Here Alone

Po vypuknutí neznámej epidémie žije Ann (Lucy Walters) uprostred lesov, v ktorých si vytvorila vlastný tábor. Dni vyzerajú rovnako a jej hlavnou povinnosťou je obstaranie si potravy tak, aby sa nestala obeťou nakazených. Beznádejný stereotyp sa zmení vo chvíli, keď stretne Oliviu (Gina Piersanti) so zraneným nevlastným otcom Chrisom (Adam David Thompson). Od tejto chvíle už Ann nie je sama, čo však neznamená, že sa jej život stane jednoduchším. (Marceloo)

Redi

Velice solidní a uvěřitelné nízkorozpočtové survival zombie drama bez zombie. Nečekat horor nebo akci. Příjemné překvapení. ()

bizz_mjc

Hodně podobné Survivalist, akorát brutálně dlouhé a nudné, těch pár dialogů o ničem, s hrdinkou se neztotožníte snad ani na chvíli. ()

Corpsegrinder

Celou dobu jsem si byl jistej 4 hvězdama. Na nízkorozpočtovej film je to hodně povedený, poctivě vystavěnej lesní zombie survival kde jsou postavy lidsky uvěřitelný a budování jejich charakterů by jim záviděla celá druhá půlka Walking Dead, k tomu navíc ukázkovej příklad toho jak ve filmu smysluplně použít flashbacky který jsou zde stejně zajímavý, né-li zajímavější (a drsnější) než hlavní děj. Zombíci se zde objeví velmi zřídka, ale kupodivu mi to vůbec nevadilo, asi jsem hluboko uvnitř hlavní hrdince ten klid a pokoj přál :)) Bohužel pak přišlo finále a jeden z nejnesmyslnějších konců všech dob kterej tomu celýmu kompletně podráží nohy. Škoda. ()

dan4815

Příliš pomalé na to, aby to bylo dobré. A to jsem milovníkem pomalejších filmů, které gradují atmosféru poněkud jiným způsobem, jak akčnější filmy. Na začátku se jeví film zmateně, člověk hledá něco, čeho se chytit - co bylo, co se teď děje. Navíc čekání na rozuzlení co se stalo je občas opravdu zdlouhavé, na druhou stranu si myslím, že to bylo nejlepším výběrem pro tento film. Asi si ani nedokáži představit, že by se jelo chronologicky. Děj sám o sobě je z hlediska minulosti postav bohatší, ovšem současnost je poměrně o ničem a řeší se tam hlavně fakt, že není jídlo. Nějaká ta romantická zápletka a zvrat, to celé zbytečně protáhlé. No nic, místy nuda, místy zajímavá podívaná, celek však nic na večer, u toho byste usnuli. ()

MickeyStuma

Další postapokalyptický snímek určený převážně pro náročnější diváky. Hrdinka příběhu žije v lese poblíž jezera ve světě zamořeného nebezpečným virem a přežívá jak se jen dá. Neztratila však duchapřítomnost a hlavně lidskost. Uvidí-li někoho v nouzi, neváhá pomoci i za cenu, že se jí to může vymstít. Velice pomalé tempo dokresluje fakt, jak pomalinku pro takového člověka ubíhá čas. Příběh poukazuje na psychologii soužití v beznaději a o vážnosti každičkého rozhodnutí. I nepatrná chybička může mít dalekosáhlé následky. Takže se tu nejedná pro mnohé očekávaně o akční eskapády se zombie. V tomto směru rozhodně přijde zklamání. Zombie se tu samozřejmě objeví, ale to jen na doplnění děje. Nízkorozpočtový zombie film, který se může udělat i jinak a stejně dobře. Jen se u toho občas musí zapřemýšlet. ()

Mamlas odpad!

Špinavá baba chodí po lese v beznákladovém ubohém filmu. To se jako na tohle chce fakt někdo dívat? Mi to nešlo ani při 4násobném zrychlení. Stále to byla nuda jak prase. ()

maverick080

Nezaujímavé, nudné, dosť slabé.. mohlo by to byť aj fajn, herci nie sú najhorší, scenár celkom funguje, avšak inak to je totálne spackané a nevyužité. ()

darkynka

Příběh není ničím vybočující - jde o život ženy ve světě zamořeném epidemií. Co mě ale dostalo je pojetí filmu, kde přítomnost prolínají retrospektivní části. Oceňuji také zápletku na závěr, kde člověk neví do poslední chvíle, jak vše vlastně skončí. Jen škoda otevřeného konce, kde je pouze na naší fantazii, jak to všechno dopadne. ()

TonoM odpad!

Vzhledem k malo času, který mě tísní v růstu jsem si v tomto roce nabral velké manko. Ale je to i proto, že hodně rezignuju.. Kravina střídá kravinu a ji ak tomu nebylo ani u Here Alone.. Jsem velkým fandou tagy Postapo. budoucnost a když se film povede mám v srdci krásný zážitek, který také ocením... Málo kdy jsem však takhle otrávený, ale myslím si, žeje to na místě. Film který má 98 minut opravdu věřte nevěřte začína v 77 minutě nevímjestli si ze mě režisér Rod B. Dělá srandu, nebo to myslí vážně, ale to že jsem to zvládl ustát je zázrak...po 77 min. Se hlavní nudná nevýrazná herečka projde na výlet a trošku aspon něco... Dokonce nám režie ve filmu o zombie nabídla přibližně 50 vteřin podívané na zombie c ož je ze 100 min docela směšné. Celkově obrovský probadák... 2% ()

Pan.Antonin odpad!

Rozvleklé, nudné, nezajímavé konverzační drama se zápletkou ze sci-fi hororu, ale téměř bez jakýchkoliv hororových prvků a bez pořádného děje. Naprostá ztráta času a "zábava" srovnatelná s koukáním na prázdnou stěnu. ()