. Nevím, ale tenhle film mě moc neoslovil. 40 % ()