Mamka a taťka

• USA Mom and Dad (více)

Když davové šílenství neznámého původu způsobí, že rodiče z poklidného předměstí obrátí svou zlobu proti vlastním dětem, Carly Ryan (Anne Winters) a její bratr Josh (Zackary Arthur) musí bojovat o holý život a bránit se surovým útokům ze strany těch, kteří je přivedli na svět (Nicolas Cage a Selma Blair). (Bontonfilm)

johnsnow

Zo začiatku perfektné, neskôr dobré ale stále slušné avšak cca záverečný polhodinový fight Cage a Blair verzus ich deti je taká strašná shitovina, že som normálne musel niektoré časti pretáčať. 1* za sexi dcéru a druhá za Cageovo kejdžovanie, to nemalo chybu nikdy. ()

Krisslybear

Ja som sa bavil od začiatku do konca. Skvelý soundtrack, ambient sound a strih. Cage mi bol po dlhej dobe tiež vo filme znesiteľný, neviem či to možno nebolo aj na 5*, ale radšej ostanem pri tých 4. ()

Jemes

nápad dobrý, obsazení v celku také, ale ten konec ? čekal jsem že to nakonec nějak odkryjí a nebo dají indicie " co je spouštěč " bohužel jsem z toho nepoznal nic... každopádně to nevypadalo špatně a i zábavně. Bohužel ten konec vše zabil. měli buď nechat umřít rodiče, děti nebo je nějak uzdravit ! tento konec mě připadá, jak kdyby sám režisér nevěděl, jak to zakončit a tak tomu usekl ocas :D ()

Dr_Berry

Nicholas Cage a jeho šílenství v hlavní roli. Tak to je asi vše pozitivní na tomhle filmu. Snad už jen nečekaně sexy mamka Selma Blair. A to je opravdu vše. Čekal jsem větší gradaci a větší psycho. I trochu toho černého humoru, ale spíš se celý film střídalo nepochopení s úchylností tvůrce, co poslal do světa jako dílo. Taylor (i jeho kámoš Neveldine) má na triku skvělý Crank se Stathamem, ale u mě klesl už když vypustil ven zprzněnýho Ghost Ridera 2. Mamka a taťka ho nespasí. ()

Kushina

Neskutečně stupidní film, kde začnou rodiče zabíjet vlastní děti všemi způsoby hlava nehlava. O ničem jiném tenhle film vlastně není. K hororu to má hodně daleko a komedie to také není. Vlastně to není nic jen blbost, až na pár emocionálních rozhovorů to stálo za prd. 30% ()

DJMaroko

Zajímavý počin, ale na můj vkus trochu nedotažený. Po první polovině jsem byl nadšený a pak už přišlo jen zklamání. mělo to daleko větší potenciál. ()

TesterX odpad!

Tak tohle je adept na nejhorší sra*ku posledního desetiletí. Fakt to prohrává na všech frontách. Nefunkční herci, špatná kamera, střihač na fetu a úděsná hudba. Z tohoto tematu se mohl vykřesat solidní masakr a nebo parodie, v tomhle prcungu nefunguje vůbec nic. Nechápu jak POMO (a další) může dát týhle malině čtyři hvězdy - buď mu někdo při sledování vysával mozek, nebo volizoval koule. Šrot, odpad, hnojivo...nebrat! ()

notozjano

Docela dobrá černá komedie, kde se vraždí děti (použít tuhle větu v běžném hovoru by bylo trochu morbidní. :) Povedená stopáž a to díky skvělému střihu hodně pomáhají divákovi se nenudit. V krátké době se odehraje spoustů věcí a to vnáší do filmu i slušné napětí. Cage předvádí ty svoje ksichty, tak jak je u něho zvykem a to hlavně, když řve na sklep a Selma má bohužel suché oči až skoro k závěru a to pak nahání hrůzu. No pobavilo mě to víc než dost a co si budem, ona je zkrátka k pomilování. ()

gpx

Zábavná komedie s prvky krváku. S příchodem prarodičů to příjemně graduje. Konec se nese v duchu hesla: "Když nevíš co, nedělej nic." a tak film konec nemá. Ale možná je to tak lepší. ()

KritikRik

Zajímavý, i když nedotažený nápad. Filmu bych dal hvězdy dvě, ovšem boží facka si hvězdičku samu o sobě zaslouží. ()