Code 8

Jeff Chan, Chris Pare

Alex Disenhof

Ryan Taubert

Jeff Chan

Profesionálně střihnutá "upoutávka" k tomu, co teprve přijde v podobě celovečerního filmu, na který už tvůrci vybrali dostatečný počet finančních prostředků a my se tak už jen můžeme těšit na osudy lidí se schopnostmi, který nejspíše budou utíkat před těmi zajímavými robo-policajty a drony. Rozhodně zajímavý námět (ikdyž v dnešní době už trochu neoriginální), který stojí za to sledovat. Rozhodně jsem zvědav, co se z toho vyklube.(7.6.2016)

Bratři Amellové si řekli, že se pustí do nějakého toho sci-fi filmečku, a tak nám prozatím přichystali na ochutnávku tento snímeček. Nečekal jsem nic fakt dobrého, ale překvapilo mě to. Nápad s lidmi s výjimečnými schopnostmi zde byl již snad tisíckrát, ale vůbec mi to nevadí. Od rozbití okna se to všechno rozjelo na ty správné otáčky. Seskok robotických policistů měl správné grády, uměl bych si v takovém duchu představit celý film. Prozatím jsem zjistil, že se vybralo 1,7 milionů dolarů, tak uvidíme, jestli se těchto policejních robůtku dočkáme i v celovečerním filmu. Ukázalo se, že potenciál to rozhodně má, tak hlavně vymyslet pořádnou zápletku. Za mě dávám 75 %(26.2.2017)

Dost drsný kraťas, který slouží jako úvod k celovečeráku, na který vybrali peníze, takže se ho určitě dočkáme. Příběh z budoucnosti, kde mají někteří lidi schopnosti a ostatní lidé jsou netolerantní, tak se jim nežije zrovna dobře (prostě klasika) a kraťas ukazuje "běžný den" jednoho z nich. Na celovečerák se těším, snad to nedopadne, jako běžné, nevýrazné scifičko. Hodnocení: 74/100.(7.6.2016)

"To je kód 8." Kdyby mě můj zaměstnavatel obral o část výplaty, tak bych ... na něj poslal odbory. Jenže nejsem členem, tak bych mu ... svedl manželku. To vlastně moc neumím, tak bych mu ... asi taky rozbil okno u auta. Jenže nenápadně, protože mám skvělé nadpřirozené schopnosti, za které by mě v Lincoln City mohli zastřelit ti robotičtí policajti, jejichž seskok se mi hodně líbil. Jenže jinak jsem těm týpkům se schopnostmi zase tak moc fandit nedokázal, protože mi připadá, že v dnešním světě mají nárok na nějaká práva jenom menšiny. A já jsem bílý, heterosexuální, pracující jedinec, který tomuto celkem zajímavému snímku dá tři hvězdy a bude se cítit jako bojovník za svá práva. Ono si to totiž asi zaslouží spíš ty čtyři.(12.9.2016)

Perfektní technologická vize blízké budoucnosti, která se dokonale snoubí s vytvořenou atmosférou neustálého strachu z odhalení. Code 8 má rozhodně velký potenciál, pročež doufám, že tvůrci vyberou dost peněz na vytvoření celovečerní filmové podoby. Tento počin by na velkém plátně rozhodně ostudu neudělal.(5.6.2016)

• - Krátký film Code 8 jeho tvůrcům sloužil pouze jako upoutávka, pomocí které chtěli vybrat 200 000 dolarů na celovečerní film s touto tématikou. To se jim podařilo v opravdu krátkém čase a celkově se jim podařilo vybrat přes 1,7 miliónu dolarů. (Mouchal)